Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının son zaferi 20 Kasım 2022

Perfectum en beğenilen içeriğe sahiptir

Perfectum hakkında

• Doğum günü 15 Mayıs

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Son profil ziyaretçileri

64610 profil görütülenme

Perfectum üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Perfectum

1. Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. Her bir karaktere ayrı bir sempatim var hele Benten. Tam bir cyber Griffith değil mi yav :admire-onion-head-emoticon:

images.jpeg-4.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Lycaenidae

Lycaenidae

Demek bu profil tanıdıklığı buradan geliyor , çalmışsın:lol2-onion-head-emoticon:

Ya tekrar zortlayınca hep sonuç kötü oluyor, ben artık dokunmasınlar eski animelere yeter diyorum. 

3. Perfectum

Perfectum

Aslında haklısın bir yandan da ne bileyim o zamanların kendine has özgünlüğünü yeni dönem animelerinde görememek sanırım beni ırgalayan. Ama kime göre neye göre bir de bu var :d . Onun dışında pp çalma gibi huylarım vardır umarım biriyle pişti olmayız :uhuhuh-onion-head-emoticon:

4. Lycaenidae

Lycaenidae

Evet o da var ama şöyle de durum var eski cyberpunk animleri şu anki günümüzde o tarzda sunmak biraz imkansız. Günümüz anime çizim tarzı harbi değişti. Eski cyberpunk animeleri ben de izlemişimdir, her on yılın kendi tarzı var cidden, en azından geçmişte öyle idi. 2020 sonrası öncesinden çok farklı değil, çizim tarzı çok değişmedi. Remake falan çıksa çizimi sanırım kaşarlanmış olur. Sen de izlerken bu duyguya giriyor musun bilmem de yeni cyber animeleri izlerken çizimleri böyle çok çocuksu olduğu için ciddiye alamıyorum. 

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.