Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Durum yanıtları bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için. 

1. Perfectum

Perfectum

Cüppeden biraz cüsseli duruyor belki ondan kafan karıştı :D Bende ilk erkek olduğunu düşünmüştüm thumbnail deki görünüşünden ama anlatıcı 'her' deyince dedim bu abla :D

2. (See 12 other replies to this status update)

2. Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için. 

3. Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için. 

1. Perfectum

Perfectum

Güç farkı uçurum gibi olsada samurai da da büyük bir savaşçı ruhu var bence düello sayılabilir çünkü burada samurai meydan okuyan taraf. Birde sondaki seppuku'nun engellenişi ve onun onurlu ölümden mahrum bırakılışı aşağılanması çok hoşuma gitti. Videonun yorumları da ilginç. Uzun zamandır böyle bir şey izlememiştim :D

2. (See 12 other replies to this status update)

4. Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

Spoiler

5. ლ(´ڡ`ლ)

6. Kız olsam Free'de ki erkekler umrumda olmaz ama bunu gördüm mü sapıtırım Part 2.

Spoiler

474136b942e333d36a85b916a11e3741.jpg

7. Yaklaşık 10 sene önce Shingeki No Kyojin'in ilk sezonu çıktığında izleyip overrated olduğunu düşünüp sonraki sezonları hiç izlememiş ve okumamıştım. Yaklaşık 1 hafta önce youtubede karşıma çıkınca ön yargılarımı kırıp mangayı baştan sonra okudum ve bugün itibariyle manganın güncel bölümüne ulaştım. Y A N I L M I Ş I M. :) Üstün körü ilerleyen, hikayenin tek düze olduğu ve klişe devlerle savaşın gerçekleştiği bir seri değilmiş meğer.  Hajime İsayama beye özürlerimi iletiyorum... :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: 

Henüz bu seri ile tanışmamış birinin olması pek olası olmasa da, yeni tanışacak bireylere yegane tavsiyem mangayı okuduktan sonra seriyi izlemeleridir. 

8. Hesabım şifremi unuttuğum için kilitlenmişti, çok şükür girebildim foruma :')

9. Bazen ağıt yakıyorum okuduğum bölüme ama seviyorum da :D Böyle çalkantılı bir ilişki :/

10. Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 

11. Favori animemin en sevdiğim ve ürperdiğim sahnesi. İlginç çünkü bu animedeki antagonistin gerçek hayatta da olabileceği fikri beni şaşırtıyor. Birde bu animenin hak ettiği değeri görmediği kanaatindeyim. Sanki ıssız arazideki yolun kenarındaki tozlu bir mücevher gibi. 

Spoiler

Bahsettiğim antagonist Johan Liebert.

Spoiler

12. Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 

13. Favori animemin en sevdiğim ve ürperdiğim sahnesi. İlginç çünkü bu animedeki antagonistin gerçek hayatta da olabileceği fikri beni şaşırtıyor. Birde bu animenin hak ettiği değeri görmediği kanaatindeyim. Sanki ıssız arazideki yolun kenarındaki tozlu bir mücevher gibi. 

Spoiler

Bahsettiğim antagonist Johan Liebert.

Spoiler

14. Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 

15. Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merakımı da uyandırdığından bir araştırayım dedim ve bir kelebek türü olduğunu öğrendim. Mavi olmaları bana başka bir şeyi hatırlattı. Bir yerde okumuştum. Eskiden topluluklar mavi kelebeklerin bol olduğu topraklara evlerini veya tarlalarını kurarlarmış. Çünkü o kelebeklerin bulundukları habitatlar hep verimli olurmuş. Biraz karanlık haber ama yakın zamanda bu kelebekler sayesinde bir toplu mezar bile bulundu. Neyse lafı fazla uzatmak istemem. İsmi güzelmiş türün. :D

16. Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 

17. N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıldır olduğu gibi :)

18. Forumdaki katil kim?

Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşmak istiyorum diyor ama konuyu açtıktan sonra bir anda ortadan kayboluyor.

Birisi bilinmeyen animelere/karakterlere yardıma konu açıyor sonra sırra kadem basıyor. Bir insan hiç mi merak etmez açtığım konu ne oldu diye.

Bunun tek bir açıklaması olabilir, o da yeni kayıt yaptıran üyeleri birisi öldürüyor veya tehdit ediyor. Bunu kim, neden yapıyor bilmiyorum ama lütfen bıraksın bu işi. 

Sizce bu katil kim olabilir? :ahaaah-onion-head-emoticon:

19. Vaay Innocent!! Bu manganın her bir sayfasını uzuuun uzun incelediğimi bilirim :) güzel seçim :stars-crazy-rabbit-emoticon:

20. Vaay Innocent!! Bu manganın her bir sayfasını uzuuun uzun incelediğimi bilirim :) güzel seçim :stars-crazy-rabbit-emoticon:

21. Bu gece Ay'ın etrafında gökyüzünün yarısını saran kocaman bir halka var :)

22. Vaay Innocent!! Bu manganın her bir sayfasını uzuuun uzun incelediğimi bilirim :) güzel seçim :stars-crazy-rabbit-emoticon:

23. Ya sxczbsla bunu tüm gün boyunca izleyebilirim :D:D

24. Haikyuu 10. bölüm PVsi=yaşamam için bir sebep :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Perfectum

Perfectum

Abla bu manga bereketli midir bilmem etinden sütünden faydalanıyorlar mangago full doujinshi dolu :D neyse ben gidiyorum csvzbz

2. (See 17 other replies to this status update)

25. Bu gece Ay'ın etrafında gökyüzünün yarısını saran kocaman bir halka var :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.