Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Perfectum reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
    Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.
  2. Beğen
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 
  3. Harika
    Perfectum got a reaction from pegasusejder for bir durum güncellemesi, Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 
  4. Beğen
    Perfectum reacted to ShadyRogue for bir durum güncellemesi, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
    Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum.  Bu yıl burada konuştuğum ve konuşmadığım herkesin yeni yılı umarım sağlıklı ve huzurlu geçer. Gerçekten iyi ki varsınız ve iyi ki bu siteye üye olmuşum çünkü... Bu siteden çok fazla arkadaş edindim ve öz abim-ablam gibi gördüğüm bir sürü kişiyle samimiyet kurdum. ❤️ Sayenizde gerçekten kendimi yalnız hissetmediğim bir yıl geçirdim ve çok fazla yeni şey öğrendim. Her şey için teşekkürler, ve umarım daha güzel bir yıl bizi bekliyor olur, mutlu yıllar! 
  5. Beğen
    Perfectum got a reaction from YALNIZ for bir durum güncellemesi, Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyo   
    Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 
    Aha da bu:

6. Beğen
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus for bir durum güncellemesi, Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyo   
    Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 
    Aha da bu:

7. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)

8. Beğen
    Perfectum got a reaction from hakan5698 for bir durum güncellemesi, Dizi izlerken romantizm ve fazlası yaşanan sahnelerde acayip cringe oluyor geriliyoru   
    Dizi izlerken romantizm ve fazlası yaşanan sahnelerde acayip cringe oluyor geriliyorum
  9. Teşekkür
    Perfectum reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok   
    Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok-seysiler.html
  10. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Ağlamak bir şeyi çözmeyecek. Bağırmak bir şeyi çözmeyecek. Kırıp dökmek bir şeyi çözm   
    Ağlamak bir şeyi çözmeyecek.
    Bağırmak bir şeyi çözmeyecek.
    Kırıp dökmek bir şeyi çözmeyecek.
    Sadece kabul et ve aksiyon al.
  11. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Enfes bir One Piece çizimi :)   
    Enfes bir One Piece çizimi :)

12. Karmaşık
    Perfectum reacted to heymely for bir durum güncellemesi, Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak...   
    Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. 

13. Üzgün
    Perfectum got a reaction from Beytize for bir durum güncellemesi, Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım!   
    Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım! 
  14. Üzgün
    Perfectum reacted to Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan   
    Sevdiğin bir karakter vardır, onu çok görmek istersin ama kendisi az görünen bir yan karakterdir. Dram. 
  15. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Bu gerçek olamaz https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025   
    Bu gerçek olamaz
    https://mobile.twitter.com/japanvxsuals/status/1303655462836097025
  16. Beğen
    Perfectum reacted to Mutaika for bir durum güncellemesi, Üzgün bir ana karakter için çok uyumlu müzik   
    Üzgün bir ana karakter için çok uyumlu müzik

17. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, Trinity Blood izlerken keşfettiğim aşırı underrated karizmatik ses.   
    Trinity Blood izlerken keşfettiğim aşırı underrated karizmatik ses.

18. Teşekkür
    Perfectum reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Bu bir değer hatırlatmasıdır. :) Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer ver   
    Bu bir değer hatırlatmasıdır. :)

Burada tanıştığım ve konuştuğum her kişiye değer veriyorum iyi ki varsınız, iyi ki sizinle muhabbet etme imkanım olmuş :)

Buraya yazmayı unuttuğum varsa affola, ben unutkan bir insanımdır aklıma geldikçe yazmaya çalıştım bu size değer vermediğimden değil sadece benim unutkanlığımdan hani daha sonrasında vay be bende mi demeyin maalesef unutuyorum.
    Yazdığım ve yazmadığım burada benimle konuşan herkesi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum 
    Hepinizi sevdiğimi söylemiş miydim? 

Not: Siz kendinize değer vermesenizde sizin ne kadar değerli olduğunuzu bilen insanlar var, merak etmeyin sizi seven birileri hep vardır, o yüzden sizde kendiniz haksızlık etmeyin 
  19. Beğen
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae for bir durum güncellemesi, Son zamanlarda keşfettiğim ve de çok hoş bulduğum bir editi sizlerle paylaşayım dedim   
    Son zamanlarda keşfettiğim ve de çok hoş bulduğum bir editi sizlerle paylaşayım dedim.  

20. Harika
    Perfectum reacted to pegasusejder for bir durum güncellemesi, Az önce bir mail gelmiş bana ne kadar iyi insanların olduğunu hatırlattı :) Bu arkada   
    Az önce bir mail gelmiş bana ne kadar iyi insanların olduğunu hatırlattı :) 
    Bu arkadaş bir tane piyangodan 150 milyon dolar kazanmış ve bunu insanları dağıtıp (2 milyon dolar) onları mutlu etmeye karar vermiş  herhangi ülkeden rastgele seçim yaparken ben denk gelmişim  bana bunu iyi yönde harcamamı kendi hayatımın düzenini kurduktan sonra başka insanlara dağıtıp bu iyiliği devam ettirmemi söylemiş. 
    Bu dünya böyle insanlar sayesinde dönüyor 
    Ne dersiniz geri dönüş yapayım mı lakin ben bu kadar iyi yönde harcayamayacağımdan korkuyorum 
  21. Harika
    Perfectum reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Üç tane taze yazı buyrunuz ifinim https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/mas   
    Üç tane taze yazı buyrunuz ifinim 
    https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/mashlemagic-and-muscles-tantm-yeni.html
    https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/toorigakari-ni-one-point-advice.html
    https://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/08/nan-hao-shang-feng-tantm-yeni-bolumu.html
  22. Beğen
    Perfectum reacted to SelimTheMartian for bir durum güncellemesi, Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tac   
    Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e'nin 4. bölümü üniversite sınav sonuçlarımın açıklanışından dolayı birkaç günlük gecikmeli olarak gelecek. Elimden geldiğince hızlı ve kaliteli bir şekilde yetiştirmeye çalışacağım. Özür diler ve anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.
  23. Beğen
    Perfectum got a reaction from suyibe for bir durum güncellemesi, Araştırmadım ama Japon inanışlarında tilkinin özel bir yeri olduğunu düşünüyorum.   
    Araştırmadım ama Japon inanışlarında tilkinin özel bir yeri olduğunu düşünüyorum. 
  24. Harika
    Perfectum reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var   
    Anne evindeyim. Kahvaltı sofrasında 9 çeşit reçel, 5 çeşit peynir var 
  25. Beğen
    Perfectum got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Re:zero'nun ikinci sezonunu bu yaz sezonunda görecek olmamız güzel oldu.   
    Re:zero'nun ikinci sezonunu bu yaz sezonunda görecek olmamız güzel oldu.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.