Jump to content

Beytize

Üyeler
  • İçerik sayısı

173
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Beytize got a reaction from MadMonkey for bir durum güncellemesi, Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra g   
    Avatar Korra'ı bir ben mi sevmiyorum her sene  izlemeye başlıyorum 1. bölümden sonra gitmiyor içim almıyo be 
  2. Karmaşık
    Beytize got a reaction from crea for bir durum güncellemesi, ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeld   
    ve bir kişi daha gitti eskilerden üzücü ... eskiden olanlara rağmen yinede çok güzeldi burada yaşanan her konuşma her tanıdığım kişi 
  3. Üzgün
    Beytize got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet e   
    heyt be daha dün gibi ... Okuldan eve gelmiş ve buraya girip saatlerce boş muhabbet edişim dün gibi...
  4. Üzgün
    Beytize got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öy   
    Geçmişi düşünüyorum da forumda çok güzel bir arkadaş ortamı edinmiştim (en azından öyle düşünüyordum)  nerde şimdi onlar   
  5. Beğen
    Beytize reacted to Cувєя efsanedir. :) for bir durum güncellemesi, Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın   
    Girdikçe vay be diyesi geliyor insanın 
  6. Üzgün
    Beytize got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu   
    Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu 
  7. Üzgün
    Beytize got a reaction from MayuriShina for bir durum güncellemesi, Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu   
    Değer verdiğin insanların gözünde değersiz olmakta ayrı bi duygu 
  8. Karmaşık
    Beytize got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslş   
    Bir süre sonra takmıyor ve bu durumla eğleniyorum iyice sıyırdım kafayı slşfjksdjfslşkjfş
  9. Beğen
    Beytize reacted to Sakuragi for bir durum güncellemesi, Tam bu anime güzelmiş diyorum, sonra hayal kırıklığı devamı yok.. https://www.youtube   
    Tam bu anime güzelmiş diyorum, sonra hayal kırıklığı devamı yok..
    https://www.youtube.com/watch?v=PHAfhxXZJus
  10. Beğen
    Beytize reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ben geldi :)   
    Ben geldi :)
  11. Beğen
    Beytize reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmı   
    Duyuru!!!! Forumun kayıtlı kullanıcıların günlük beğenme limiti 10'dan 30'a çıkarılmıştır. Beğeni limitinizi güle güle harcayın 
  12. Beğen
    Beytize got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi,   
  13. Beğen
    Beytize reacted to Sakuragi for bir durum güncellemesi, Pikachu kurtarma timi. https://twitter.com/tuhafamasahici/status/860888330770239488   
    Pikachu kurtarma timi.
    https://twitter.com/tuhafamasahici/status/860888330770239488

14. Beğen
    Beytize got a reaction from Singularity for bir durum güncellemesi, O kadar istemiyor ki asıl acıtan bu   
    O kadar istemiyor ki asıl acıtan bu 
  15. Beğen
    Beytize reacted to LeornKayn for bir durum güncellemesi, Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğu   
    Şeker bi hanım asyalı kızımızın hikayeleri,ayrıca sevgilisinin şanslı bir adam olduğunu ve inşallah angut biri olmadığını umuyorum düşünüyorum.
  16. Beğen
    Beytize reacted to noirwinglessova for bir durum güncellemesi, kim orjinal görücez   
    kim orjinal görücez
  17. Beğen
    Beytize reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Omen tanrem!   
    Omen tanrem!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.