Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının son zaferi 21 Eylül 2023

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl hakkında

• Doğum günü 05/11/1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

633921 profil görütülenme

Amygirl üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Amygirl

1. Zaten "Annem arıyor... Bir konuşayım beş dakika sonra dönerim sana " demesi hiç inandırıcı gelmemişti :D Hiç bir anne - evlat telefon konuşması kosa sürmez :D Sürmemeli :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Asjsjdf annen çok zeki bir kadın Süleyman :D bir soruya vereceğin cevapla hem iyi olduğunu hem de kaç gözleme yiyeceğini öğrenmiş bir taşla iki kuş :D yazmaya üşeniyorum kopyalamak da zor telefondan :/

3. Amygirl

Amygirl

Asjsjdf annen çok zeki bir kadın Süleyman :D bir soruya vereceğin cevapla hem iyi olduğunu hem de kaç gözleme yiyeceğini öğrenmiş bir taşla iki kuş :D yazmaya üşeniyorum kopyalamak da zor telefondan :/

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Lan bizimkiler izmirde olan olay için bile aradılar beni. Ana ben muğlada okuyom hatrladiniz mi demek zorunda hissettim bi ara kendimi. Bu arada annemle bizim konuşmalarımız bir iki dakika sürüyo. Çok nadir 5 dk geçiyo ondada annem dedikodu anlatiyo bana bende hı hı hıııı diye karsılık veriyom işte :/ oda arkadaşım abartmiyom iki saat konuşuyo. kürtçede konuşuyo ne konuştuklarınıda anlamiyom. Bi insan ne konuşur abi bu kadar ya :/

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.