Jump to content

Amygirl

Forum Admin
  • İçerik sayısı

7341
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

184

Amygirl kullanıcısının son zaferi 21 Eylül 2023

Amygirl en beğenilen içeriğe sahiptir

Amygirl hakkında

• Doğum günü 05/11/1990

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://amyninanimeguncesi.blogspot.com.tr/

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

630461 profil görütülenme

Amygirl üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Amygirl

1. Büyük şehirlerdeki restoranlara iyi Antakya döneri yapan Antakyalı usta, iyi lahmacun yapan Antepli Usta falan getirtileceğine Ankaradan iyi hamur işi yapan ustaları bütün şehirlere dağıtsak daha mantıklı :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

@Singularity de git Eskişehir in miş :booger-crazy-rabbit-emoticon:Tatarların milli hamur işi ne zaman Eskişehir in oldu :yawn_by_theonionhead-d5qjeu1: Ayrıca gerçek cibörek yesen biz ne yedik şimdiye kadar diye onlara laf atarsın :onion_yep_by_7anime7drawer7:

@lntegral İlk defa duydum ve çok merak ettim :wow1-onion-head-emoticon:

3. Singularity

Singularity

@Mileydioo leydim nerelerdesin? Şehrin meşhur hamurişi olarak geçiyor zaten biliyorum ek olarak enişte tatar benim :D Ankaranın tek sevdiğim şeyi sanırım yanık simitti 

4. Mileydi

Mileydi

İş güç koşturmaca :P Senin enişte Tatar değil bence Eskişehir in çiböreğini beğeniyorsa :D Hoş ben yemedim ama yiyip gelenler hiç memnun değil daha doğrusu gerçeğini yiyenler orada yapılandan hoşlanmıyorlar diyeyim :P Ankara nın tüm hamur işleri güzeldir :admire2-onion-head-emoticon: Mantı hariç zaten o Ankara ya ait değil, iyi ki değil :evil-smile-onion-head-emoticon:

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.