Jump to content

Ellen

Üyeler
  • İçerik sayısı

291
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum güncellemeleri bölümüne Ellen kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Eurovision 2022'yi Ukrayna kazandı, keşke şarkı ve kalitesine bağlı kalinıp İngiltere veya İsveç 1. olsaydı.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Ellen

Ellen

@Singularity ay evet ben de İsveç'i tutuyordum:onion_emo_2_by_theg_force:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Zerre şaşırmadım

Yıllardan beri siyasi güçlerin elinde kıvıran bir organizasyon

:dong-onion-head-emoticon: Grammy 1, bu 2

Klip de yayınlamışlar... her şeyi kılıfına uydurmuşlar yine

4. Ellen

Ellen

@Pseudohomophylus aslında jüri oyları diğer yillara kıyasla daha adil bir sekilde (şarkıya göre) dağıtılırken bu isin içinde bir iş olacağı belliydi; yükü halka yıktılar resmen. Gerçekten de her şeyi kılıfına uydurmuşlar.

2. Son saniye çizim yarışmasına katılmayı düşünürsün, her şeyi halledersin ve son anda katılmama hissiyatı gelir ve sadece seyirci olmayı istersin. Anlık his değişimleri...

2. Ellen

Ellen

@Pseudohomophylus aynen aynen, iyi ki girmedik yoksa kazanırdık mazallah:big-eye-onion-head-emoticon:

(O değil de resimleri görünce bi korkmadım değil katılmaktan:onion_gomen_by_7anime7drawer7:)

@pegasusejder aslında katılmaya son saniyelerde katılmayı düşünüp yine son saniyelerde vazgeçtim. Katılmadan önce üstüne biraz düşünmem ve hazırlık yapmam gerekiyor, katılacağım resim güzeldi lakin yarışma için başka resim denemek isterdim maalesef ona zaman ayıramadım. Başka yarışmalara inşallah.

3. pegasusejder

pegasusejder

@Ellen hmmm anladım, yine de olan resminle katılsaydın bir şey kaybetmezdin, ben artık olaylara biraz böyle bakıyorum. :D Yine de karar senin kararın, bundan sonra erkenden fark edip istediğin bir resimle katılırsın inşallah. :D 

4. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

:big-eye-onion-head-emoticon:

Kazanır mıydık

Mazallah 

3. Forum gitgide yalnızlığa hapsolmuş:bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

2. Ellen

Ellen

@Pseudohomophylus başlamadım ses demoları tutuyorum, daha sonrasında nasip olursa yayınlayacağım.

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@Ellen Hayırlısı olsun bakalım. Buraya bir iki link atarsan çok makbule geçer Mika-chan 

Elimizden geldiği ölçüde destekleriz:relax2-onion-head-emoticon:

4. Ellen

Ellen

@Pseudohomophylus teşekkür ederim, inşallah.

4. Geçen yıllar ve de jenerasyon farkı seriye dram açısından bir şey kaybettirmemiş; Boruto aynı Naruto dramı...

3 yıl sonra yine Naruto için ağlıyorum. Zor zamanlar.

1. pegasusejder

pegasusejder

Boruto'yu 90'larda bırakmıştım, nasıl gidiyor? 

2. Perfectum

Perfectum

Naruto da 1. sezondan sonra pek değişmemişti. Mesela takımlar tam kalıp. 2 erkek 1 kız( 1 havalı 1 konuşkan 1 de havalı olana aşık medic kız) Birde ben 1.sezondaki orochimarudan başka kötü adam tanımıyorum. Kalanların da çoğu Naruto'nun ikna jutsularına kurban gitti :D

5. Selamlar,

Okumayacağım, yok okumayacağım dediğim AOT final bölümünden sızıntılar çıktığından beri haberdarım; anladığım üzere birçok kişi final hakkındaki düşüncelerimi merak etmiş, bir şey yazsam buradan Japonya'ya yol olur demek isterdim lakin şimdilik sadece söyleyeceğim 2 şey var:

☆ İsayama, fanları önemsemeden çizdiği yolda tutarlıca ilerleseydi keşke. Seride o kadar karakteri ve hikayeyi, büyük karakter gelişimlerini fanlar uğruna çöpe attı. 

☆Sevdiğim karakter en kötü sonu yaşadı, bunun için de üzgünüm. 

1. pegasusejder

pegasusejder

Ben bazı şeyleri söyledim sana. :D Yani sonu bayağı hayal kırıklığıydı falan filan, başka zaman seninle daha detaylı konuşuruz artık. :) 

2. Ari01

Ari01

Benim de kulağıma 1-2 şey geldi final chapter hakkında. Olayları falan neredeyse hiç bilmiyorum ama birçok kişi  büyük hayalkırıklığına uğramış duyduğum kadarıyla. :( En azından karakterlere yakışır bir son olmasını isterdim ben. 

6. Yasakların kalkması 65 yaş üstü amcalara, dedelere yaradı. Türkiye 'de bir anime konusu aranıyorsa öncelik 65 yaş üstü dedelere verilmeli. Epey konu çıkar kendilerinden:tuzkistrokeplz:

1. pegasusejder

pegasusejder

İstersen sen yap animelerini Mika'cım. :teehee-crazy-rabbit-emoticon: Yani denecek pek bir şey kalmadı artık bu konularda...

2. Ellen

Ellen

Hoy, hoy ojiichan, ne arıyorsun buradadan girsen çıkamazsın içinden :big-eye-onion-head-emoticon: 

Bu konuyu büyük stüdyoların ele alması lazım beni aşar :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. pegasusejder

pegasusejder

Haha senaryo hazır diyorsun yani. D: 

Tamam sen hikayeyi gönderirsin onlar işler. :)

7. Düşününce sanırım mor saçlı kadın karakterleri diğerlerine tercih ediyorum. Favori karakterlerimin birçoğu mor saçlı. 

Spoiler

1799943170_images(5).jpeg.cfc49cfeda2a4a74009b115ef198caa8.jpeg

108206006_images(6).jpeg.9bb70c3d3fd1d211beb3f892eb8472a4.jpeg

352595657_images(7).jpeg.29efe024346c46333e47020c73e524ba.jpeg

Spoiler

1477385962_images(8).jpeg.a05bb5b1581332c166029937e2fd4666.jpeg

2. Ellen

Ellen

@Gallardowooo bunu bilmiyordum:cheer3-onion-head-emoticon:

3. Gallardo

Gallardo

Ben de çevirisi yok sanıyordum şimdi fark ettim varmış :D

https://www.turkanime.net/anime/potemayo

8. Evde geçen garip konuşmalarımız;

Babam: Sen anca dizileri izle.

Ben: Evet baba dizileri (mat) izliyorum zaten.

Babam::oniondesuplz:

2. Ellen

Ellen

Biraz daha kriz geçirtmek istemedim dbxhchjc

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Eski topraklar yeni sisteme alışamayacaklar galiba :boring-crazy-rabbit-emoticon:

Bknz. Ben

4. Ellen
  9. 10 yıl önce kaybolduğum konserin canlı yayınında nasıl kaybolurum?:ahaaah-onion-head-emoticon: 

2. Ellen

Ellen

Deja-vu yaşamak istiyordum olmadı tüh

3. pegasusejder

pegasusejder

Niye olmadı, ne eksikti?

4. pegasusejder

pegasusejder

Bence o dejavuyu tekrar yaşamana gerek yokmuş :uhuhuh-onion-head-emoticon: 

10. Hepinize çok ama çok teşekkür edwrim. Ben buraya geç gelsem de ( saat 11.30) doğum günümü ilk kutlayan sizler olmuşsunuz, çok teşekkür ederim. Hepinizi çok seviorum, sağlıklı kalın, hoşça kalın. 

:loveloveplz:

11. Şiirler ne  kadar güzel, ne kadar anlamlı; ne kadar huzur verici.

Boynuma sarılma, gülüm,
    benden sana geçer ölüm.

~Nazım Hikmet

12. Spoiler

bu da değil galibamsi

2. Ellen

Ellen

azcik bilgi daha olsa bulurumda gece gece akima bunlar geldi bitek

3. Real-Men-Frrranky

Real-Men-Frrranky

maalesef daha fazla birşey gelmedi aklıma bu kadar bilgiyle buraya kadar gelmek de başarı teşekkür ederim 

4. Ellen

Ellen

rica ederim ne demek; 

13. Haikyuu trailerını izledim, fişşek gibiyim. 

2. Ellen

Ellen

@ChYRoN sen bilirsin eğer heyecan bassın istiyorsan biriktir izle; ben zaten hazirandan önce izleyemem:crying1-onion-head-emoticon:izleyeceksen benim yerime de izle:embarrassed4-onion-head-emoticon:

Bazı serileri biriktirip izlemek iyi oluyor özellikle heyecan unusuru varsa, yoksa çok bekliyorsun ya da mangasina ucuyorsun, misal snk. Meragimdan mangasini okudum, birakamiyorum kac aydir:teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

@ChYRoNizlememen hata sen başla son sezona anca yetişirsin

Ben de gördüm çokseeeldi:thank_you__onion_by_elcerbero:

4. HolySpirit

HolySpirit

@ChYRoN ne demek izledim bıraktım senin adına utanıyorum hemen gidip izliyorsun hemen :pointing-onion-head-emoticon:

14. Okulların açılıp açılmayacağı bugün belli oluyor.

Kalbim kut küt..

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Sen kendi sağlığından sorumlusun

:super-onion-head-emoticon:

3. Ellen

Ellen

aynen hayırlısı artık 

4. Perfectum

Perfectum

Bir ihtimal açıladabilir. Sonuçta hala zaman var ve her şey bakanlığın sonuçlarına istatistiklerine bağlı. İstanbul'da da çok yakalanan var virüse . Kendinize mukayyet olun guzular.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.