Jump to content

Ari01

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Ari01 reacted to Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydınlar yâ cemati forum.

Aga be. Forum yine duman altı...
  2. Harika
    Ari01 reacted to pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Öyle bir şey mi dedik sanki? :) 
  3. Harika
    65 çok da kötü sayılmaz ya üzülme. :D 8 tane ya? Az insaf. :D 

Püü gözümde tüm masumluğun gidiyor. :D En iyi bıçak çeken ortaokullardan birisi mi? :D 

Bu arada bugün rüyamda sesli de sen ve @Ari01 ile konuşuyorduk beraber, hayırdır inşallah. :D 
  4. Üzgün
    Öldüm toprak atanım yok.  :D Bir şey yok ya, öyle girmiyorum sadece pek foruma. :)
  5. Beğen
    Ari01 got a reaction from Freesia in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Durum güncellemesi yapacaktım ama nereden yapacağımı bulamadım, herkesin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. :) 
  6. Beğen
    Ari01 got a reaction from Dmk in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Merhaba biraz geç oldu ama  beğendiğim animelerden bazılarını yazarsam, 

Attack on Titan : Gerek hikayesi gerek müzikleri gerek karakterleriyle olsun gerçekten çok güzel bir animedir. Eğer izlemediysen izlemeni öneririm. 

Jujutsu Kaisen

Vinland Saga : Vikinglerle ilgili bir animedir kendisi 

Demon Slayer : Kısacası 
    İnsanlar şeytanlara karşı  (Son zamanların en beğenilen animelerinden biridir bu arada ) 

The Promised Neverland: Gerilim tarzından izlediğim animelerden en beğendiklerimdendir. 

Steins Gate : Bilimkurgu tarzında çok iyi bir animedir. Bir sürü anime sitesinde en yüksek puanı alan animelerden biridir. 

Fruits Basket : Yaşamadan kesitler tarzında en beğendiğim animelerden biridir. 60 bölüm biraz uzun gibi görünebilir ama bu sayede karakterleri izleyiciye benimsetir ve izleyiciyi de hikayesine sürükler. (Tabii bu benim yorumum ama 60 bölüm sana fazla gelirse Your Lie in April diye başka bir yaşamdan kesitler animesine de bakabilirsin, romantizm ve dram tarzında çok beğendiğim bir animedir ) 

Konosuba : Çerezlik kafa dağıtmalık bir komedi animesidir 

Darling in the Franxx : Bilimkurgu ve romantizm türündedir 

Kaguya sama Love is War : Romantizm ve komedi türündendir 

Genel olarak biraz eski ve bilinen animelerden yazmışım şimdi fark ettim ama umarım daha önce izlemediğin ve hoşuna gidebilecek birkaç anime önerebilmişimdir
  7. Harika
    Ari01 reacted to burakwoz in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    İyiyim. Hatta süperim. Yaklaşık bir, bir buçuk ay önce kedim evden kaçmıştı onu buldum geçen gün harikayım  
  8. Harika
    Ari01 reacted to BURUN in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Bende iyi gibiyim ari-san. Yuvarlanıp gidiyoruz işte.
  9. Beğen
    Ari01 got a reaction from pegasusejder in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın demektense tünaydın demek daha uygun olacak anlamında demek istemiştim aslında. :D
    Evet ben de iyiyim, teşekkür ederim. :)
    Ben de iyiyim. 
    Anlarsın anlarsın senden daha azını beklemezdim zaten :D 
    Ben de iyiyim :D Başka ne desem kii acaba? Tercihlerle falan uğraşıyorum, öyle yani :D

Bu arada bir kez daha yazayım, bu aralar hem daha tam buraya dönemediğim için hem de biraz üniversite işlerine kafam dalgın olduğu için tam zamanında cevap veremeyebiliyorum, kusura bakmayın o yüzden. :D 

Hazır yeni güne de girmişken herkese "İyi günler" dilerim. 

10. Beğen
    Ari01 got a reaction from Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Günaydın demektense tünaydın demek daha uygun olacak anlamında demek istemiştim aslında. :D
    Evet ben de iyiyim, teşekkür ederim. :)
    Ben de iyiyim. 
    Anlarsın anlarsın senden daha azını beklemezdim zaten :D 
    Ben de iyiyim :D Başka ne desem kii acaba? Tercihlerle falan uğraşıyorum, öyle yani :D

Bu arada bir kez daha yazayım, bu aralar hem daha tam buraya dönemediğim için hem de biraz üniversite işlerine kafam dalgın olduğu için tam zamanında cevap veremeyebiliyorum, kusura bakmayın o yüzden. :D 

Hazır yeni güne de girmişken herkese "İyi günler" dilerim. 

11. Beğen
    Ari01 got a reaction from Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Rica ederim ve teşekkür ederim :) Umarım yakın zamanda edebilirsin o zaman 
  12. Harika
    Ari01 reacted to Elimiel in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Anca görüyorum yazdığını bugün çok yoğunduuu :D İyi diyelim iyi olsun senden naber? :)
    Olsun canım bazen oluyor öyle :D İnşallah :) 
    Eveeet gel hemen Antalya evet daha sıcaktır tabii bir de kötü haberler var çok geçmiş olsun diyeyim umarım en kısa sürede biter bu sorunlar :/

İyi akşamlar :) İyiyim ben de çalışıyorum, arkadaşlar falan öyle takılıyorum. Evde de devam dizi, anime, müzik o şekilde geçiyor günler :) Sen nasılsın iyi misin? 
    Yaa ne demek olur mu öyle şey bir şey olursa bekliyorum yaz hemen çekinme :) 
  13. Üzgün
    Ben her zaman alınganım. :D 

Yani biraz elimizde ama zor bir şey tabii. :)
  14. Üzgün
    Ari01 reacted to Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Ne güzel paragraf yazmıştım sayfaya yeni mesaj gelince gitti, ağlayacağım ya o kadar özenmiştim. Bi 10 dakika yazarım herhalde yine

15. Teşekkür
    Ari01 got a reaction from Ohayou_Kerem in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yok ne kusuru :D Senin adına sevindim öyleyse. Dinlenirsin ne güzel. :D
  16. Üzgün
    Ari01 reacted to Ellen in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Normalde krem sürüyorum da yüzüme sürmüştüm elime sürmeyince gitti eller. Et pişer gibi elim pişmiş, teşekkür ederim.
    Haha senle güzel sohbet döner, dedikodu da maharet işi:D
    Olur o zaman 9.30 diyelim?
    Okke.
    Tabi tabi, bu yıl birileri bedduadan gidecek herhalde o kadar ah almışlardır...

17. Harika
    Ari01 reacted to Kemankech in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Tam teşekküllü bir ev erkeği olabilmem için tek gereken zengin bir eş, kalan her türlü gereksinimi karşılıyorum :p
    Merhaba ösym için beddua dağıtıyoruz katılmak istermisiniz :D
    Umarım ikimizde istediğimiz yeri kazanabiliriz.
    Üç yıldır amatör olarak defter kenarı dolduruyorum, çizimde gelişim gösterdim ama fazla değil açıkçası.
    En son cia'yı hackledim başım derde girdi o günden beri hack işlerine elimi sürmüyorum :p şaka bi yana fazla bi şey bildiğim yok benim de .Net vs. ile eğleniyordum kendi halimde.
    O cümlelerin düzeltilmiş haliydi zaten :3
  18. Harika
    Ari01 reacted to Gorkito in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Buralarda bir efsane varmış, gitmiş ve şimdi geri dönmüş.

19. Üzgün
    Ari01 got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Tekrar ediyorum: Pes et!! :D Alışmayacağım. :D
    Tüh, çok hawli olamadın ne yazık ki. :D 
    Herkesin hoşuna gidecek diye bir şey yok tabii, biraz sıkıcı da yani. 
  20. Harika
    Ari01 reacted to chiEFE06 in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Biraz :)
  21. Harika
    Evet bazı tarzda bahsettiğin küçüklerin böyle ad ile hitap etmesi biraz sinir bozabiliyor ama mesela buradaki çoğu konuştuğum kişi diyeyim sen de dahil, böyle bana karşı saygısızlığınız olmadı onun için Pega demeniz falan çok normal geliyor diyeyim. Seviyorum sizleri. 

He birde ortaokulda bana öyle ilk adımla seslenenler olmuştu senin gibi düşünmüştüm ve şu an her ikisi de kullanılıyor, yani hazır ol artık iki ismin de kullanılacak. :D 
    Hahahaha yok artık dersimi aldım ben, atmam artık. :D 

Hahaha biraz öyle gibi. :D 

Yani biraz öyle, birde kimlerin dediği önemli. :D 

Teşekkür ederim o zaman. :))
  22. Harika
    Ari01 got a reaction from Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yok yok :) Özellikle drama vurdum ya. 
  23. Üzgün
    Ari01 reacted to Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Yok sadece sınavlar ertelendi.  
    Benden küçük kuzenim var işte o direkt adımla sesleniyor. 
    Heh birde iki adımı birlikte kullananlar oluyor, diyorum ikisinden birini seç diye yook. :D
  24. Harika
    Ari01 reacted to Caprihorn in Muhabbet Mekanı (Düzenli Bakılan Dutluk :) )   
    Dememiştin sanırım, demişsen de hatırlayamadım. İzle izle güzel animedir.  
    Dur bende katılayım dövmene. 
  25. Harika
    Ben hiç almadım sanırsam, ne aldım ne verdim. :D 
    Hahaha azıcık da olsa konuşursun ya.

Yok ya utanma değil, birisi utanıyordu sadece ama diğerleri konuşamadıklarını falan söylüyorlardı, çok konuşkan değillermiş falan filan, tek başıma konuşacağım herhalde. Allah'tan @Ari01 ve sakura gibi insanlar varda konuşabiliyoruz. :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.