Jump to content

Barış D. Baryshx

Emektar
  • İçerik sayısı

4463
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

84

Durum yanıtları bölümüne Barış D. Baryshx kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bayramınız Kutlu Olsun radyo dostları

2. İyi Bayramlar herkese bol bol et yiyin tatlı dan uzak durun !!!.. 

3. Filmler ve Filimler Death Note'un yeni filminin eleştirisel parodisini yapmış. Küfür ve spoiler içerir.

4. vay be abi çekirdekten yetiştirmiştin bizi hey gidi günler :D

5. Instagram'a bakıyordum, böyle bir fotoğraf gördüm.

Spoiler

N1PMAa.jpg 

İlk sorum: Fransa neden çıplaksın? 

Mxmxmsösksösl

6. imzanızdaki hangi anime acaba ?????????Baktım ama tam anlayamadım :) 

7. Merhaba, forumdaki video göndermeden önce okunması gerekenler hakkındaki gönderiden anladığım kadarıyla videoların incelenmesi vb. işlerle siz ilgileniyormuşsunuz. Benim çevirdiğim bir bölüm anime var ancak herhangi bir fansub grubuna dahil değilim ve sitedeki video ekleme bölümünden gördüğüm kadarıyla bir grup belirtmeden ekleme yapılamıyor, ayrıca olmayan bir bölümü ekleme yetkisi de sadece uploader'larda var. Bu durumda yapman gereken şey nedir acaba? Çeşitli video hosting sitelerine yükledikten sonra siteye eklemeyi kendim yapabiliyor muyum yoksa başka bir uploader'ın mı yapması gerek bunu? Yoksa münferit olarak hiçbir şekilde ekleme yapamıyor muyuz? Mutlaka bir gruba mı girmemiz gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

8. Merhaba, forumdaki video göndermeden önce okunması gerekenler hakkındaki gönderiden anladığım kadarıyla videoların incelenmesi vb. işlerle siz ilgileniyormuşsunuz. Benim çevirdiğim bir bölüm anime var ancak herhangi bir fansub grubuna dahil değilim ve sitedeki video ekleme bölümünden gördüğüm kadarıyla bir grup belirtmeden ekleme yapılamıyor, ayrıca olmayan bir bölümü ekleme yetkisi de sadece uploader'larda var. Bu durumda yapman gereken şey nedir acaba? Çeşitli video hosting sitelerine yükledikten sonra siteye eklemeyi kendim yapabiliyor muyum yoksa başka bir uploader'ın mı yapması gerek bunu? Yoksa münferit olarak hiçbir şekilde ekleme yapamıyor muyuz? Mutlaka bir gruba mı girmemiz gerekiyor? Bilgi verirseniz sevinirim.

9. Neredeyim ulen ben, bilemedim şimdik buraları çok değişivermiş :D Gözlerimde 1 damla yaş yine kabardı Berserk hasretim :(

10. yıllar sonra tekrar girince duygulandım :big-eye-milk-bottle-emoticon:

11. Akagi live action olarak 2. defa 60 dakikadan 5 bölümlük dizi yapılacakmış.... 

12. Selam 

Dedective Conan bölümleri yayınlancagınız ilgili bir duyum aldım...

Doğrumu ve Doğru ise  hangi fansub Çeviriyi yapacak...

13. Naruto'ya tekrar başladım. Daha önce de 30 bölüm falan izlemiştim sanırım. Bu sefer Sakura'ya daha az uyuz oldum. Atladığım için mi acaba? :booger-crazy-rabbit-emoticon:

14. Ezginin durumunun altında tonlarca yorum olacağı için buradan yazayım. Gelmeyin benim durumun altına. Neyse durun yazıyom: Mutlu yıl dönümleri!!!! Mutlu, huzurlu bir şekilde nice nice yıllar sizinle olur inşallah Ezgi ve Eren. Eren sakal yakışmış yiğidime :pffftchplz:

15. Spoiler

VM8Akn.jpg

Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv

16. Spoiler

VM8Akn.jpg

Bu tontişkoyla 3 yıl doldu. Yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. ♥️ Sprğgğvşv

17. yardım edin bana lütfen anime izlerken yorum yazamıyorum

18. Hey Japan Daijoubu Desu ka? 

Geçen sezon ateşli keşiş vardı bu sezon da ateşli travesti....

19. Eğer bir kadın hatalarını çekici yapamazsa o gerçek bir kadın sayılmaz. (iktibas)

20. Forum chati ile ilgili sorular hakkında eski chat geri dönmeyecek fakat alternatif bir chat eklenecek. 

21. forum chati kapandı mı :D

22. Eski günlerin hatrına hesabıma bakıyım dedim, 2013-2014` ten burda tanışıp yakın arkadaş olduğum herkes bırakmış forumu kimi aylar önce kimi 1-2 yıl önce ,arkadaş listemi gezdikçe hüzünlendim.Keşke iletişimi kesmeseydim hiçbiriyle..Gelmişken güzel bir manga öneriyim mutlaka Grand Blue okuyun türkçeye çeviri iyi yapıldı mı bilmiyorum ama m.a.l gibi sitelerde 9 puan almış favori mangamdır :P

23. Eski günlerin hatrına hesabıma bakıyım dedim, 2013-2014` ten burda tanışıp yakın arkadaş olduğum herkes bırakmış forumu kimi aylar önce kimi 1-2 yıl önce ,arkadaş listemi gezdikçe hüzünlendim.Keşke iletişimi kesmeseydim hiçbiriyle..Gelmişken güzel bir manga öneriyim mutlaka Grand Blue okuyun türkçeye çeviri iyi yapıldı mı bilmiyorum ama m.a.l gibi sitelerde 9 puan almış favori mangamdır :P

24. mailo gato doito yo!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.