Jump to content

uchihasann

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    uchihasann got a reaction from kurbagaaaa in epey yalnızım   
    Arkadaşlık isteği attım. İstersen discord sunucuma gelebilirsin. Sohbet muhabbet ediyoruz.
  2. Beğen
    uchihasann got a reaction from userpicca in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    Hunter x Hunter 2011'i izleme listeme alıyorum o zaman. Teşekkürler herkese.
  3. Teşekkür
    uchihasann reacted to mavicita in Light Novel Nedir?   
    sen sıradaki konuyu açmadan özetleyeyim ben anime/manga vb konuları 
    manga:japonlardan çıkan çizgi roman bildiğin
    anime:japon çizgi filmi özetle (not: anime çizgi film değil diyen kişiler gelmeden buna da özet geçicem)
    çizgi film: çizgi film gerçek kişiler yerine çizilen/çizilmiş karakterlerin kahraman olduğu animasyonlara verilen addır yani anime de çizgi filmdir
    light novel: light novel denilen şey özetle manga/animenin kağıt üzerinde geçen halidir resim yerine kelimeler kullanılır
    web novel:(not: bunun tam tanımını bende yeni öğrendim eksiğim varsa düzeltin) internet üzerinden yapılan halidir
  4. Teşekkür
    uchihasann reacted to ZwanZwan in Light Novel Nedir?   
    Light novel hafif roman demek. Bildiğin roman.
  5. Teşekkür
    uchihasann reacted to pegasusejder in Light Novel Nedir?   
    Mangalarda ki gibi resim olmaz biraz daha liselilere yönelik kolay okunabilen romanlardır. İzlediğin bazı animler bu light-novelden çevrilmiştir. 

Mesela ilkokullara okutulan Ayşegül tatilde gibi hikayeler oluyor ya, bunu liselilere göre çevrildiğini düşün, eğlencelik kitaplar işte.
  6. Beğen
    uchihasann reacted to Ackerman in Haikyu!! Manga   
    Varsa gerekli şeylerde veya D&R'de vardır sitelerine baktığında yoksa yoktur onun dışında ingilizcesini alabilirisn tabi pahalıya patlar malum dolar fiyatı
  7. Teşekkür
    uchihasann reacted to Yavuz_zzY in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    direk 2011 olanı izle aralarındaki tek fark grafik
  8. Teşekkür
    uchihasann reacted to Ackerman in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    Şuana kadar 99 daha iyi diye bir şey duymadım kimseden ikisi da aynı diye biliyiroum direkt 2011 den başlayabilirsin 
  9. Teşekkür
    uchihasann reacted to userpicca in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    ikisini de izledim 1999 versiyonu daha hızlı ilerliyor bazı yerleri farklı daha detaylı ama 2011 versiyonu çizim açısından çok iyi, başlayacaksan ondan başla eğer çok seversen 99 versiyonunu da izlersin; en sevdiğim animedir kendisi <3
  10. Teşekkür
    uchihasann reacted to NanamiNene in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    1999 aslında biraz farklı Gon arkadaşlarıyla farklı yerde falan tanışıyor ve Killuanın karakteri galiba biraz farklı 2011 kinden ( örneğin biraz sapık gibi davranıyor) kaçırma derim
  11. Teşekkür
    uchihasann reacted to Darininthekyojin in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    1999 da çizimler farklı(normal olarak) ve  hikaye daha hızlı ilerliyor 
  12. Teşekkür
    uchihasann reacted to Kofteor in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    2011den başla 1999da işler nasıl bilmiyorum ama 2011de olanın sezon 7si 2021de gelecek diye söylentiler falan var yapımcı sağlık sorunları var diye yarıda kesildi diye hatırlıyorum sadece
  13. Teşekkür
    uchihasann reacted to T-BAG in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    2011 den başla 
    bu arada yeni başlayacaksan ilk bölümler biraz çocuksu bir hava verebilir ama ileriki bölümlerde izleyenleri ters köşe yaptırıyor kesinlikle izle

14. Teşekkür
    uchihasann reacted to Real-Men-Frrranky in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    pek birşey kaybetmezsin 2011 yeniden yapılmış hali direkt onu izleyebilirsin
  15. Teşekkür
    uchihasann reacted to Batros in Hunter x Hunter 1999 ve Hunter x Hunter 2011   
    Bildiğim kadarıyla 1999 ilk çıkan 2011 ise  yenilenmiş hâli. Ben 2011'den başladım ve normal bir anime gibi 0'dan başlıyor bence pek bir şey kaybetmezsin 2011'den başlayabilirsin. 
  16. Teşekkür
    uchihasann reacted to OrigamiTobiichi in Haikyu!! Manga   
    http://paralelevrencr.com/haikyu-cilt-1-hinata-ve-kageyama
    Bu sitede hala stokta var.Şuanda çevrilmeye devam ediyor ve manga almak için uygun sitelerden biriside arkabahçe çizgi roman,1 hariç 6 ya kadar haikyuunun türkçe bütün ciltleri var.
  17. Teşekkür
    uchihasann reacted to EfeKarms in Haikyu!! Manga   
    Senin için biraz baktım. İllaki sen de bakmışsındır. Derdine ortak olmak için yazıyorum. Her yerde stok olmaması cidden şanssızlık. Üzüldüm. 
  18. Teşekkür
    uchihasann reacted to Fusion_Kanao in Haikyu!! Manga   
    Stok bitmiş, basılınca gelir, mesela ben de var birinci cilt. Hem stokta yok yazısından nasıl çevrilmediğini çıkardın onu anlayamadım. Hem böyle şeyleri kitapçılardan değil netten al daha ucuza gelir. Diğer arkadaşları da anlamadım sen normal cilt almak istiyorsun bunlar korsan okuma sitesi veriyor.
  19. Teşekkür
    uchihasann reacted to daydam06 in Haikyu!! Manga   
    ben gerekli şeyler sitesinden aldım eğer siteye girip haikyu!! (bu yazış şekli önemli çünkü ingilizce vol çıkıyor diğer şekilde ) yazarsan hemen altında ol 1 çıkar. bastıktan sonra orada satın al butonun yerinde stokta yoksa gelince haber ver yazacaktır. ona iki kez tıklayınca seni ürün stok listesine  ekler. bende tam  bilmiyorum geldiğinde haber erip ermediğini ama manganın basımcısı gerekli şeyler olduğu için muhtemelen ilk orada görünür. ve aynı siteden bende manga alışverişi yapıyorum şuana kadar hiç aksaklık çıkmadı. ayrıca diğer ciltlerde yavaş yavaş çevriliyor
  20. Beğen
    uchihasann reacted to otakufk in Haikyu!! Manga   
    Çoğu site birinci sezondan sonrasını çeviriyor o yüzden 1.cildini bulamaman normal ama final verenler var.(serimanga)
  21. Beğen
    uchihasann reacted to Valentine in Mail.ru veya VK'den Anime İndirme   
    "VK" Rusyanın Facebooku Tam Bir Bilgim Yok Ama
    (Site Atmak Yasaksa Kaldırın Lütfen)
    Mail.Ru İçin
    https://offmp3.com/sites/convert-mail-video-online
    Kullanabilirsiniz
  22. Beğen
    uchihasann got a reaction from Valentine in Mail.ru veya VK'den Anime İndirme   
    Çok teşekkür ederim. Mail.ru işe yaradı. VK için de varsa arkadaşlar bilen birisi, yardımcı olursa sevinirim en yakın zamanda. :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.