Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

466
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

165079 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. Shingeki No Kyojini bugün başladım 5.bölümdeyim burdan sonrası izleyemenler için spoiler içerir :D İyi seriymiş ana karakter olan Eren'nin 3-4. bölümde harcanması ilginç daha yeni yeni bişeler olmuşken gitti eleman...tabi çoğu seride olduğu gibi ana karakterlerin etkileri ölümünden sonrada devam eder bundada öle olucaktır büyük ihtimal etki dönüş vb...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. quincy

quincy

sen 49a kadar okumadın mı :O Ben 49a kadar okudun sanıyorum :( O yüzden öyle konuşuyorum o zaman daha bazı şeylerden haberin yokmuş :)

3. LeornKayn

LeornKayn

wuuuu baya heyecanlıydı bu 50. sayıda çıkmış ama daha çevirmemişler...bu elemanların ismini unuttun neyse zırhlı titan ve dev titan diyerecek geçicem :D bu ikisi kimden bu kadar çok korkuyor merak ettim o maymuna benzeyen elemandan değil ama onu biliyorum o maymunun liderinden ve o eleman neye benziyor ve kim ayrıca şu devlerin tiplerine sokayım ne iğrenç birşeyler katliam yapasım geliyor her gördüğümde...

4. quincy

quincy

Sakin ol kovboy :D Fansub 27 ekim güncellemesi vericeklerdi ama güncel yapılmadı

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.