Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

466
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

164857 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. "Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" sözcüğü çoğu hocanın gerilerek sanki bak laf sokuyorum havalarında söylediği bir sözdür halbuki bu söz saçmalıktan başka bişe değildir bir biriyle çelişkilidir...Bilmeyen biri öğrenmemiştir ve öğrenmeyen biride bilemez sen kalkıp bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp dersen bende şunu derim bilmeyen biri ayıp işlemiyorsa aynı zamanda öğrenmenyen biridir çünkü öğrenmiş olsaydı bilirdi ve öğrenmeyip bilmediğine göre hem ayıp işleyip hemde nasıl ayıp i...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Çünkü hikayeciklerim okunmaya muhtaçlarrrrrrrrrrr...:D bilmiyorum zorunlu bir okuyucum olsun istedim :D Aslında listede bir kaç isim vardı en uygununu seçtim...Şimdi Hazado'yu atıyacaktım çok tembel,iş adamı ayrıca çok isyan çıkaracakmış gibi seziyorum...Paprika ortalıkta yok kayıp not found 404...Quicny sesiz yorum atmaz okur yorum atmaz okur yine yorum atmaz pasif :D Süperokatu bir an mayfa yüzünden kaçırılmış gibi kayıp...geri kalan arkadaş listemdekiler uzun süredir girmiyor...kısacas...

3. LeornKayn

LeornKayn

kısacası en ideal kurban sendin abla :P sana abla dicem öle karar kıldım sana abla diye bilirmiyimi sormadan dicem abla dedim dicem :D

4. Mileydi

Mileydi

hakkaten yaaa hepsi ya çok meşgül yada kayıplarda o.O

hahahaa de tabi, diycen tabi, hele bi deme :D

neyse ben yatar kendine dikkat et hikayeni bekliyorum :)

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.