Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

466
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

LeornKayn kullanıcısının son zaferi 17 Temmuz 2021

LeornKayn en beğenilen içeriğe sahiptir

LeornKayn hakkında

• Doğum günü 10/10/1995

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    https://www.instagram.com/selcuktugrulbucak/?hl=tr

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

165084 profil görütülenme

LeornKayn üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: LeornKayn

1. "Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp" sözcüğü çoğu hocanın gerilerek sanki bak laf sokuyorum havalarında söylediği bir sözdür halbuki bu söz saçmalıktan başka bişe değildir bir biriyle çelişkilidir...Bilmeyen biri öğrenmemiştir ve öğrenmeyen biride bilemez sen kalkıp bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp dersen bende şunu derim bilmeyen biri ayıp işlemiyorsa aynı zamanda öğrenmenyen biridir çünkü öğrenmiş olsaydı bilirdi ve öğrenmeyip bilmediğine göre hem ayıp işleyip hemde nasıl ayıp i...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Mileydi

Mileydi

sadece öğretmenlere özel değil ki insanların çoğu sorgulamadan kullanıyor bu kelimeyi o.O

ahhh aklımıza sonradan gelen kapaklar :P

insan ara sıra kendini övmeli aferin :D

felsefe hocamın beni kovaladığı günler geldi aklıma :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Nese geleyim önemli konuya galiba bizim bu hafta sınavlar bitiyor bitince bi arkadaş ing çevirsin diye hikaye yazmıştım çeviremedi defterinin arkasında duruyor iyi dedim bari boşa gitmesin hikaye verde FF yapayım dedim tabi FF'nin ne olduğunu anlamadı bir siteye yazıcam dedim sonra peki dedi ama anca cuma verebilirmiş defteri :D Kısacası Milania (Coming Soon) seni Zorunlu Okuyucu Abla olarak atıyacam konuya :P :D

4. Mileydi

Mileydi

hahaahaaa ayy sesli güldüm yaaa neden zorunlu onu anlamadım o.O seve seve okurum :D sen yeterki iste :P

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.