Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ne yaptınız len Pelinin banını açıp tekrarmı banladınız durum güncellemiş sonra yine uçmuş :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. LeornKayn

LeornKayn

Orihimenin ismini almış...Bilrim ben murat yüksek yerlerde tanıdıklarım var :P :D

3. aizen-

aizen-

Hayır işin aslı tam yazdığında gene yayın izliyodum. Bir an noluyo la dedim :D

4. Misafir

Misafir

evet Inoue çok severim zaten :D ama değiştirebilirm yakında Pelin filan yaparım herhalde bilmiyorum yada başka bişi *-*

2. Lolde ertuqrul ( lascen ) ilede beraber maçlar attık şuanlık yenilgisiz gidiyoruz daha önce Hazado-San ilede zaferler almışlığım var birde Sadece Okan kaldı onunlada maça gireceğim inş...

3. Kaxell'in istediği oldu maşallah Fclerden sonra FF'lerde muhteşem bi artış var yürüyün be gençlik :D

2. Kaxell

Kaxell

Yalniz farkettigim baska bir durum yazar cok okur yok :/ keske su eskiler bi okunsada onlardan birseyler kaparak yeni yazilsa.

3. LeornKayn

LeornKayn

Ben Paprikanın kini bitirmiştim Cold Dewil ile bi arkadaşınkide yarım kalmıştı hatta 3 arkadaşın sanırsam o zamanlar onlar vardı sadece azdı ff onları okuyacağım işte sonra senin kini sonra bu yeni gelenleri kafam karışık bu aralar şu lys muhabetinden dolayı ben ancak hazirandan sonra okurum bütün ffleri listedeki...

4. kawaii kereste

kawaii kereste

bi ara ben de yazıcaktım da sonradan hikayeyi nasıl devam ettirceğimi bilemedim, pas geçtim :D bigün artık ilham gelirse...

4. Şu netlix denen zımbırtının çıkaracağı death note trailer'indeki görüntüler bende şöyle bir algı oluşturdu.Light tam bir ergen olacak sevgili aşk meşk muhabbetleri

L' (L zaten siyahi bir arkadaş olmuş) ırkçılık karşıtıyız L'yi siyahi yaptık.Bak koçum beyaz adamı zenci yapıyorsunuz arkadaşım bu üstü örtülü sempatizan ırkçılığı nefret ediyorum şöyle olaylardan.

kötü bir seri olacak ama ergen tayfayı tav edecektir diye düşünüyorum vampire daires 4.sezon sonrası gibi olacaktır kalitesi.

2. LeornKayn

LeornKayn

Naruto'nun wanner brostan filmi gelicek birde sanırsam gerçi yapımcı kadroda kishi'de varmış Kishi seri benim aga ne yapıyorsunuz derse güzel iş çıkabilir ama otoritesini konuşturamazsa Siyahi bir Sakura ya da Sasuke görebiliriz hazırlıklı olun aSD:ASD:AD:

3. Barış

Barış

narutoda zenci karakter var ama baya sonralara doğru geliyor o yüzden konohodan ben bi zenci karakter bekliyorum. ya bi kere nasıl bir mentalite var anlamak mümkün değil. her hikaye amerikada geçmiyor ki . dünyada içinde hiç siyahi yada asyalıların olmadığı sadece beyazlardan oluşan yerlerde var nedir bu eşitlik aşkı. flashdaki iris'in aslında beyaz olduğunu öğrendiğimde dellendiğim gibi dellenecem muhtemelen yine.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

biraz lise havasında geçecek gibi, amigo kızlar falan.Bir de şu çatıdan atlayan adamlar ne diye düşünmüştüm ama defterin etkisiyle intihar ediyorlar herhalde. Neyse zaten esinlenildi falan diyo. sanırım tam bir uyarlama değil.  yan karakterleri siyahi yaparak bu işi halledebilirlerdi bence neden l yani :dunno-crazy-rabbit-emoticon: her şeye rağmen ergen mod on izlicem 

5. Bana bir çilingir admin lazım kilitlenmiş bir durumu açtıracağım :D

2. LeornKayn

LeornKayn

o durumu yakasım geldi ama anlamıyorum yazılımdan anlasam yanan bir animasyon yükleyip yakacağım ve keyifle bakıp sırıtacağım

3. Yuki-chan

Yuki-chan

durumumda seni bekliyodu boynu bükük kaldı nolur etme gel :(

6. Gece kabusu gibiyim saat 03:57'de milletin durumların altına yorum atıyorum noel baba bile bu saate çalışmıyor...One piece 17 bölümdeyim Usop denilen böyle acaip bi burunlu arkadaş babaya hiç çekmemiş annesinin tıp demiş burnundan düşmüş tayfaya katıldı :D

2. LeornKayn

LeornKayn

İnsan tıklayınca korkutucu bir görüntü çıkıyor sanki roman satırı gibi güncelleminin içi :D

3. Mileydi

Mileydi

o kadar derken o.O bu 3. yawf belki 4. bilemedim şimdi :D sen uğramıyorsun ki buralara :( 1000 vuuvvv hadi bağalım hadi bağalım :D neresi korkutucu ?_? anlamadım o.O

4. ohmy34

ohmy34

usopp'un öyle olduğuna bakma ileriki bölümlerde çok fazla güçlenicek ve kas yapıcak hehheh :D izle 300. - 400. bölümler çok güzel ve bir tane çok önemli tarihi savaş var kesinlikle o sahneyi izlemeden bırakma ! (çoğu arkadaşım sıkılıp bıraktı ne yazık ki :c )

7. http://www.haberself.com/h/37392/ obaaa 3.sıradaki Bugs Bunnynin çizimi ne cool lan öyle bi anime karakteri olsa... 12.Sıradaki Lola Bunny ise yakıyooo gün ışığı yakıyo...
    2. Witch

Witch

Köpek Jake <3 Süngerbob <3 Çok iyiler :D Ama Bugs Bunny de yakışıklıymış ^^'

3. LeornKayn

LeornKayn

Bana kalırsa hepsinin ruhunu yansıtmış çizimler ninja kaplumbağlardan cool bişe beklemen yanlış onlar çocuk ruh kahramanlardır bence tam oturmuş...Jake'de çok geyik bi karakter olsada hafif babacandır onuda çok iyi yansıtmış..

4. jans09

jans09

Tamam ninja kaplumbağalar çizgi filmde 16-17 yaşında ama azıcık o yaşlardaki anime kahramanlarını ele alsalarmış babında demek istemiştim... Bugs bunny'i öyle görünce ister istemez insan umutlanıyor...

8. animeci tayfa olarak baya çalışmışık Asunayı filan bildirtmeye çalıştım bildede zaten bleach naruto filan onlar bilmem kaç kere bulundurtmuş nadir bi kaç karakter aratmak lazım :D http://tr.akinator.com/

9. League of legends oynıyan arkadaşlar takılmak isterse beni ekleyebilir KaibaKenji nickimdir...oyuncu olarak orta seviyede sayılırım ama beni eğitecek Senseiler varsa aranızda beklerim :D

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Heee ben yeni Profilmden ekledim şimcik :D 30 LVL olunca onda isteyenle istediği yerde oynarız :P

3. LeornKayn

LeornKayn

Yeni profil moda olmuş halde:D şuan beni asıl hesabıyla ekleyene denk gelmedim :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Ben yeniyim valla LoL de :D eski profiliminde e-postasına anneminkisini vermişdim :P

2. Songena

Songena

BEni kız karakterlerden soğutan hep seiyu ve bilmem ne-kun deyişleri. Pek sevmesem de bazı replikleri çok içten Orihime'nin bak yine ağlayasım geldi. :(

3. Amygirl

Amygirl

Yağmur olsaydım… sonsuza kadar kesişmeyen yer ve gökyüzünü birbirine bağlayan…İki kalbi birbirine bağlayabilir miydim? bana göre de bu replik çok güzel :)

4. Mileydi

Mileydi

366 bölüm boyunca aklım da kalan 3 replik; senin paylaştığın, Amygirl un paylaştıgı ve Kurosaki-KUNNN

bunun ile ilgili nette guzel bir paylasım var hatta :D

http://p1309.hizliresim.com/1f/p/swfw7.jpg

10. Hotaru no haka gibi Ghiblinin elinden çıkmış bi film niye bizim sitemizde yok len...geçen izledim ağlamayım diye odaklanmadım fazla o müziklerle birleşince sahneler hafif bi taşma oldu...ne duygusal adama dönmüşüm ya...ama tavsiye ederim çok hoştu -Ateşböceklerinin mezarı-

2. kata silvia

kata silvia

ateşböceği mezarlığını öğretmenim önermişti ama ne zamandır seyredemedim konusu çok hoşuma gitti gihibli yapıtları nın yeri bende ayrı

prenses mononoke yi ingilizce adıyla aradım ama bulamadım

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Nasıl yok, "princess mononoke turkanime" diye arattır bakalım Google'da.

4. kata silvia

kata silvia

gomen direk yazıca bulamamıştım da google den arattırıca buldum bir daha google dan aratırım

11. Korra'nın 3.sezonunu acaip sevdim ben ya ilk 3 bölüm fena başlamış...hele o toplanan çete yokmu acaip iyiler Zuko ihtiyar ama karizma hala...o aşk üçgeni mevzusuda yoktu ilk 3 bölüm o kadar keyifle izledim ki bozmazlarsa bana göre korranın en iyi sezonu olur...aksiyon sahneleride baya bi iyi geldi...Asumi kalkıp tekrar mako denen elemanla çıkarsa çok pis laflar ederim diziye o bozmasınlar bu gidişatı...

12. Yiğene bak böle yiğenmi olur yaşın kaç senin çocuk pcde araba yarışı oynıyacağım diye ne biçim cümleler kurdu yok kandıramazmışık yok onun işi daha uzun pcde o yüzden çok oturması lazımmış neren 3 yaşında senin

2. LeornKayn

LeornKayn

Bir gün gelirsin klavye nerede dersin

kuzen1-neyi soruyo

kuzen2-bizim uçak pistini soruyo

kuzen1-hani şu ucakların bombaladığı uçak pistinimi

kuzen2-evet paramparça oldu ya :D

en nefret ettiğim şeydir küçük çocuk gelince annesi oyalayacak birşey bulanmayınca rahat etsin diye hadi abinin yanına veya ablanın biz bakıcımıyız :D sonra çocuk mızmız yaparsan abi sana oyun açıcakmış derler çocuk seni kırk yıllık abisi gibi görmeye başlar :D kuzenlerden sonra misafir çocuklar...

3. LeornKayn

LeornKayn

kuzenlerden sonra misafir çocukları 2.en büyük tehlike

13. https://www.yulgang2.com.tr/yg2/cizgi-roman/ şu ana karakter biraz daha ciddileşse güzel olucak eleman herşeyin trolliğinde..
    2. ohmy34

ohmy34

kavga yanlısı gibi durmuyor karakterimiz :D ama genelde en masum karakter en cini çıkıyor o yüzden dediğin gibi olabilir

3. LeornKayn

LeornKayn

Ben karaterimiz diyorum çünkü elemanın ismini yazamıyorum sende bendensin değilmi? :D

4. ohmy34
    2. Shotdown

Shotdown

ceheneme doğar, hayat böyle!

3. Toprakezgi

Toprakezgi

"Bilgeliğin Tanrıçası: Athena"

Fevkaledenin fevkinde bir zekan var ki, dosta (Akalar) güven; düşmana (Truva) korku salar. Bu zekanın türüyse pek bi' pratik olanından. İşler en sıkıştığı zamanda, o çok çalışan kafandan pırıltılı fikirler çıkar, çıkmasıyla merhem olur en büyük yaralara. Analitiksin yani. Güzel olmaksa senin için hiç mühim değil. Kendini geliştirmeye bakıyor, Pegasus'a binip, "çocuk da yaparım, kariyer de" diyorsun hunharca :)

...

4. ohmy34

ohmy34

Afrodit çıktı :D

Ahh ahh, senin kadar edalısı, işvelisi ve tabii ki güzeli gelmedi bu kainata. Sana güzel demek haksızlık ayrıca. O an "güzel" kavramı, kavramlıktan istifa edip İşkur'a başvurup işsizlik maaşı alır, o derece! Hayır, asla abartmıyoruz. Güzelliğin dillere destan, tüm acem ülkesi feda olunur yani! Tapılacak güzelliktesin vesselam. Sarı saçlarını bağlasak deli gönüllere, ÇÖZÜLEMEZ (hiç şüphesiz)! Şair edersin sen en odundan odun adamı kısaca!...

14. Senfonik metal gruplarına bakıp araştırırken ilginç bişe karşılaştım en azından benim için ilginçti bizim zamanında Senfonik metal grubumuz varmış lan Türk asıllı hemde iyi hani bilenler vardır aranızda Almora imiş grubun adı...http://www.youtube.com/watch?v=O5GqVdtPJ-Q

2. ohmy34

ohmy34

apocalypticaya hastayım böyle kafam atınca bir iki dinlerim

15. nih haha nih haha özledinizmi lan beni...bi bakayım dedim ne ediyonuz ne çeviriyonuz...pek bişe çevirmiyonuz ama yinede bişeler yapıyormuşunuz...

2. quincy

quincy

Ben buralardayım da siz görmüyosunuz ya da görmek istemiyosunuz -_-

3. jans09

jans09

Quincy şimdi olmadı ki bu :( Sessizsin anlamında demiştim ben :(

4. quincy

quincy

Biz quincyler konuşmayı pek sevmeyiz.Bazı durumlar istisna tabi ki 8)

16. Demin animezde Sailor Moon animesine baktımda seslendirmeleri çok hoş sırf seslendirmeler için bile izleyebilirim :D zaten öylede oldu alt yazı bölümün yarısından sonra gözükmesine rağmen izledim :D

2. Centılboy

Centılboy

hahahhh aman yanlış hatılamıyorsam 9:30 veya 9 dan önce açmayın kidz de pepe tarzı çizgifilm izlersiniz :D

Not: D gray man, naruto, bleach hepsinin ilk bölümlerini veriyor başa al al izle :D :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Aynen bende Bleach'e o kanal sayesinde başlayıp bu foruma adım atmıştım :D ne izlemiştim be çok güzel vakitlerdi valla 360 bölümü 1 haftada bitirdim...

4. Kaxell

Kaxell

yalnız benim kafa uçmuş... http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=15693 ahada bak yenisi çıkıyor. belki remake tir bilmiyorum kafa 1.000.000

17. Uyuyan adamı deprem uyandırırmış yazın bunu atasözü benden :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Yok uyuyamadım ben birkere kalkınca bidaha zor uyuyan tiplerdenim :D

3. quincy

quincy

Valla benimde uykum var ama yatağa girince uyayamayacağımı bildiğim için hiç tenezzül etmiyorum :D

4. Songena

Songena

Geçmiş olsun. :D Koltukta uzanıyodum kardeşim sallıyo sandım bi' güzel kızdım. O sırada başım çok ağıyodu. Bana bir şeyler oluyor sandım. Kendimden şüphelendim. :D Sonra annem aradı. Öyle idrak ettim durumu :|

18. Teorileri alalım gençler Tite yine uzun bi aradan sonra aksiyonlu olaylar yaşattı http://forum.turkanime.tv/topic/8206-bleach-tartışma-spoiler-içerir/page-45

2. LeornKayn

LeornKayn

Evde,dershanede eve giderken yolda,dershaneye giderken yine yolda...:D

19. Şakamı lan bu supernaturalın 7.sezonun sezon finalinin çevirili hali hiçbir sitede yok...

2. LeornKayn

LeornKayn

özlemişim valla supernatureli...daha yarım kalan merlin the walking dead var...onlarada sıra bulurum inş...

20. Az evvel Lolde oyun izliyordum adamın nick'i Kagami Taiga lan dedim tam basketçi ismi gibi kim ki bu harbi basketçiymiş :D adam ruhunu yaşatıyor lolde dariusun basketbolcu skininide almış smaç smaç ! :D

2. Kurosakiii

Kurosakiii

Lolde bende nicki ichigo ile olanları gördüm ama genelde takmadılar beni :RWE

3. LeornKayn

LeornKayn

Ya onlar bebe'ya muhatap olmayın çoğuyla zaten , ama bu adam bildiğin Kagami'nin ruhunu yansıtmış basketbol skini filan birde deli iyi oynuyordu 0 karşı bitirdi ölmeden.

Who Feed Kaneki' de iyimiş :D

4. Witch

Witch

SnK de KnB de izlemedim pişman değilim. TwT

21. Dün One Piece'nin ilk bölmünü izledim güzel başladı...Bleach ve Naruto izleyip diğer 3.Büyüğü izlememek haksızlık olur millet övüyorsa bişe vardır dedim hiç sıkılmadım umarım gelicek bölümlerdede sıkılmam yoksa 648 bölüm çekilmez :D

2. quincy

quincy

Sende mi Amigo-san -_- bende sırf zoru yüzünden izlemek istiyorum ama seneye Ağustos civarı başlamayı düşünüyorum

3. LeornKayn

LeornKayn

O vakit 5 bölüm anime izler sonra manga döner sonra tekrar anime 5 bölüm izlerim :D böylelikle değiştirilen yerleride görürüz...

4. ohmy34

ohmy34

one piece de ilk 100-200 bölüm duygusal falan tarihi bir kaç dövüş sahnesi var izleyeceksen peçetelerini hazırla ben 3 ayda 600 bölümden fazlasını bitirdim. Şu an takip etmiyorum seriyi ama en yakın zamanda geri bakıcam

22. "Kafanıza hindistancevizi düşmesi sebebiyle ölme ihtimaliniz, bir köpekbalığı saldırısında ölme ihtimalinizden yüksektir" miş asıl tehlike köpek balıkları değil hindistan cevizleri...Ölümcül hindistan cevizi yakında sinemalarda...

2. LeornKayn

LeornKayn

Çok bilgilendirici bir durum olmuş :D evet onedio'dan aldım (çaldım) link vericektimde bir sürü mevzu vardı dedim en iyisi tırnak içine almak :) ben gelirim bi ara tekrar Zeynep abla gelir giderim kaybolurum bi ara ama birden beliri veririm şaşırırızsınız :D buralardayım :P

3. DHspark

DHspark

bizim memlekette ne hindistan cevizi var ne de köpek balığı yani demek oluyorki hindistan cevizi ile köpek balığı olan memlekette ölme olasılığından daha düşük ohh rahatladım :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Tespit budur dağılalım artık güvendeyiz :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.