Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bu animeyi izlemedim ama şu sanırım ana karakter ve ben bu ana karakterin tipini sinir bozucu buluyorum  Clannad

Spoiler

89a2f21be61d7357bdd953700dbb7ae8_origina

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Gallardo

Gallardo

2. Sezon 16. Bölümü ağlamamak için inat yapıp 45 dakikada izlediğimi bilirim. Yaptığım şeyler anime izlemek, odada dolaşmak ve camı açıp dışarıyı seyretmekti.

3. LeornKayn

LeornKayn

O kadar diyorsun Gallardo-kun meraklandırdın beni

4. Gallardo

Gallardo

Düşününce 16. bölümle birlikte anime ciddi bir rota değişikliğine gidiyor. 16 zirve olmasa da başlangıç bölümü. İlk sezonun tamamı + 2. sezonun ilk 15 bölümü, kısmen kendi içinde farklı konular işlese de genel olarak 16 ve sonrasına hazırlık olsun diye çekilmiş gibi. O zamana kadar karakterler aklında belli bir profil edinsin ki o bölümlerde maksimum etkiyi al... gibi. Yine de favorim 2. sezon 12. bölümdür Sevdiğim bir yan karakteri geçmişinin anlatıldığı bölüm beni etkilemişti.

2. Sizce de önünden geçen adama çok manidar bakmamış mı ? http://i.imgur.com/TIs3uBq.gif

3. Ve sınavlar bitti kapanışı ingilizceden 80 alarak yaptık :D mutlu bir kapanıştı darısı sizlere ve Leorn artık dahada özgür sınav stresi olmayan bir Leorn geliyor yaşasın özgürlük :D

2. Songena

Songena

Quincy ben de kadının sorunu ne anlamıyorum... Son 2 ders beden. 6. ders ortak sınav olduğu halde geçen hafta arıza olduğu için eşofmanları getirdik ama son ders sınav var diye dışarı çıkmadık. Bu hafta da kıyafet getirmedik diye 25 verdi notu. :( Allah'tan seneye gidiyo da kurtuluyoruz. Bakalım o zaman hangi okulun başına bela olucak. Haftada 2 ders resimden iyi kredi geliyo. Nolur 5 versen?!! Aman neyse :D

3. quincy

quincy

Bitmeden önce egolarını tatmin ediyo galiba :)

4. LeornKayn

LeornKayn

Beden dersinin itibarını artırma çabaları bunlar son zamanlarda çoğu beden hocası o hali aldı bizim okulda 3 beden hocasıda eskiye göre daha sertler gerçi bizim ki bu sene baya eskiye döndü...yumuşadı...

4. koe no katachi 10 üzerinden 7 lik bir anime olmuş özellikle genç kesimin seveceği bir anime yazarın ters köşeleri çok iyi birde yer yüzünde nishamaya kadar iyi kalpli bir kadın olamaz yazarın hayalindeki kadın figürüne saygı duydum.Umarım son sözlerim başıma bela açmaz :D femenist var mı aramızda ?

2. Amygirl

Amygirl

Madem talep var :D 

bunda arka planda ıslık şeklindeki ses

3. Kaxell

Kaxell

koe no katachi çıktı mı :O

4. sShoguNn

sShoguNn

Bitek benim istemem yetmedi :sad__sad__onion_by_elcerbero:

5. Bence Fairy Tailin mangakası yanlış gelmiş Ecchi yapıcakmış Harem kuracakmış aslındada shounen yapmış :D özlemiştim seriyi neler dönüp bitiyor diye rastgele sayılara bakayım dedim 2.sezonuna baslamadan neler gördüm öyle :D

2. Barış

Barış

2. sezonda farklı bi ekip devraldı fairy tail'in animesini. mangasını bende çok seviyorum ama animesinden yavaş yavaş nefret etmeye başladım. sabah kuşağında yayınlanmasının da etkisiyle bide gerizekalı bi seiyuu seçimiyle çocuk animesine çevirdiler animeyi. mangasıda çok fazla uzamaz düşüncesindeyim hani sonuncu kara lonca ile savaşıyorlar şuan ve bundan sonra geriye bi zerefe yürümek kalıyor. bunları yendikten sonra bunlardan daha güçlü bi grup daha çıkarsa masayı ters çeviririm.

3. LeornKayn

LeornKayn

Zeref İtachi olayı gibi çıkacak bana kalırsa mangayı okumadım ama o adam İtachi kötülük yaptı sanıyorlarda işler öyle değil aslında o yüzden Zeref'ten daha gıcık bi eleman çıkabilir ileride...

4. LeornKayn

LeornKayn

Ama barış şu konuda haklı fazla uzun sürmeyebilir çok hızlı ilerliyor çünkü konu olarak süratli...birde hızlı gelişiyorlar Narutonun pişmesi kaç senesini almıştı...

6. Aranızda Radyo tv sinema bölümü hakkında bilgi sahibi varmı...kalkıp aşağa iş imkanı yok yazanı döverim :ASD:AS:

2. Sciathán

Sciathán

Sen mutlu olursan her yerde iş vardır ondan iş imkanı yok istemediğin bir meslek ise

7. Böbreklerimde taş çıktı,onları düşürmekle uğraşıyorum.Millet Aizeni , Madarayı tahtan düşürmeye çalışır.Benim düşürmeye çalıştığım şeye bak.Zalim dünya...

2. Red-King

Red-King

Geçmiş olsun, böbrek taşları zorlu bir rakip... 

3. LeornKayn

LeornKayn

Arigato minnaa...

8. Fate Stay Night 17 bölüme kadar izlemiş biri olarak yorum yapacağım kısacası spoiler içerir Üvey evlat Emiya Shirou üvey evlatsın anladık insan yinede birazmı çekmez babasına...adam harem ağası olucak bu gidişle ev kızla dolup taştı...o kahraman archer haline nasıl geldin bilmiyorum Shirou ama bir önce gelsen iyi edersin şuan haraketlerin biraz sinirime dokumaya başladı...Lancer kıyamam yakışıklı abimize yine gelen vuracak giden vuracak gibi...Saber yine aynı yolda gidiyor fakat bu sever duyg...

2. LeornKayn

LeornKayn

Aslında Stay night'da Shironun Archer hali ana karakter olaymış direk çok hoş bir seri olabilirmiş fakat o gençlik yılları olmamış pek uymamış yani az bişe Kiritsuguya çekeymiş...

3. Estable

Estable

Ben Fate Zero'dan başlayan biri olarak Fate Zero'dan başlamanın daha iyi olduğunu sanıyorum :P Şu Fate serisinde beni en çok yiyip bitiren olay Angra Mainyuu olayı kasenin kirlenme nedeni 3 savaşta olup bitenler. Shironun archer hali ile bağlantısı olduğunu düşünüyorum yanılıyoda olabilirim. Görsel romanda Shironun archer haline yer verilmiştir herhalde.

9. Şu riot çalışanları league of legends'ın anime kısmı gibi bir bölüm yapsa ne güzel olur oynarken bi düşümdümde Naruto ile Bleach'in karakterlerindeki özel güçler olur yanii Naruto Q:Kage bun...E:Rasengan...R:Rasenshuriken harbi çok güzel olurdu hem riot daha fazla oyuncu çeker hemde biz animeciler çok güzel vakit geçirirdik belkide vardır ben bilmiyorumdur:D varmı öyle bişe animeci arkadaşlar:)

2. kawaii kereste

kawaii kereste

Warcraft 3: Reign of Chaos - 2002 yılında Blizzard Entertainments tarafından çıkarılan RTS / RPG tarzında bi oyun. oyunla birlikte gelen World Editor adındaki program haritaların oldukça kişiselleştirilmesine imkan verdiği için kısa sürede bi yığın fanmade haritalar üretiliyor. Blizzard'ın sunduğu haritaların büyük çoğunluğu melee tarzında, yani klasik strateji oyunları gibi. ama World Editor'ün reklamı olsun diye 4-5 tane custom harita da eklemişler oyuna, bazı patchlerde farklı cust...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

lan o kadar şey yazdım yarısından çoğu burda yok. neyse tekrar hayatta uğraşmam sdfasdf

4. gereksiz

gereksiz

yazmana gerek yok knka ben biliyorum onları ama sonra anime ile ilgili olan mapların çoğaldığını görünce şirken bir kaç tane kendi map hazırladı bunlar sikillerin görünüşleri karakterler bağabından item olsun herş ey olarak tamamen dotadan farklı ide bunlardan bir kaçının araştırıp sana göndere bilirim ne dersin fan yapınları sadece karakter görünüşünü değiştiriyor yüzde sekseni öle gerşçekte olan sikilleri adını değiştirip koyuyorlar ama bir sikill hazırlamaak bir heroı ayarlamak bunun çoğu...

10. Öğretmen olsam verdiğim proje ödevinde kağıtta yazım yanlışı yaptı diye bi çocuğu bütün herşeyi baştan yazmak zorunda bıraktırmam daksil ile sibilirsinyada aynı kağıdın arkasına yazabilirsin derim nedenmi saçma sapan bir nedenden dolayı koca kağıt çöpe gidiyor sonra kalkıp o hoca biza ağaçtan çevreden bahsediyor HAA! yemişim senin çevreciliğini...

2. LeornKayn

LeornKayn

Bizim eğitim sistemimiz daha çok öğrenciye düşman...eğitimi sevdirmek yerine öğrenciyi eğitimden soğutmak için yapılmış gibi geliyor bana düzen yok bir düzeni olmalı ama eğitimi sevdirecek şekilde...oda bi 50 yıl sonra olur sanırsam...

3. Yuki-chan
    4. ohmy34

ohmy34

valla ölüp gidicez ödev yapmaktan :D

11. Avatar Hakkında: Ben Toph BeiFong üstüne toprak bükücü tanımam Avatar The Last airbender daki en sevdiğim karakterdir kendisi çok sevecen ve cana yakındı özledim valla özelliklede kör olmasına rağmen kendiyle çok barışıktı...http://www.youtube.com/watch?v=1j5CaLbUaEI

2. Pryda

Pryda

aşk için mi avatar izliyosun anlamadımki

3. LeornKayn

LeornKayn

Hayır onlar aşk için avatar yapmaya başladılar...özelliklede Korra'da Avatar the lastairbender'daki dostluk ortamı karakterlerin canı yakınlığından çok beğenmiştim aynı şey Korra'da sadece Bolin için geçerli...Ben orada yazarlara kızıyorum Sokka'yı baya severim elemanı yüzecek senaryolar yazıyorlar :D kafam ona bozuk...

12. Şu Fate serisinin 3 tane animesi patlak vermiş ben izlerken 2 taneydi...Night'tın karakterleri kötüydü daha doğrusu konusuna yakıştıramamıştım çocuk resmen harem kurdu evde...Fate/Zero olayın ciddiyetini daha güzel yansıtıyordu zaten içinde İskenderi bulunduran seriydi şimdi şu son çıkan serilerden her hangi birini önerirmisiniz yoksa izlemesemde olurmu...

2. Sciathán
    3. Estable

Estable

Fate 2006'nın ve Fate 2014'ün hikayeleri farklı. Konuları aynı olmak üzere 3 tane birbirinden bağımsız hikayesi var.2006 görsel romanın ilk hikayesiyken 2014 2. hikayesi ve yakında 3. hikayenin filmi çıkacak. 2006'yı Studio DEEN üstlenip yapmıştı son derece kalitesiz oldu diyebilirim ve bunla yetinmeyip 2. hikayenin filmini yapmışlardı hikayeyi al üst ettiler.

4. Estable

Estable

Fate/Zero bu 3 birbirinden farklı bağımsız hikayelerin ortak geçmişidir. Stüdyosu Ufotableydi. Ufotable bu sefer Studio DEEN'in filmini yaptığı 2. hikayeyi anime serisine çevirdi(En son seri Fate 2014) ve Ufotable son olarak 3. hikayenin filmini yayınlayacak. Yanı kısaca :D Son Fate seriside son derece sağlamdır. Ve yeni çıkacak olan filmide kesinlikle kaçırma

13. Riot Games karakterimi çaldı :D şaka maka fazla benzerlikler var abi buyurun http://forums.tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=64129 burda riotun konumdan 9 ay sonra çıkardığı karakter http://tr.leagueoflegends.com/tr/champion-reveal/reksai-the-void-burrower

2. Lucifèr

Lucifèr

Ama bunun ayakları da var fkgkgk haklısın bro bence sana kostümüyle birlikte heroyu vermeliler -,- ama gerçekten benzio nan anlık bi dejavu fk GL

3. Yabus

Yabus

Öyle deme, en azından kendi forumlarından almışlar fikri bu sefer

4. K@rboniQ
  14. Hunter X Hunter hiç izlememiş biri olarak acaba kendimi şanslı görmeli miyim yoksa one piece'de yaşadığım hüsranı bunda da mı yaşayacağım, iki seri de fazla övülüyordu malum zamanda biri övgüleri o kadarda hak etmediğini düşünüyorum.

2. LeornKayn

LeornKayn

@Estable One piece fena bir anime değildi ilk bölümlerini sevmiştim ama ilerleyen bölümlerde bu durum git gide düştü. Şuan Big Mama bölümlerini yavaş yavaş izliyorum ve fena değildi ta ki katakuri vs luffy'e kadar orada da saldım 1.5 aydır ilerletmedim.

One Piece kopup duran gibi olarak senin dediğine bakarsak sevmem lazım, ama bakalım dedikleri kadar yazılmış en iyi "shounen" mi çok merak ediyorum yoksa One Piece gibi o da popülerliğin kurbanı mı :)

3. Estable

Estable

@LeornKayn One Piece bir süredir sıkıcı, yoğun ve durgun ilerliyordu. Hatta ben manga bölümlerini okurken yoruluyordum. Ama mangadaki son arc aşırı iyi ilerliyor eski havayı vermeye başladı One Piece. Neredeyse 4 senedir OP'un animeyi izlemiyorum fakat bu arc'ı animeden de takip edeceğim sanırım. 
       HxH'de başta akıp gidiyor. HxH izleyipte beğenmeyene rastlamadım. O başyapıt hissiyatını ben yakalayamadım belki sen yakalarsın :)) 

Gerçi Shounen baş yapıtı olarak Naruto'yu gören ben, genelde linçlenirim.. :D

15. Diriliş Ertuğrul'a başlama kararı aldım baya bi dikkatimi çekti ben ne zamandır böyle bozkır dolaylarında geçen bir Türki dizisi istiyordum...muhteşem yüzyıl saçmalığı gibi olucak durmuyor Muhteşem yüzyıl maşallah Lale devri gibiydi...

2. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

aynen bende ne zamandır izlemedim hatta nerdeyse -babamın zoru hariç- hiç izlememiştim ama nedense hoşuma gitti gibi ve aynen yaa muhteşem yüzyıl değilde sanki harem ağasının hayatı gibiydi -_-

3. LeornKayn

LeornKayn

Yatak sahnesi eleştirilecek yönü değil...eleştirilecek yönü dizinin adı ve anlatmaya çalıştıkları o dizide sadece Kanuniden çok ön plandaydı Hürrem...Sanki hiç savaşılmamış devlet sorunları olmamış gibi Lale devriydi resmen saray sefaları saray hayatı entrikalar saray kadınları...ama türk kadınları seviyor böyle şeyleri yapıcak bişe yok :D

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

dimi ya haklısınız vallahi :D tarihle ilgili ben bişi öğrenemedim oradan .p

16. Ulan Leo azıcık sıkıp çalışacaktın o lys sınavlarına...bak olum sana 2 sene daha şans veriyorum çalışacaksınz dedi kendi kendine...Narutoyu örnek almam lazım yada Rock Lee daha iyi örnek olabilir :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Senarist olmak gibi bi uçuk hayalim var :)) buda yolu senaristli bölümü olmadığı için sinema tv ve radyo tv sinema bölümüne çıkarıyor ki Türkiyede bu bölümlerle ilgili işlerde genelde torpil var diye duydum eğer iyi okuldan değilsen çoğu kişi iyi bir okul kazanamıyorsan gitme o bölüme diyor...

3. AlmightyAA

AlmightyAA

e nediyim şimdi haklılarmış :D ben bilgisayar mühendisliği istiyordum büyük ihtimalle sakaryaya gideceğim

4. LeornKayn

LeornKayn

Mattan çaksam giderdim...ama biri bana kalkıp yardım ederse pc hakkında öğrenirim severim pc olaylarını araştırmayı olmadı bi pc'nin yanında işe gireceğim zaten...

17. Korra tüm sezonları arasındaki en iyi bölüm tartışmasız 37.bölümdür yani 3.sezonun 11 bölümü

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Geçen sezon aksiyonsuz olmuştu bu sezon on basar yeni havabükücüler hikayesi de iyi olmuş yoksa Tenzin'lerin ailenin durumu nolurdu adsadsdadss :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Korra efsanevi birşey hikaye adından belli legend of korra ama bana kalırsa şuana kadar gördüğüm en beceriksiz avatar...Zaher Amondan sonra serideki en iyi 2.kötü adam...ayrıca adamın çiğerlerindeki hava bükme olayı ben tahhh avatarda Katara kan bükücüyle karşılaştığından beri düşündüğüm birşeydi dedim vücud içindeki kanı büküyorlarsa çiğerlerdeki havayıda bükerler sonunda biri yaptı...

18. Sözde İzmir'de kar yağmıyor bu ne yahu yol tıkandı eve gelemiyecektim.Üşenmezsem akşama birde delil atarım 2-3 foto çektim de atasım yok henüz..

2. Yuki-chan

Yuki-chan

@aliunlu ilk okulun ordaydım. Kar gecenin bi körü yağdı. O saatte kampüs ne alaka :D 

3. Heimatlos

Heimatlos

@Yuki-chan gece değil ya sabah dag basindaki tip fakultesine ise gitmek icin kampusun icinden geciyordum kestirme diye :D muhtesem bir kestirme oldu benim icin :D sonra mesaj geldi saat 10 da izinlisiniz diye :D bana yakinsin sen :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

@aliunlu tıp fakültesi yüksek diye herhalde yoksa sabah buralara kar yagmamisti. 

19. Hadi bizim Beşiktaşta 2-3 tane malımız var...sana ne oluyor 2 maçtır lan hakem evladı...ben böyle rezalet yönetim görmedim bu hakem ilk maçtakindende berbat ulan demba'nın el yaptığı pozisyonda demba ya bişe demeyip bişe yapmadığı pozisyonda gelişi güzel faul çalmak nedir ya...Bruge'da helal olsun oyununu oynadı...

2. LeornKayn

LeornKayn

Ama en azından oyuna adaletin altında yenilmişik derdik...ilginç olan başka şeyse o kadar güzel goller atıp çok basit gollerde yiyip elenmek... :D neyse bunları bir tarafları kalktı en azından gelicek maçta Kiev Friontina bunları ellerine verip yollarlar...

3. Skadi

Skadi

Adamlar hak etti.Oynaması gerektiği gibi oynadılar, Beşiktaş büyük hatalar yaptı.Yazık oldu, haftasonu Fenerbahçe'ye de yenilirseniz artık toparlamanız biraz zor olur diye düşünüyorum. :) Gene de helal olsun, bu yıl ülke puanında Yunanistan'a geçilmedik, bunda Beşiktaş'ın büyük payı var. :)

4. LeornKayn

LeornKayn

Bizim bir maçı kazanma şansımız çok düşük...ama genelde o düşük şansı tutturuduğumuz için o konumdayız...ben Beşiktaş 4-0 öne geçmediği sürece takımımı saldırtırım skor koruyamayan beceriksizlerle dolu bir takım nede olsa...

20. Fate/zero Bugün bitirdim...izlemenyelere tavsiye ediyorum...Dizideki en iyi karakter Rider olan İskenderdir daima o herif kazansın istedim kaseyi bir insan bu kadar adamın dibi olabilir...Emiya kiritsugu acılar içindeki iyi niyetli kahramanımız çok acı çekmişin be bu herif Stay Night'da kahraman olarak çağıralabilirdi bile diğer kahramanlar kadar hayatından çok şeyler feda etmiş biri...Kotomine Kirei Caster bu herifin yanında daha az tehlikeli duruyor abi bu herifin ne istediği belirsiz n...

2. Mileydi

Mileydi

ne pis gaz gelmişim yazdıkça yazmışım kendimden tırstım biran o.O susuyor ve köşeme çekliyorum saygılar :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Açtığım yorum konusunada atıcam bu yazıyı ben atınca yazarım sende bu yazdıkları toplar yorum atarsan temiz bir okunma düzeni olur :D ama aynı fikirdeyiz konularda ama bence boş karakter assassin'di ne yaptı ne etti belli değil bi numarısı yok :D

4. Mileydi

Mileydi

konu ilerlesin ortaya aksiyon ve bulmaca çıksın diye yapılan bir oyun du diye düşünüyorum diğerleri tuzağa çekmek onun haricinde bende pek bir etkisini göremedim :P

konulara bu şekilde hiç yorum yapmadım o.O yaparmayım meçhül -_-

21. Gintama'ya yeniden başladım 28. bölüme kadar izlemiştim 2015 yazı şimdi tekrar izleyince gülmediğim bazı bölümlerde güldüm olumlu bir şey olsa gerek ancak bazı bölümler sıkmadı değil şuan 13 deyim bakalım nasıl ilerleyeceğiz.

2. LeornKayn

LeornKayn

Komedi ile karışık trajedi hikayelerini veriyor o belli zaten her seferinde farklı şekilde hikayeler anlatıyor.Sadece hikayeleri anlatış şekli baya farklı 

3. LeornKayn

LeornKayn

Benim merak ettiğim tam olarak hangi kategoride insanlar neden bu kadar çok seviyor bu seriyi onu anlamak istiyorum bunu anlamam kaç bölüm sürer onu merak ediyordum umarım 30-40 bölüm sürer :) gerçi ben sevmesem de izlerim çok muhabbeti dönüyor demek ki bir şeyi vardır.Beelzehub gibi mi misal oda böyle komedi gibi başlayıp ciddileşip shounene evrildi sonra fişini çekti shounen jump halbuki shounen olarak çok sağlam hikayesi vardı bana kalırsa.

4. sadece okan

sadece okan

ya gintama asıl olayını başlar da çok çok yavaş işliyor ki anlamıyon zaten her bölüm filler gibi :D her sezon üstüne katarak gidiyor :D tabi son 2 sezondur baya ciddi arc lar geldi hikaye ağırlıklı oldu yani ama tek kelime efsane son sezonlar

22. Bleach mangasını nereden okuyacam ya ben biri yardım etsin acelemanga çevirmiyor artık...

2. quincy

quincy

Mangayı çeviren alternatif siteler artık yok maalesef Leo-san. 2 grup çeviriyor sadece, acelemanga ve mangadenizi.

3. LeornKayn

LeornKayn

Acelemanga'da uçtu mangadenizi kalmış sadece popülirete düşüsünden mi yoksa şu mangaların çoğunun lisans yemesinden mi kaynaklı bu Qucicici-san

4. quincy

quincy

Hiç bir bilgim yok maalesef Leo-san. Dediğin gibi lisans yüzünden kaynaklanıyor da olabilir. Zaten bir mangayı 3-4 farklı grubun çevirmesi saçma. En fazla 2 grubun çevirmesi daha iyi oluyor. Acelemangadan hiç ses çıkmadı. Tam çeviriyi bıraktığı da belli değil. Belki işlerinden dolayı ara vermiştir (umarım öyledir de çeviriye geri döner)

23. Pc yi asusa temizleyip çıkan tuşları düzeltsinler diye verdim , iyi güzel temizleyip yeni klavye yapmışlar ki ne kadar adam gibi kapatamamış olsada sıkıntı değil ben hallettim çıtçıt kısmını fakat adam format atmış pcye bütün oyun arşivi gitmiş hadi oyunları yine indiririm ama orjinal win 10 vardı yahu onda beleş dönemde geçtiğim üzdün asus.

2. sadece okan

sadece okan

ben 3 senedir laptopumu kendim temizliyorum senede 1 kere macunlarını yenileyip fanı temizliyorum :D servise 1 kere gönderdim ekran menteşesi kırık gönderdiler :D bana kırık yolladınız diye geri gönderdim dediler kullanıcı hatası kjqbeqe sonra hiç göndermedim zaten kendim hallettim :D 

3. sShoguNn

sShoguNn

@sadece okan okuyunca bile öfkeleniyor insan ya :ffffuuuplz:

4. LeornKayn

LeornKayn

Temizliği bende yaparım gibi q-w tuşları yerinden çıkıyordu benim anlamadığım olay abi format genelde "c" atılır sen neden "D" de format atıyorsun,şüphelendim ben baya acaba içindeki oyunları görünce harddiski kendime mi aldı yoksa klavyeyi değiştirirken harddiske zarar verdi de değiştirdi mi anlamıyorum.Müşteri hizmetleri biz uyarı yaptık yedek alacaktınız diyor her ürüne bu işlemi yapıyoruz güvenlik açısından diyor yahu ? adam içine girip dosyalarda dolaşsa sonra format atsa ne güvenliği? saçma sapan iş tekrar yollayacam.Umarım değiştirirler ekranı. ayın 18 de de garantisi bitiyor.

24. Aman tanrım ya şu pikachu gerçek olsaydı ne olurdu ya :D şu olaya bak :D https://www.facebook.com/photo.php?v=10203576191464373

2. LeornKayn

LeornKayn

Belki içeride ufak bi serinletme sistemi vardır japonlar bunlar :D ama sanmam o kadar para harcamazlar ama ama 3.dünya savaşı robotlarla olucak egemen japonya olucak kanımca şunu yapan adam kim bilir ileride ne yapar...https://www.facebook.com/photo.php?v=10152634804730513&set=vb.49581355512&type=2&theater

3. jans09

jans09

çok şaşırtıcı gerçekten.. mimikleri, sinir sistemi var bildiğin!! kaş çatıyor ya.. hayret verici...

4. ohmy34

ohmy34

pika pika diyesim geldi cevap olarak o müzik olmamış ya

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.