Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. ohmy34

ohmy34

ben en çok "bana aitsin" resmini beğendim çok anlamlı geldi ama şimdi düşününce herkes resimleri kendine göre yorumlar

3. Nayru

Nayru

'Ruhlarımızı kurtar' da benim favorim bna çok derin anlamlı geldi :D

4. minik animesever

minik animesever

Hepsi çok güzel ama ben çok bana aitsini beğendim :D

1. Korkmak isteyene Outlastı öneririm oyun olarak gerçi temmuz sayısındada göstermişler oyunu sadece pencereden içeri girip kapattım oyunu korku oyunu adamı değilim ben :D o atmosfer beni geriyor...

2. free word

free word

paralı dostum

3. LeornKayn

LeornKayn

Her oyun paralı,yok ama ben korsanda indiririm beni bozmaz dersen indirebilirsin nosteam'dan...ama paran varsa al derim verdiğin paraya değer harbi harbi korkutur...akıl hastanesinde gece tek başına şüpheli olaylar var ışık yok ortalıkta elinde sadece kamera ve tek ışık kaynağın elindeki kameranın gece görüşü silahın yok savunmasızsın adamlar ise akıl hastaları :D

4. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

:D Baya ekşın yani bide gece oynaması olur onu ama sesi fazla açarsam ben bile korkarım yani heralde :D Slender man da baya bilindik ve korku dolu bi oyundur hemde hamachi sayesinde arkadaşlarınla kurup oynayabiliyosun diye biliyorum. (yanlışda olabilir.) farklı farklı modları var ve free oyun :)

2. Şuan leblebiler elimde ülkeyi takip ediyorum anime sektörüne bir şey olmasa bari :P bakalım ne çıkacak işin altından...İstanbul'daki arkadaşların Allah yardımcısı olsun her ne kadar bir şey olacağını sanmasam da iyi dilek iyidir.

2. Heimatlos

Heimatlos

amma yazmışsın ha :D ayrıca benim lafımı çalmışsın o beyin klavuz olayini :D birde öźüŕ dilerim ben  son yazdığın cümleyi görmemişim birde çok olaylar gördüm asabım bozuktu ondan biraz sert yazmisim 

3. LeornKayn

LeornKayn

Sonuç olarak erdem gösterdin.Benim tek hatam erken kanılara varmak oldu.Ülkenin başından o kadar saçma olaylar geçti ki böyle şeyler görünce inanasım gelmiyor bir olay çıkacağına çünkü biz genelde önlem almadan yaşanan olaylara tanıklık ediyoruz.Gelecek için hayırlısı ama beni çok rahatsız ve huzursuz etti bu olay.

4. Heimatlos

Heimatlos

yanlisimizda ozur dileriz ne olacak ki :D ben dunden beri ayaktayim.Ben hala huzursuzum Allah sonumuzu hayretsin

3. Benim için anime tarihindeki en iyi yumruktur.k.bakma Saitama-sensei sen daha iyisini atana kadar en iyisi ve en anlamlısı bu.. 

2. LeornKayn

LeornKayn

izlemediğim için olabilir :D ayrıca giflere bakınca o Luffy'nin o sonundaki "eğrhhhh" (yumruğu attıktan sonra ki sahneyi kast ediyorum) diye boşaltığı hırs dolu hissi vermiyorlar.

3. Mileydi

Mileydi

Ben de izlemediğim için olabilir :bounce-smiley-face:

4. Shotdown

Shotdown

Bu sahnede galyana gelip elimdeki kahve bardağını fırlatmıştım duvara e sonrası malum :beaten-onion-head-emoticon:

4. 6 aydır kestirmediğim daha öncede kestirdiğim hiç bi vakit 3 numara yapmadığım saçlarımı 3.Numara yaptım gerçeklerle yüzleşmek için :D sonuç olarak saçlar abi biz galiba gidiciyiz şeklinde ortaya çıktılar...En yakın zaman öncesi sonrası yapıp atıcam albüme :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Evdekiler öyle diyor :D ama kestirmeden önce fotoğraf çektirmedim ya...ama yine 4-6 hafta önce bi fotoğraf çektirmiştim sanırsam...2 yıl önceki en yakın ve şimdi ve gelecek diye paylaşacağım :D o vakit kararı verirsiniz :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Kim bilir neye döndün :P

4. LeornKayn
  5. Epic tarz müzik dinliyordum şansıma denk geldiğim olaya bak Ivan Torrent bi müziğine yüksek yüksek tepelerin vocalini koydurtmuş nereden bulduysa:D hoş olmuş ama

2. Amygirl

Amygirl

Furkan benim paylaştığımı da dinle :D

3. kawaii kereste

kawaii kereste

şu an kulaklığım arkadaşta, aldığım gibi dinliycem Amy

4. LeornKayn

LeornKayn

Youtubede wikide hep epic tarz diye geçiyor bunlar genelde film soundtracklarınıda yapanlar...bu drama epic diye geçiyor çeşidi fazla mesela hybrid rock diye geçen şu eleman var ki ben son zamanlarda bu adama sardım http://www.youtube.com/watch?v=2XserTL9drs

Birde Epic Motivational Rock http://www.youtube.com/watch?v=10WhwNMN8Is şu son 2 epic müziği fena dinliyorum :D istersen seni epic tarzla tanıştırabilirim :D

6. one piece 420.bölümü izlerken Tite Kubo'nun neden one piece'deki gibi evrenini fazla işlemediğini merak ettim.Soul Society ile dünyanın sürekli aynı yerlerini gördük hadi dünya bildiğimiz dünya fakat hollow diyarları ile Shinigami dünyası pek küçük yerler sayılmazlar özelliklede Bleachin cehennem konulu filminde evrendeki cehennemi işlemişlerdi ve en beğendiğim bleach filmi olmuştu.

2. LeornKayn

LeornKayn

One piece izlerken macera yaşadıklarını hissediyorsun gittikleri yerler filan bir kaç tarihe veyahut başka bir şeye gönderme içeriyor benim hayalim uyarlamasıda böyle diyor güzel bir şey oluşuyor.One piece izleyince zaten diğer 2 nartuo ve bleachden farklı olduğunu anladım yaklaşık 300 bölüm ana karakterin luffy olduğu belli değil çünkü diğer karakterlerle işleniyor Naruto'da koçum Neji'yi 2 dk işliyip gelecek yıllarda figüran yaptılar ki Naruto zenginlik içinde karakter açısından Bleach zaten her konuda kısıtlı ama yinede 1. animemdir...Bleachte en çok işlenmesi istenen şeyde bankailer zaten bu durumda ama yinede o cehennem konulu filimden sonra insan bir iki soul society geçmişi ve yerlerini işlesin istiyor halbuki elinde güzel malzede var ama yapmıyor işte.Ayrıca one piece ana karakterin gerçekten güçlenişini hissediyorsun pat diye güçlenmiyor.Mesela ana karakterin ilk ve en güçlü düşmanı Eru eneli yenemeyişi gücünün sınırını göstermek adına çok güzeldi orada Eneli yenseydi zaten tatmin olmazdım gerçi ondan sonra ki Robb lucci olayında  kusura bakmayın ama Oda sıçmış hiç tatmin olmadım Robb'u yenişine 

3. LeornKayn

LeornKayn

Robb'dan o kadar dayak yedikten sonra yenmemesi gerekirdi.Tamam Luffy güçlü ama ulan kaç tane darbe aldı o adam ve başından beri yapabileceği bir hareketle yendi yeni bir şey sunmadı.Çok sinir olmuştum o bölümü izledikten sonra hatta foruma girip ağır eleştirecektim ama forum bakımdaydı :D 

Neyse azır döktürüyorum 423 bölümdür.Gözümde çizilen olaylar şöyle....

Usopp tayfadaki herkesi arkadaş olarak görüyor her konuda Luffy'le ters düşebilir bu konuda sesini esigemiyor ne kadar korkak filan olsa da sadakatli tayfada herkese düşüncelerini açıkça söyleyen eleman o sanırsam yalancı ama dürüst :) 

Zorro ise tayfada ki Luffy'e en sadık ve lakabı kadar şeytanımsı biri ve olmaz (örnek vermek için söylüyorum) ama oldu ki Luffy tayfadan birine saldırın ve öldürün dedi Zorro bunu ikilemez tam görev adamı bende böyle bir görüntü çizdi.

Tony Tony çupperrrrrr ise favorim sanırsam saflığın en iyi hali -ren geyiği :D

Sanji 423 bölümdür biraz güçlenmekte geçikti gibi geldi bana en azından Zorro'ya yakın bir değeri olsun diye beklerdim 

Robin ise tayfadaki en keskin zekalı insan gibi geliyor

Nami eski huylarına sahip ama yavaş yavaş onlardan kopuyor gibi mantık insanı

Brook ilginç yönleri olan biri Frankyle birlikte

Luffy ise zaten ana karakter adam döktürüyor.

Tabi ben bunları diyom la ne diyo bu moduna girebilirsiniz spoiler yediğimden biliyorum zamanında Bleach'ime sataşan bir çok fanboy opçularla kavga ettiğimden :D size demiyorum ama şunuda belirtiyim hayatımda gördüğüm en toksit fanboylara sahip op adamlar yüzünden op düşmanıydım ki op'ye karşı bir düşüncem dahi yoktu fakat fanboyları o kadar rahatsız ediciydi ki durduk yere bleach narutoya laf atmalar ulan manga konusuna gelip op daha iyi demeler böyle gıcıktılar zaten seriyi onlar forumdan uzaklaştıktan sonra daha 2015 de izlemeye başladım iyice temzilenince onlar benimde op'ye nefretim dindi şans tanıdım.Neyse konuya dönersek spoiler yedim bu tayfanın tavırları değişmiş olabilir o marine ford savaşından sonra sanırsam 2 yıllık bir eğitimden geçiyorlar o ara karakterleri ne denli gelişti bilemeceğim ama şimdilik yarattıkları izlenimler bunlar.

4. xpector

xpector

Ben yine kendi adıma söyleyim iyiki one piecede spoiler yemişim.Eğer yemeseydim devam edemiyebilirdim.Şu an günceldeyim ama yani filler bölüm vermiyor diye senaryo bazı arklarda sürünüyor resmen.Allah tan amv ile şunla bunla izlemek istediğimm yerleri görünce bırakamadım :)

7. Biri bana şu mevzuyu açıklasın 100 ileti doldurmadan konu açınca ne oluyor:D 100 ileti ile 99 ileti arasında neden böyle bir fark var birinde serbest birinde suç niçin böle bi kurala ihtiyaç duyuluyor aydınlatın az mevzuyu :) Yani demek istediğim adamın 10 iletide açacağı konu ile 100 iletide açacağı konumu değişiyor niçin böyle saçma bir kural her forumda var merak ediyorum...

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

işin felsefesini anlayamadın herhalde, yeni üyeler genelde 5-10 ileti sonra kayboluyor, bu kaybolmadan önceki faaliyetleride genelde spam,troll ve ileti kasma oluyor, geri zekalıca ve beyinsizce başlıklar açılıyor o yüzden, zaten forumda aktif olacak yeni üyeler 100 iletiye kolaylıkla ulaşırlar, burda maksat spam ve troll tipli üyeleri engelemek, yoksaa 100 iletiyi geçmedilerse eski üyelere bu sınır yok mesela, veya yeni üyelerden 100 ileti olmamış ama açtığı başlık önemli,gerekli veya ilgi...

3. LeornKayn

LeornKayn

mantıklı açıklamamlar sağolun...

8. Supernaturel 9 sezon sezon finalinde bak işte bunu beklemiyordum dedim bu kardeşler ne çekti be hayattan :D

2. quincy

quincy

Aynen iyice sıkmaya başladı.Bakalım bi daha ki sezon toplu ölüm mü olucak yoksa sıra Sam de mi :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Dean acaba tekrar insan olabilecekmi onu merak ediyorum...çünkü hiçbir şeytan şuan insan haline dönemedi...

4. quincy

quincy

Adam öldükten sonra nasıl dirildiyse ve vampir olduktan sonra nasıl tekrar insan olduysa şeytandan yine insana döner merak etme :D

9. Elimizde kalan 2 Stark kızı birde Jon Snow Stark gibidir her ne kadar kendisine p*ç deselerde bu sezon bizim sezonumuz son kalan Starkları sonuna kadar destekliyecem sona Sansa kalsa bile belki iyiler kazanmıyacak bu Taht oyununu ama onurumuzla öleceğiz ulan! Arya-Jon ölüncüye kadar yakın şu Lannisterların canlarını...

2. DHspark

DHspark

sadece 3 stark kalmadı :) ehehe ama söylemiyim şimdi. bende starkların yanındayım dostum ne çektiler be bir sırtları doğrulmadı :(

3. LeornKayn

LeornKayn

Birde Bran var abi onu eklemeyi unutmuşum daha başka varsada bilmiyorum :D ama Arya ile Jon hakediyor birşeyler olucaksa onlar yapsın...Lannisterlardan bi tek Cüce olan adam gözümde saygılı konumda diğerlerinden nefret ediyorum coollar sağlam aile ama nefret ediyorum :D ama sevenlerinide görmek mevcut ben Joffrey seven gördüm...

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Joffrey seven mi ?!!! Uzak dur onlardan bence !!! Benim favorim arya kız boyuna gore cok cesur :D akıllıda hem .

10. üye doğum günleri 2004 kadar çekilmiş hahahaa giderek forumun abisi oluşumuna yol alıyorum 2-3 sene sonra leorn ni-san diyecekler bana:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

2. sadece okan
    3. LeornKayn

LeornKayn

@mileydi oneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee-san :bye2-onion-head-emoticon:

4. Mileydi

Mileydi

@LeornKayn, ablan kurban olsun sana :loveloveplz:

11. http://www.haberself.com/h/8522/ bunlardan birini free worldun imzasında görmek istiyorum :P :D:D:DD:DD harbi ilginç hangisi izlemiştiniz gençler bu animelerden:D ve tepkiniz neydi :D
    2. ohmy34

ohmy34

anime indirmek istiyorum okulda boş derslerde izleyeceğim de çok alternatif var bildğin bir site varsa linkini atar mısın ?

3. LeornKayn

LeornKayn

malesef hiç oralarda parmağım olmadı net üzerinden izlerim genelde :)

4. free word

free word

ben buun neden geç gördüm :( yaparız bir ara abicim :D

12. Pc'ye çok sağlam virüs bulaştırdım dengesi bozuldu bi format istiyor ama CD okuyucu yok :) düzeltirken baya hırpaladık diğer programları :D

2. LeornKayn

LeornKayn

Zorno'dan değil Rome Total War 2 torrentinin fake linkinden indirdikten sonra bulaşan sağlam bir online hesap keyloger virüsü...insan bi indirmeden önce yorumlara bakar ya yükledim bi terslik çıktı o ara baktım upload eden üyeyide zaten banlamışlar ve bir çok kişiye bulaşmış virüs zorla kalktı ama kalkmadanda sağlam bi hırpalayışa sebep oldu pc'yi daha geçen yaz toparlamıştık biraz korkuyorum şimdi açılırken kare içinde bi ufak siyah ekran çıkıp windows/exflash/exeflasg-1 gibi enteres...

3. LeornKayn

LeornKayn

Reloaded diye güvendikte adam herşeyi koyup içine bir fnyloski.aa diye bi virüs sıkıştırmış :) oyunu yüklerken oda girdi pc gayet iyi çalışıyorda o açılırken çıkan ufak siyah ekran pcye ileride birşey yapar diye tırsıyorum :)

2. DHspark

DHspark

eheh :D aklıma internet explorer la ilgili çalışma geldi

3. LeornKayn

LeornKayn

bunun anime versionlu yarışmasını yapmak lazım :D

4. Centılboy

Centılboy

Üvey evlat gibi :D

13. Haydi !!! Keltlerin diyarına doğru bir maceraya çıkalım!!! ( Fairy tail müziklerini seven bunuda sefer )

14. Şimdi Edirneleyim ama pek Trakya şivem olmadı bunu "H" yutar ve bazende gereksiz yerlere "H" koyarım ama bunları düşünürken aklıma Trakya şiveli Japon olsa ne ilginç olur dedim :D hayal edemiyorum öyle bişe o derece ilginç gelirdi bana...

2. Lithu

Lithu

abe arigatoo be ya :D

3. Misafir

Misafir

R'leri söyleyemeyen bir Japon

15. Harry Potter'dan beri bir sempati vardı zaten ne yapsam baykuş alıp beslesemmi hayalim kartaldı ama :D http://onedio.com/haber/baykuslarin-hayatlarimiz-icin-birer-tehdit-oldugunun-17-kaniti-292339

2. LeornKayn

LeornKayn

Baykuşlar bizim casuslarımız penguen krallığı olarak işbirliği içersindeyiz haberi çıkaran insanlar geliyoruz ulan antartikayı yenemezsiniz winter is coming!!!

3. LeornKayn

LeornKayn

Nereye sibiryayamı?

16. Kim bana League of legends'de bed dua ettiyse sağlam etmiş son 13 oyun sadece 3 zafer geri kalan 9'da hak etmediğim bi bozgun aldım 10 maçta ise ben feedlemiştim onu hak ettim fakat diğer 9 maçta neden paso bana afk acemi rakibe ise gold platin ve troller düştü anlamıyorum lanetleyim sanırsam zaten gerçek hayattada şansız adam olarak ilk 3 oynarım

17.  Yalnız bu fazla iyi değil mi sizce de anime olsa ne güzel olurdu.

18. Oha len One Piece'in mangasının son sayısında neler olmuş öyle spoiler yedim ama yemekte istedim açıkçası yediğimide değdi :D anime çok geride beaaaa bekleyemedim.

2. LeornKayn

LeornKayn

Animeden geliyorum.

3. Red-King

Red-King

Manga takibi yok mu? Takip ettiğini düşünüyordum oysa ki. Herhalde TOEİ 'nin hareketli rezaletini izlemek daha iyi geliyor...

4. LeornKayn

LeornKayn

Toei harbi rezalet...hoşuma gitmiyor > ok tuşu çok iş yapıyor :D

19. league of legends başladım büyücü olan ben yine büyücülerden giderken bu sefer iyi büyücü oldum karanlık tarafa geçmedim ama para biriktiriyorum karabüyü yapıcam yine açıcağım karakterimle yaşasın karabüyü ihuehuehuehe (kötü gülüşü)

2. LeornKayn

LeornKayn

:):):):):):):):):) :D Sağol... Türk oyunlarında duymaya alıştım bu lafları ateistlerden :D İngilizcem kötü genelde anlarım ama konuşamam:)

Ama cidden çok kötü oynıyanlar var ama kafama göre buluncada iyi takım çalışması yapıyoruz...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

kötü oynamalarını demiyorum, keşke sadece kötü oynasalar :D o küfürler falan...

4. LeornKayn
  20. Oyunbozan Ralp izledimde çok hoş bir animasyon olmuş disney her zaman ki gibi yapmış işini pixarında katkılarıyla 90'lı yıllardan gelmea olanlar ise filmde nostajik bir hava yakalamıştır kesinlikle gerçi bende az bişe yakaladım :D Ayrıca Türkçe seslendirmesini yabncıdan daha başaralı buldum ve bence animasyon tarihinin en tatlı en şirin karakterini barından bir yapım olmuş Vanellope Von Schweetz http://24.media.tumblr.com/b7aaab138ad4bb63e36b921590910613/tumblr_mhyih73lmO1rw2jwno3_500.gif

2. Paprika

Paprika

Yaşasııın! İzleyecek animasyon arıyordum arıyordum bulamıyordum ben de. Tişikkirlir.

3. Emre-kun
    4. LeornKayn

LeornKayn

Cesur ile birlikte sanırsam oscara aday olmuş bence cesurdan daha iyi bir yapım Cesur yerine oscarı Oyunbozan Ralp alsaymış daha iyimiş...vakit buldukça bulduğum her animasyonu izlerim...:)

21. Yaklaşık 6 sene önce Attack On Tİtan çok güzel bir seri bence anime dünyasının GoT'u diyordum, millet arıl arıl Attack on Titan bokluyordu şimdi herkes izler olup övmeye başlamış, Eren'e laf atanlar erenci falan olmuş, yani hem dediğim noktaya geldikleri için mutluyum hem de sinirlerim bozuk. 3.sezonu daha izlemedim bile bekliyorum ki biriksin. Attack On Titan serisi bir çok açıdan çok sağlam eser bir baş yapıta yakın, sinema mezunu olarak gayet her açıdan kaliteli buluyorum. Avatar The Lastairbender'dan beri bomboş bölüm içeren az seri izledim, Ninja Scrolls vardı bir de galiba her bölümü bir şeye hizmet eden onun dışında sayılı yani Attack On Titan'da bunlardan biri Fullmetal Alchemisti'de unutmadan ekleyim FMA'da Anime dünyasının bir hitchcock eseridir olay örgüsü olarak plana sadık ve hiç çıkmadan gizemi ve ufak gerilimleri hep hissettirir ve ilerler.

2. LeornKayn

LeornKayn

One piece tayfasıyla eskiden biri aram iyi olmamıştır özellikle  sürekli  İçigolu ve Naruto çizimleri Luffy'i ekleyip patronun adamları diye saçma sapan fan artlar paylaşıyorlardı kusura bakmasın Luffy'denen karakterin her hangi bir  çekiciği  ve özelliği yok, uzun zamandır izlemediğim seri de dönüp gene izledim. Katakuri'denen ve kendisinden büyük ihtimal 10 kat daha güçlü elemanı tıpkı Lucci duellosunda da kaybedip ölmesi gerekirken bize iradesi sayesinde kazandı yıkılmadı diye saçma sapan bir şeyi yedirdi, aynı şeyi Katakuri'de de yaptı, kusura bakma Oda kardeşim ana karakterinin hiçbir zaferi tatmin edici değil, çocuk kandırmaca gibi, One Piece'nin gizem çerçevesinde ve bir çok şeyde abartılmış bir eserden başka hiçbir şey değil. AoT'u gizem konusunda eleştirebilmek için biraz kör olmak gerektiğini düşünüyorum. Shounen eserler arasında One piece gördüğüm en yüzeysel drama duygusallığa sahip olan seri olduğunu düşünüyorum, karakter olarak övülüp durulan luffy ise kusura bakmayın "fan art boylar" İçigo ve Uzumaki Naruto'nun yanına yaklaşamaz, bu 2 karakterde D-gray Man'daki Allen'in yanına yaklaşamazlar. Daflamingo arc'da sıkıntıdan bölüm atladığım ve sürekli ileri sardığım tek eser One Piece'idir. Sözde milletin dediğine göre benim  One Piece'yi 100 bölümden sonra sevmem lazımdı "100 bölüm izle açılıyor abi anime"  geyikleri One Piece'den çıkmadır. One piece' ilk 127 bölümünü sevip sonrasında acayip sıkılmıştım, Daflamingo'da ileri sardım. Hep aynı şey gizem dediğin teknik olarak şu Luffy 1 adaya gemisiyle gider bla bla bla evet burada gizli yazıt olabilir bla bla  ( gizli yazıt yoktur ), 2. adaya gider kesin gizli yazıt burada evet burada kesin oo bu adada neler oluyor aman aman iç siyaset ( yazıt yok ) , 3. adaya gider oha yazıt bulundu ama okuyamıyoruz wowwwww bunu one piece  epic momentslara atmam lazım. Bu yazının sonunda bi karar aldım benim One Piece'yi gömeceğim bir inceleme çekmem lazım ama bunun için seriye baştan'da bakmam lazım hakkını yemek istemem çünkü sinematik anlatım olarak bir çabası var sonuçta fakat, one piece'den zevk almak demek = marvel izlemek demektir. Marvel sinematik anlamda hiçbir şey katmaz sadece birileri bir yerden bir yere koşar, derin anlatısı yüzeyseldir. Ve son olarak animesini gömdükçe bana "100 bölümü geç sevecen kankadan" şeye evrildiler, "aslında mangası okunur sen mangasını okusan böyle düşünmezsin" bir de mangaya bakalım dedikleri gibi olacak mı merak ediyorum. Bu arada AoT'u sevmeyen insanların çok yüzeysel okuma yapmayı seven insanlar olduğunu düşünüyorum "change my mind"

3. pegasusejder

pegasusejder

Spoiler

614VmsFwoNL._AC_SX466_.jpg

4. Ellen

Ellen

Ciddi ciddi GoT bu arada. Tahmininde yanılmamışsın, GoT'ta ne yaşanıyorsa aynısı yaşanmakta şu anda:crying2-onion-head-emoticon: Bir seri beni bu kadar mı yıkar, buna üzüldüğüm kadar başka bir şeye üzülmedim herhalde.

22. Spoiler

Beklediğimden iyi bir anime çıktı çok övülen bu animeyi bu sonbahar bitirmiş biri olarak baya beğendim.Her ne kadar ön yargı ile yaklaşsam da çünkü daha önce övülen animeler ile yaşadığım tecrübeler bana sadece ecchisi için övülüyor diye beklenti yarattı ama echisini çok güzel yedirmişler seriye dozunda diyebilirim bölümün yarısını kaplamıyor.Benden 10 üzerinden 8 aldı bu anime.

2. Barış

Barış

aaaaaaaaa sen harbiden ön yargının kurbanı olmuşsun. böyle bi düşüncen olduğunu bilseydim hemen belirtirdim. ikinci sezonu ne zaman geliyor diye ara ara kontrol ettiğim serilerdendir. 2. sezonu çıksın diye bekliyorsam o seride bişey vardır :D ama hak veriyorum ecchi olupta beş para etmez boş anime çok fazla var. 
      moe'si katlanılır derecedeydi bence.

3. Gallardo

Gallardo

Ben 6. (yoksa 8 miydi) bölümden sonrasını izlememiştim ama şimdi yeniden listeye aldım. Bir şans daha vereyim.

4. Barış

Barış

ilk başta amaçsız dolaşıyorlar etrafta. sonradan bi hedef belirleyip o yolda ilerledikleri zaman seri başka bi şekle bürünüyor. konu ortaya çıkmış oluyor o yüzden takip etmesi çok güzel. ama kaç sene oldu hala çıkmadı ikinci sezon neyi bekliyorlar anlamış değilim. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.