Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. beyler ben ocak ayında japonyaya gidebilirim ama orda ne yapacağımla ilgili en ufak fikrim yok :) yani ingilizcem ve japomcam çok az bir şekilde japon akadaş edine bilirsem iyi olur ama nasıl onuda bulamadım :D bunlar la ilgili bişi ler bilen varmı ?

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Terbiyesizlesme rezil herif.

3. LeornKayn

LeornKayn

Komşunun oğlu ilk yoruma +1 :D çok iyi abi ya gülümsetti...bu arada gereksiz yorumların çoğunda kendini anlatmaşınız komşunun oğlunu tanırım kendi egosunu ufak şeylerle tatmin etmeye çalışan bi tip değil sana narazan :D sende o tarz bişeler var nede olsa kaç senelik üyeyim biliyorum çoğu kişinin huyunu ama o espiride ben art niyet göremedim senin aksine neyse birilerinden yardım isteyip sonrada olayı başka olaylara taşımak :D ilginç..

4. KomşununOğlu
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Tiny Boobs Giant Tits History, Shiden Akira'nın hentai mangası

3. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

İsme gel ya :D Hey Allahım :D Bir de tarhiçesini veriyo. Hahah

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Adam bilimsel çalışıyor, tarih bilgini mangaka

2. Oda Nobuna no Yabou 2 sezon la ilgili bir şey blen varmı o.O

1. Asil

Asil

bana sorarsan çıkmaz 2 sezonu onu bende çok beğendim beni saran serilerden biri çıkıcak sa bildir banada :)

3. shingeki no kyojin mangasını güncel nerden okuya bilirim ?

1. quincy

quincy

Manga vadisi ve manga Türk'e bak.Şu an çeviriyi manga vadisi yapıyo ama son 3 bölümü daha çevirmediler

2. gereksiz
  4. ya neydi bi anime vardı atletizimden çok hoşlanan çocuk kazayla savaşların atletizim etkinlikleri ile yapıldığı hayvan insan karışımı yani kedi kulaklı kuyruklu insanların dünyasına gidiyodu saçma oldu ama sadece bu kadarını hatırladım :D

5. ya neydi bi anime vardı atletizimden çok hoşlanan çocuk kazayla savaşların atletizim etkinlikleri ile yapıldığı hayvan insan karışımı yani kedi kulaklı kuyruklu insanların dünyasına gidiyodu saçma oldu ama sadece bu kadarını hatırladım :D

1. Lucifèr

Lucifèr

Ben de merak ettim şimdi bulursan bana da söyler misin?

6. Hori-san to Miyamura-kun un bi mangası yada başka bir animesi varmı yoksa öle tek bölümmü

2. Yuuko Aika

Yuuko Aika

Bak şimdi öncelikle dediğim şeyi güzel okuyup güzelce anla seriye kötü demedim "ovası rezalet" dedim.Ayrıca mangası web comic*e paralel gidiyorsa Horimiya gayet ortalama bir shoujo serisi,bilmiyorum sen seriden ne gibi derin anlamlar çıkardın :D Ne anlamı çıkardıysan baya bi aşmışsın benide aşmaya davet ediyorsun :D

3. Sina

Sina

Tamamda şöyle düşün ovasına rezalet diyerek orjinal seriyi kötülemiş oluyorsun çünkü ova=orjinal seri. Bu kadar basit bu kadar söylediklerimi anlamaya çalışmana gerek yoktu. :D Kısaca web comic=ova=konu=seri. Horimiya sevdigim bi seridir, ayrıca shoujo degildir her şekilde shounen bir seri olarak geçer. Bu tür serileri altındaki anlamları düşünerek izlersen sende derin anlamlar çıkarabilirsin, her şeyin altında bir anlam vardır yeter ki sen anlayasın :D

4. Yuuko Aika

Yuuko Aika

madem derin anlam çıkardın benden bi adım öndesin o zaman, tebrik ederim.konu kapansın artık.

7. Tokyo Ravens 2. sezon çıkıcak mı ? çıkıcak oldu ama ?

1. Leath

Leath

o hayal ya :/ 3-6 aydır görmedim haberini....

8. eğlenceli ,komik ve okuması baya zamanımı alıcak bir manga biliyormusunuz bunu diyince merak etim sket dance nin mangası devam ediyormu ?

2. bluegrass

bluegrass

bir de ben daha okuyamadım ama çok seveni var great teacher onizuka serisine bak istersen.hem dizisi ve animesi felan da var.

3. Nanilyas

Nanilyas

İstediğinin tam tersi ama Hellsing okumadıysan oku bitmiyor :D

9. eğlenceli ,komik ve okuması baya zamanımı alıcak bir manga biliyormusunuz bunu diyince merak etim sket dance nin mangası devam ediyormu ?

10. http://www.webtoongarden.com/OnlineOkuma/series/the_gamer/ burdan mangayı okudumda abi bunun devamı olmalı ya :D 60 da bitemez gerisi nerde bilen varmı ?
    2. gereksiz

gereksiz

61 yakında gelir inşallah toplu okumak eğlenceliydi ama güncel olmak sıkıcı olabilir ?

3. jans09

jans09

bitmesini bekle diyecem de bu sefer de soğursun diye korkmamak elde değil :?

4. gereksiz

gereksiz

soğunmaz ya gayet güzel bir manga :D böyle bir şey anime olsa baya popiler olur ben böle bir hikaye bulsa jump a gönderir serileştirlirim :D

11. "da" ları sevmek suçsa suçumu kabul ediyorum ama be kimseye laf dokun durmadım eğer bir şey dokundurmuşsam o da kesinlikle .. "da" dır .

2. TheDirectEco

TheDirectEco

Bu konuda Pelin haklı :(

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Ben bekliyorum vallahi en azindan icinden gelmiyosa bile 'kibarlik' geregi bisiyler soyleyebilirdi benden digeri diye bahsetti afedersin arkadasim ama ben insan miyim neyim ?ne yani iyiki yardim etmek istedim of ya her ne ise

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

Her ne ise canin sagolsun dedigim gibi hata benimdi bir daha olmaz gereksiz

12. ben buraya arada yazıyorumda sadece bulmak istediğim bir şey olduğunda . yani yok da ayrı yazılır flan tarzında msj atıcaklar . hani neydi o ... hmm .. hah buldum .! boş muhabbet için yorum atmayın lütfen işleri bilen bir arkadaşa bırakıp göze çarpmaya çalışmayın yani siz affetseniz bile zaten türk dil kurumu da lara ayrımcılır yapıp onları dışlıyacak sizde da dan nefret etmeyin aranıza alın arda bi zararı olmaz sizide ayrı yazsalar ne olurdu demi ... yani .. neyse iyi akşamlar

1. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

laf dokundurmayı seviryorsun galiba arkadaşım :)

2. kawaii kereste

kawaii kereste

"da" ayrı yazılır Cem!

13. bir anime vardı şimdi anlatıyorum çocuğun biri bir yurt gibi bir hani japonyada olurya han gbi bir yöneticisi olur öle bir yere kalmak için giriyordu ama her yerde garip adamlar bitane "M" biratana hiç sevgili bulamıyan bir kadın flan ama sonrada orda kalan bunun bir üst sınıfı bir kızı görüp kalmaya karar veriyordu gibi hatırladığım bu bbu animenin adını bilen varsa söyliye bilirmi -.-

2. gereksiz

gereksiz

the directeco sağol . diğeri sen yazmasanda olurdu ya . hani derler ya .... nasıldı o ... hmm. ha buldum !. boş muhabbet ten hoşlanmam

3. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

boş diyosun sağol ama ben burda cidden senin için bulmaya uğraştım hemde senin yazdıklarını google da aratarak ki bişey bulamadım ama canın sağolsun birilerine kırmadan önce yazdıklarını 2 kere düşünsen iyi edersin gibi sayın gereksiz

4. Pelin ლ(^⊖^ლ)

Pelin ლ(^⊖^ლ)

! ünlemden de hiç haz etmem tıpkı senin benden haz etmediğin gibi iyi akşamlar

14. the gamer mangasının çevirisini yapan bir yer varmı okuya bileceğim flan ?

15. şimdi düşündümde en belirsiz biten seri medaka box değilmi sevilmedi diyemi bitti acaba ben son karakteri merak ettim aslında devamı olsa iyi olurdu :D

1. kawaii kereste

kawaii kereste

Sukitte ii na yo, Haruhi Suzumiya. bitti bile diyemiyorum çünkü final gibi bi bölüm yapmayı unutmuşlar :D

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Medaka oppai diyorum başka bişi demiyorum.

3. gereksiz

gereksiz

ero gaki . oppai appai başka bişi görmüyormusun sen bir bayanın gerçek çekiciliği ....... KALÇALARDIR !! o konu bir yana abi baya bir yeni sezon başlıcakmış gibi bitti o yüzden dedim tuhaf bitti diye furki ben dediklerini de biliyorum onlarda öle ama her halde sonuçta popilaritesi düşüen ve para kazandırmıyan seriler bitiyor galiba ne kadar ilginç bulursan bul üzücü bir durum

16. abi tokyo ghoul u izledimde o kadar tanıtım resimden sonra 12 bölüm sanki tanıtımın başlangıcıymış gibi hissettirdi sanki olaylar asıl şimdi aşlıcakmış gibi :( orda bitermi anime be yah

1. Amygirl

Amygirl

Böyle ağzımıza bir parmak bal çaldılar di mi -.-

17. http://funnymama.com/store/140316/277352_v0_600x.jpg bunun animesinin adı neydi hatırlıyorum bardı animesi
  18. beyler one piece de 2 yıl sonra buluşuyolar ya o hangi bölüm dü ?

19. bu accel world un 2. sezon flan çıkçakmı ?_?

1. free word

free word

ne yazık ki öyle bir haber çıkmadı ki üstüne accel world 2. sezonu daha beklemiyinli bir haber çıkmıştı sanırsam forumda vardı

2. Barış

Barış

light novel'ları ingilizceye dahi çevrilmedi ama japoncası çıkmaya devam edyor 16 vol olmuş şimdiden. ama animesi devam etmez herhalde. swort art online varken ona anime yapmazlar.

20. abi accel woeld izliyim dedim affedersiniz herzaman söylediğim şeylerle çelişicek ama insanlar bunun neresini seviyor hikaye ve konu ilgi çekici yan karakterlerde iyi ama ben bi ana karaktere içimden küfrederek izlediğim son anime school days di bu ondanda fazla bu kadar salak olunmazki bir adam çıkıyor seni videoya çektim diyor bundan kimseye bahsetme tmm kabullendim diyelim şişko ağlak ana karakteri lan kendo ustası adam var arkadaşın söyle bi gerçek dünada bi kolunu bacağını kırsın b...

1. Kaxell

Kaxell

Ana karakteri at zaten. Toksa accel worldun tadını çıkaramazsın. Kuruyokuhime aşkım ♥.

21. Toaru Majutsu no Index in mangası devam ediyormu ediyorsa nerde bulabilirim bilgi lütfen

22. off off kuzenime bir daha lol chaımı vermem agaya nasıl kaybettiyse kazanıyorum lp gelmiyor ya sonunda 10 maçtan 7 sini flan kazana kazana lp almaya başladım yakında gold dayım m.k gümüş çok berbat

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

:D :D Ben gümüşte full troll bot pre giriyorm :D

3. gereksiz

gereksiz

neyse ben biraz anime izliyim oyun atıcam gol olmam lazım

4. Cувєя efsanedir. :)
  23. Higurashi no Naku Koro ni hyi hangi sıra ile izlemem gerek 6 tane sezon var

1. ShiroYuu

ShiroYuu

1-Higurashi no Naku Koro ni

2- higurashi no naku koro ni -kai

3-higurashi-rei

4-nekogoroshi-hen

5-higurashi-kira

6-higurashi no naku koro ni kaku:outbreak

2. kawaii kereste

kawaii kereste

Higurashi'yi sevmeyen tek ben miyim lan, bi izle bakayım Cem senle zevklerimiz uyuşuyor :D

24. çizimlerime yeni resim eklenmiştir yeni bir karakterle beraber kısa bir amatör mangada var yanında :D

1. LeornKayn

LeornKayn

FF kısmınamı ?

2. gereksiz

gereksiz

fan art tı galiba benim profilden son paylaşılan konum o beğenirsen ne mutlu bana :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.