Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne Yuki-chan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 5 tl veripte iki kat sürmek zorunda kaldığım ojeler varya büte kalacağım gerçeğinden daha çok acıtıyo canımı.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. KomşununOğlu

KomşununOğlu

İki kat sürmek zorunda kaldım dedin ya öylesine bir boyacı esprisi yapmıstım :P babam da almis arabasindaki cizikleri boyamak icin :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Boyacılıkla ilgili bilgim olmadığı için anlamdım ben tabi :D Ama bazen ojenin üstüne parlatıcı sürüyom o sayılır mı?? Çizikleri ojeyle boyadıklarını duymuştum rengi tutturabilmiş mi bari ??? :D

4. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Ya yok ufacik bi cizige tüm siseyi bozaltmis :D

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Elini sokmustu onun gibi olur herhalde ama adamın kutuya nasıl sığacağı sorunu var ortada. Onada şöyle bi çözüm buluyoruz adamın ne işi var kutuda canım tóbe töbe.

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Asdfsaasfa :D Diğer adamı ezse problem sonlanır ama :D

4. ohmy34

ohmy34

etraf pislenicek sonra otur kanı iki saat temizle :D hiç uğraşamam direk boğ temiz ve eğlenceli ^_^

2. bu gidişle nirvanaya ulaşcam yemin ediyom. bi insan beynin üstündeki her girintiye, çkıntıya, renge isim verirmi ya.yapabilseler hücre hücre isimlendirecekler yemin ediyom. gece rüyamda bile beyin görmeye başladım. :S

2. kawaii kereste

kawaii kereste

tıp okuyanlara hep gülerim eheheheheheheh

3. noirwinglessova

noirwinglessova

şimdilerde öğrenciler niravana mı ne oraya gidiyor. memlekette beyin kalmayacak bu gidişle. bunlar hepsi beyin göçü beyin

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ay Allah a şükür tıp okumuyom ya. Fizyoterapi bnim bölümüm. Beni beyin göçüne dahil etmeyin bu hidişle göç edicek bi beynim kalmicak.

3. ooff tek başına takılmak çok sıkıcı lan *_*

2. Centılboy

Centılboy

Seneye ben geliyorum ankaraya ünv. inş. beni gezdirirsin :D :D :P

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Gaziyi yazmazsan gezdirmem. :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

La ankara içimde bi yara benim söyleme aglicam ya :'( Ama gelecem bak lunapark sözönü aldim mi bırakmam :D Neye yardima geliyom valla bos durmaktan iyidir :)

4. Dün akşam rüyamda çikolata savaşlarını başlattım resmen. Ülker bitter çikolata için muğlayı birbirine kattım. Sonuç çikolata yok ve canım çikolata çekiyo.

2. houston

houston

Ben gece sahurda gidip aldım dhxjgs Hee şimdi böyle de miden bulanırken görürüm

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Benim sahura bırakmamam lazım valla. O vakitte dışarı ćıkarsam domuzlara yem olurum -.- ćikolatayıda bi yiyeyim mide bulantısını o zaman düşünürüz :D

4. houston

houston

O zaman git hadi bi koşu-.- domuz mu :Ddhsj korkunçlu galiba geceleri orası :D gidip çikolatayı alırsan tabi :P

5. bizim okulda koridorlarda kahve icilmiyo ona gore tercih ederken iki kez dusunun. biraz gec oldu ama olsun seneye snava girecek arkadaslara duyrulur.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Muğla sıtkı koçman. Ya tamam amfileri labları anladımda (amfiye girerknde yakalnmstim bide ordan sabkam var gerci :D ) koridor ne alaka. Gelmeyin abi buraya gidin gaziye valla oh mis gibi yermis baksana. Bizim burda soyuyolar ogrenciyi.

3. Barış

Barış

koridoru kim denetliyo ki ya her koridorda güvenlikçi mi var. enteresan bi yasak. bi ara bizim marmaradada cam şişe soda satışını kaldırmışlardı gösterilerde polislere atılıyo diye :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Hizmetli. ama ben hizmetlilerin okullarn gizli mudurlri olduklarndan suphrleniyorum

6. Sasuke'nin sesini başka karakterlerde duydukça bi acayip oluyorum. Bence Noriaki'nin artık seiyuuluk yapmasına izin verilmemeli. :disturber-milk-bottle-emoticon:

2. LeornKayn

LeornKayn

Ya neden silemiyorum spoiler içine almayı bilmiyorum ben yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gizle dedim inş gözükmez fark etmeden spoiler vermişim Op'den

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bir şey gözükmüyor :) Barişla birlikte kazandırdığınız her izleyici için Op den komisyon alıyorsunuz herhalde. :D

4. LeornKayn

LeornKayn

Hayır ben Bleach'i öven bir yazı yazmıştım ardından Op'i izlerken beni sıkan kısımlardan 2 tane örnek vermiştim.Ben Bleach fanıyım vaktin Op fanlarına çok gıcık olduğumdan Op'ye laf atardım şimdi ortalıkta en azından bu forumda yoklar o yüzden Op'ye başladım ben Op'ye fanları yüzünden başlamıyor çizimlerimden hoşlanmıyordum..Ama güzel bir seri özellikle bana 100 bölüm dayan sonrası çok güzel demişlerdi ama işin ilginç yanı ben ilk 100 bölümü daha çok sevdim 100 den sonra gelen Crocodile 'bölümlerin son kısımları o kadar sıkmıştı ki animeye 1.5 ay dönemedim sonrasında dönüp o bölümleri bitirnce seri bir kere daha açıldı Robb Luci Luffy olayına kadar iyi gitti o olay canımı sıktı tatmin olmadım sonuçtan sonrasında seriyi tekrar devam ettirdim ara vermedim bu sefer ki Dafflamingolu bölümlere gelene kadar o kadar sıkıldığımı hatırlamıyorum desem yalan olur aynı Crocodile son kısımları gibiydi ileri sara sara izledim bu arada animetörleri cidden berbat One Piece'nin yazık ediyorlar baş yapıt serilerinden birine hakaret gibi...bu ara önce yoruma girişim şöyledi "BAAAAAAAAAAaaankaaAAAAAAİİİ" özledim İçigo'nun bankai diyişlerini çok güzel bir seri Tite'yide çok severdim ama kızdım ona manga finali olaylarında gerçi onda da çok suç yok bütün pislik Shounen Jump'unda işte Tite Kubo'yu idolum olarak görüyorum ki ben idol görme olaylarını seven bir adam değilim ama hikaye yazma konusunda çok kafama yatan bir adam özellikle röportajlarından çok etkilenmiştim ben Bleach canımdır candır..Op'yi açıkçası Bleach karşılaştırmak Bleach'i Op'e karşılaştırmak ya da Naruto'yu ikisi ile karşılaştırmak tamamen gereksiz sırf can sıkıtısından az konu çıksada tartışsak olayıdır bu üç anime buram buram kalitedir yazarları çok kaliteli adamlardır. Ayrıca fullmetal alchemist'in ikinci izleyişimdir daha iyi anlayarak izlediğimden ne kadar iyi anime olduğuna kanaat getirdim Naruto,Op,Bleach,FMA,Avatar Last Airbender bu animasyonların yeri şuan başka bende çok iyi kategorimde değil elit kategorimdeler.

7. Tatil olalı tek bi seri bitirememiş animeci kız. Abi anime izlemiyorum kitapda okumuyorum nası geçiyo bu gunler bn bile anlamadım.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Cok kotusun bunu bana nasi yaparsin spoi yedim devam etmiyom bn daha gidip bileklerimi kesicem !!!! -_-

3. Mileydi

Mileydi

dikkat et bilek tendomunu kesme hayatta kalırsan çok kötü olur sonra :D

4. ohmy34

ohmy34

asdf :D yav ben izlemek istiyorum türk anime sayfasına giriş yapamiyirim alternatifler desen onlarda yok yorumlarından da vazgeçtim yani -.-

8. televizyon diye bişey vardı sanki gerçek mi hayal mi karar veremedim arada rüyalarıma giriyo ama :/

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Offf aman olsada izlesem ya. 2 saattir yatağın üstünde girmediğim şekil kalmadı

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Yatak örtümde kalpler varmış lan vay anasını O.o

4. ohmy34

ohmy34

ben tv izlemiyorum kendi isteğimle bıraktım :D

9. şu sıralar anime bile izlemek istemiyom ben bu hallere düşecek kız mıydım ya -,- hayaaaat beni neden yoruyosun ya T.T

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Çok sık anime izleyen biri değilim zaten. Üniversite sınavı zamanında ara vermiştim aynen dediğin gibi hala tam olarak geri dönemedim.

3. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Noldukiii ben animelerden forum sayesinde bi koptum artık adam gibi izleyemiyorum :(

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Forum sayesinde derken bu forum mu???

10. bursumu aldım 5 dk elimde kalmadı gittim ziraatin yanındaki bankaya yurt parasını yatırdım elinden şekeri alınmış çocuk gibi ağlayasım var valla :(

2. Amygirl

Amygirl

170 cm boyundaki 70 kilodaki bir kızın pantolonunda kaybolurdun be Muko :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

O bnim iste 1.71 boy 75 kilo :D kendimi ifşa ettim ya :D

4. Amygirl

Amygirl

aa Muko aynı boyutlara sahibiz :D

11. YYakında yatağıma çıkma teklif edecem. 18 saattir uyumak nedir ya.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

İstanbuldan bulmadın keşke kanka ya. Trabzon'a gitmek istediğine emin misin? :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Niye emin olmiym benim bilmedigim biseyler mi oluyo lan tranzonda O.o

4. ohmy34

ohmy34

oruç tuttuğun zaman sen sıkıntı çekmessin söyliyim :D

12. Bu insanlar nasıl ögleye kadar uyuyor. nasl uyuyosunuz ya. :/

2. Songena

Songena

O bünyeyi bende istiyorum.:D Ne guzel okula gec kalma derdi olmazdi. Bir de 7-8 saatten az uyumak çok zor. Uyaniyorum ama ölü gibi geziyorum. Bünyenin değerini bil. ;(

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Öyle olmuyo meltem ya hafta sonu bile 4-5 saat anca uyuyorum insanın psikolojisini etkiliyo. Trajikomik olaylarada neden oluyo bazen :D

4. Songena

Songena

Oyleyse gwcmis olsun :D alti saate cikarsan yeter yinede bunyeyi ayarlamisken firsati kacirma. :D

13. Şampiyonluk haftaya kaldıda ben haftaya tranzondayım bi fenerli şampiyonluğu trabzonda nasıl kutlar ya :/

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Vize sonrası aile ziyareti benim ki mecburi yani -_- trabzonluyum normalde ben :D

3. DHspark

DHspark

cevap veriyorum: kutlayamaz :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Evde tek kişilik kutlama anca banamla anamıda dahil edebilirsem belki bi şeye benzer ama pek umudum yok.

14. Yare yare! Benim sansıma hastanede herkesin içinde açtığım anime ecchi çıktı. Biri gördüyse yedik sapık damgasını. Anime izlemeyen birine derdinide anlatamazsın. -.-

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Herkesin bir yarası var :D Adın unutulmuyor, en azından akrabalar olunca unutturmuyor

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Kanka bi ara bi stajer vardı. Bi baktım bilgisayardan abzürt abzürt şeyler izliyo ya daaaa ya canım hani emel varya evet evet doktor olan flashındaki resimleri bi görseeeeeen veya ya barış varya o barış :D ya ben yine stajerim. Bidahaki haftadan sonra bitiyo burda işim ama size yapışıp kalcak heheh :D

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Hmmm acı gerçekler :D

15. BBu gün kendimi bi yerden aşağı atmassam bidaha da atmam herhalde

2. LeornKayn

LeornKayn

sonra atıyor bakıyor birinci kat..:P sonra durumdan beni döverek uzaklaştırıyor :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

7. Kat sakat kalma ihtimalimde yok kesin olum !!! Yaşıyorum sanırsam nefes alip veriyorum bu yeterli mi ???

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Simdilik yeterli.

16. EEn kötüsüde ne kadar itici oldugunun farkında olmayan insanlar. Neyse eeee nasılsınız millet :D En fazla ıu cümleyi yazana kadar sinirli kalabildim :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben niyeyse senin pişman olacağını biliyordum. Sık dişini biraz daha. Maaşını al da sonra istersen bırak falan. Ölmek var dönmek yok moduna bağlama. Belki daha iyisini bulursun.

Bedri senin içini rahatlatmana vesile olduğuma göre ben de rahat ölebilirim demektir...

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Vallah brakmam saati geç diye anamla çok inatlaştim gitmicen dedi gitcem gitmicen gitcem gitmicen brakamam yani gurur meselesi.

4. Toprakezgi

Toprakezgi

O zaman dayan kanka başarabilirsin.!!

17. biri bana neden tek başıma olduğum yurt odasında gece gece korku filmi izlediğimi söyleyebilir mi? Çok tırsıyorum :S

2. HolySpirit

HolySpirit

uuu aklından ne geçiyor yaa :Dhttp://media.giphy.com/media/10XznEsxB3QD0Q/giphy.gif

Gece gece tek başına izlenirmi ya

18. ttelefonumda nokta koyacam diye yanindaki tusa basip telefonun dilini bask diline cevrilmesinden biktim artik bask dili nerde konuslur bilmem kim konusur hic bir fikrim yok peki benim telefonum neden tek bir tusla bask diline donuyo kimin oyunu bu ne amacliyolar ??? bunundami arkasinda amerika var yoksa :O

2. Lethal

Lethal

Yok, Türkiye :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Papua yeni ginede olabilir...çok suskunlar

4. Yuki-chan

Yuki-chan

papa papaoutai papa papaouttai papa papa papua yeni gine deyince aklıma geldi tüm kabahat üsteki şahsiyete ait suçlamaları kabul etmiyorum :P

19. çevrim dışiyken ekrana gelen dinozorun oyun olduğunu bilmeyen bi ben mi vardım acaba •~•

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Bu arada senin nickini her gördüğümde aklıma ülkerin pinguisi geliyo. Hatta senin nicki gördükten sonra bi çok kez gidip almışlığım bile var.

3. Witch

Witch

Ben de bilmiyodum gecen biri soyledi yasasin cahillik =.=

4. Pingu

Pingu

Boşuna mı satış yöneticisiyim nihahaha subliminal mesaj veriyorum çaktırma:D

20. wifiye bağlanıyorum öyleyse varım ruh halim tam olarak bu

2. houston

houston

erişebileceği birşey olucak diye

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Valla ben yurttaki wifiye bağlansam yeter. Başka bişey istemiyom.

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

ben tüm şehirde diyorum, otobüs hastane falan değil

21. Batarken güneş ardında tepelerin gelir veda vakti teletabilerin. Güle güle lala güle güle po ...:l aman neyse ben uyuyorum.

2. free word

free word

hersabah onlar için kalkardım la :D süpürge şimdi anlyorum ki süpnüminal :D

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Dün aksam 3 saat falan uyudum ondan. Bende hep yaptıkları krebin tadını merak ederdim küçükke.

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

He uyumuyosan bişi dicem sonra hatırlat bi ara aklıma geldi

22. peş peşe iki kez okey atmış gibiyim. Anime bile kurtarmiyo durumu -.-

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Amaaan bos ver zaten dün aksamdü gećti bitti :P

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Boş vermiş halinle mutlu olup olmadığımı soruyoken boş vermesen ne olacak çok merak ettim -.-

4. Yuki-chan

Yuki-chan

her türlü lak lak yaparım. seni uyuz ederim yani diyosun.

23. kendimi olmayan sevgilim tarafından terk edilmiş gibi hissediyorum TT.TT

2. Mileydi

Mileydi

durum sahibi burda ruh halinin abukluğunu belirtmek istemiş :D

ben de elinden misketleri alınmış, dondurması yere düşmüş çocuk gibi hissediyorum o.O uyff nolcek böyle ):

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Abla bi sen nalamışın beni valla :D bu aralar çok fena kız tiriplerine girmiş durumdayım :P 14 şubatında etkisi varmı bilmiyom ama kesinlikle o gün romantik bi filme gitmek gibi bi niyetim yok

(-__-)

4. jans09

jans09

eğer o gün romantik bir filme gidersen o günlük de olsa hayatın gerilim filmine döner (PS: aynı endişeleri taşıyan biri daha!)

24. Ev arkadaşı alma wifi al.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

@witch Ya şu durumu yazarken ruh halime rağmen gülümsedim valla.

2 senelik sınıf arkadasimdi. Sinif arkadasiyken iyiymis meger. Ev arkadasi olmak icin hic uygun degil misiz. Isin kotu tarafi kız kotu bir sey yapmiyo. Yapsa kavga mavga eder evden ayrilirim ama niyeyse bazi aliskanliklari falan benim yasam tarzima uymuyo sadece. Ben bu sene cok bahtımsızım ya. :( bir wifim bile yooooook.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

biz 4 kişi çıkmıştık, hiç sınıf arkadaşım yoktu, diğer 3 kişi sınıf arkadaşıdyı ve gayet iyi gitti. 10 seneyi geçti hepsi ile hala görüşürüz :D

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Ya bi şey diym mi hep benim salaklığım. On sene sonra universiteden goruscegim bir arkadasim kalcagini sanmiyorum. Ozendim valla :/

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.