Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from mako chan in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    :wub: sasukenin gerçek hali resmen
  2. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from sanzu in Yaoi Fc (+15)   
    la ben sabahı çıkaramıcam bu gidişle  :embarrassed1-onion-head-emotico  ailecek kalp var bizde yapmayın yaaaaa  :bleeding-onion-head-emoticon:
  3. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Amy's in Chibi Stil   
    Kral oyunda kardeşimin bulduğu bi oyun http://www.kraloyun.com/Oyun/Chibi_Stil biraz kız işi ama baya eğlenceli özellikle yaptıktan sonra ortaya baya tatlı şeyler çıkıyo ^_^

Bu da benimki ruh halime paralel biraz şeytani bişey oldu ama yinede tatlı :)

yeni link http://www.kraloyun.com/Oyun/Mega_Chibi_Tasarimi  :cheer3-onion-head-emoticon: 

4. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from asci in Biraz çiziktirdim :D   
    Dün diğer arkadaşların çizimlerine bakıyordum ve pek Sasuke göremedim. <_< Ben de dedim ki neden ben çizmiyorum. -_- :D Resim kağıdım ve kalemim yoktu ama vaz geçmedim. Çizgisiz defterimi ve sırf görünüşünü sevdiğim için aldığım kurşun kalemimi kullandım. :D

Bunun gözler ve çene biraz sorunlu ama düzeltmeye biraz üşendim. :wacko:

Araya İtachi de ekledim. :P

Buda sevdiğim karakterlerden biri onu da çizeyim dedim. :)

İtachi-sempai :(

kardeşimin arkadaşının isteği :D

buda kardeşimin isteği :lol:
  5. Beğen
    Yuki-chan reacted to Toprakezgi in Üye Albümü   
    Bu arkadaşı alalım buradan lütfen. :(
  6. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from free word in Hangi Üyeyi Merak Ediyorsunuz?   
    Profil resmim saolsun en az merak edilen uye benim herhalde.. Zaten uye albuumndede iki resmim var :D Bende kimseyi merak etmiyom zaten.
  7. Beğen
    Yuki-chan reacted to Cold Dewil in Death Note, Code Geass Hakkında İlginç?   
    Oldu olacak burada da yönetimde ilüminati var o zaman :ph34r:

Halil Karahan Profil resminde tek göz...
    Schneizel profil resminde tek göz...
    Barış Admin o da tek göz...
    :ph34r:
    Tesadüf mü ? Geceleri burdaki adminler aslında :ph34r: :ph34r:
    Yare yare...
    Herşeyi birşeye bağlayan bir milletiz şahsen...Doğru yada yanlış sen ilümanitiyi bilsek bulsak görsek duysak ne yapacaz :D
  8. Beğen
    Yuki-chan reacted to Cold Dewil in Ağlama Duvarı   
    Oda birşey mi daha bu işin tüy tüy bıyık çıkma her hafta özenle temizlemesi var ohoooo :ph34r:

PS: İnsanlardan ziyade hayvanlardan bahsetmek isterim bende
    .Evimde hem kedi hemde köpek bulunuyor sağolsun. ( Gerçi köpek teyzemin ama günübirlik uğramalarla köpek bizimde sayılır :D )
    İyi güzel bakıyoruz ediyoruz,besliyoruz da bu bizim evde ki olay...
    Daha geçen gün karşı apartmanın mazgalının içinde doğurmuş siyah bir kedi gördük.Öyle bir yerdeki zotri.Alsan alamazsın tutsan tutamazsın.3 tanede bıdırık doğurmuş orda.Mahallenin küçükleri gördüklerinde taş atmaya başladılar.Sebeb:Kara kedi ya...2 gündür ortaokullu kovalıyorum resmen.O hayvan orda daha gözünü açmamış yavrularına bakıyor.Maması yok,suyu yok.Sen gidip birde üstüne taş at.Yırtıcılardan korunmak için mazgala girmiş (  Ki bilmeyen için söyliyim Erkek sokak kedileri doğuran dişi kedilerin yavrularını yerki tekrar o dişi ile çiftleşsin.Eee köpeği desende var.Dediğim gibi el uzatsan alamıyorsunda.Bugün farkettik yavrular 2 kediye düşmüş...
    Şimdilik apartmanca onlara su ve kuru mama versek de en büyük tehlike insan vahşinden korunma yöntemini daha bulamadık...
  9. Beğen
    Yuki-chan reacted to Amygirl in Ağlama Duvarı   
    Forumun psikoloğu vardı bir ara :D

Umarım bu konuya yorum yazan çoğu üye sırf gırgır olsun diye yazıyordur. Eğer gerçekten bu kadar küçük şeylere üzülüyorsanız ya da sinirleniyorsanız hayatınız boyunca mutlu olabileceğinizi düşünmüyorum ^_^  Tabi ki istisnalarımız var :D Hele yukarıya yazan bir üyenin ( belirtmeyeyim  :ph34r: ) çilingir sofrası kurdurtacak derdi var :D En çok üzüldüğünüz an diye bir konu vardı orda da var bu durum.. Anime yarım bitince  :mellow: Böyle bir en çok üzüldüğünüz an mı olur Allahınızı severseniz  :mellow: Ama bu da güzel bir şey :) Henüz başınıza kötü bir şey gelmemiş demektir :) Ve umarım hepinizi güzel mutlu ve huzurlu bir gelecek bekliyordur :)

Ben de buraya 1 haftadır hayatımdaki en şiddetli ağrıyı çektiğimi damardan ağrı kesicilerin işe yaramadığını en son narkotik ilaç aldığımı, şu an sandalyede iki büklüm oturduğumu buna rağmen 48 saat ayakta nöbet tutmak benden daha sağlıklı şımarık insanları tedavi etmek zorunda kaldığımı yazacaktım. Tam cümlelerime başlamıştım ki dün aniden sebepsiz yere kalbi duran ve 40 dakikalık uğraşla geri döndürülen delikanlıyı ve ailesini düşünce yaşadığım şeyin çok boş olduğunu kavradım  ^_^ Beterin beteri var.. Şikayet ettiğimiz şeyler bazen çok gülünç olabiliyor  :)
  10. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Amygirl in Ağlama Duvarı   
    sana değilde konuya yazdığı halde senin iletiyi beğenen free worlde çemkirmek istiyorum şu an  <_<  sen nası bi şahsiyetsin ya  <_<
  11. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from OrangeBox in Ağlama Duvarı   
    herke(s) bu konuyu bekliyomuş ya  :D
  12. Beğen
    Yuki-chan reacted to Mileydi in Ağlama Duvarı   
    forumca ne sorunluyuz  :mellow:
  13. Beğen
    Yuki-chan reacted to Barış in Ağlama Duvarı   
    hergün 2 şer tane vizesi olduğu halde anime izleme rekoru kıran kendime sinir oluyorum. :bsod-onion-head-emoticon:  aho da na watashi  :confused-onion-head-emoticon:
  14. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from free word in Ağlama Duvarı   
    sana değilde konuya yazdığı halde senin iletiyi beğenen free worlde çemkirmek istiyorum şu an  <_<  sen nası bi şahsiyetsin ya  <_<
  15. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Lelouch Kyouma in En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?   
    code geas R2 ağlatıcak kadar özellikle final bölümü lelouch kardeşinin söyledikleri
  16. Beğen
    Yuki-chan reacted to Skadi in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    1990"lı Yılların Çizgi Filmleri Buraya göz at > http://forum.kanka.net/showthread.php?825471-1990-quot-l%C4%B1-Y%C4%B1llar%C4%B1n-%C3%87izgi-Filmleri-(Ne-G%C3%BCzel-G%C3%BCnlerdi-Ahh)

Eski çizgi filmler, Ayrıca buraya da bak > http://eskicizgifilmlerim.blogspot.com.tr/

Evet, işe yarayacağı umuduyla bu konuyu açtım...

Önceleri izlediğiniz, şimdi aklınıza gelen, fakat adını unuttuğunuz Animeler mi var? Bu başlığa yazabilirsiniz.Hem ben, hem diğer arkadaşlar elimizden geldiği kadar yardım ederiz.

-Eğer diğer arkadaşlar uygun görürse, bulamadığınız çizgi filmleri de yazabilirsiniz.
  17. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from ohmy34 in Holaa!!   
    hoşgeldin canım  :D

o ingilizce çeviriyi yapıp beni rezil eden arkadaş bu hep birlikte taşlıyoruz  <_<  ben yastık attım ama sizin tercihinize karışmıyorum  -_- kendisi oda arkadaşım olur bu arada  :D
  18. Beğen
    Yuki-chan reacted to Toprakezgi in Üye Albümü   
    Kendini bu kadar ifsa etme. Birazcik gizemli ol.
    Ayrica olan var olmayan var. Seni dusunceli bir insan olmaya davet ediyorum. (agzi yamuk bilmis surat)
  19. Beğen
    Yuki-chan reacted to Paprika in Animelerden etkilenmeler.   
    Animelerdeki gerçek üstü aptal kız hareketleriyle kendi kendime dalga geçmek adına şekillere girerim. Mesela öyle dandik animeler izlediyseniz bilirsiniz, kız ve oğlan okul yolundadır, kız tatlı tatlı bir şey söylemek istediği için fşuuv diye dönüp tek ayağının üzerinde öne eğilerek ve işaret parmağını kaldırarak "ninin nini niniini" diyerekten olabildiğince kawaii çıkarmaya çalıştığı sesi ve şirin olduğunu düşündüğü yüzüyle "Nee Bıdı bıdı-kun?" der. Böyle aptal kızlar olmasın pilis olmasın yani. 
  20. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from free word in Animelerden etkilenmeler.   
    illaki bişeyler yapmışımdır ama hatırlamıyom şu an  :mellow:  ama son zamanlarda animlerdeki olayları karakterleri kişilikler vs. gerçek hayatta aramanın saçma olduğunu fark ettim. Bu yüzden uzun bi süredir anime izlemiyorum.
  21. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from ecem_yuki in Merhaba!   
    Hoşgeldin Zeki  ^_^  Mukaddes bende. Uzun gelirse(genelde herkeze uzun gelir) muko de mukk de sen bilirsin  :D
  22. Beğen
    Yuki-chan reacted to free word in En sevdiğiniz Müzik türü, Grup ve şarkıcı hangileridir?   
    rock der geçerim :)

23. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Amygirl in Doğum Günün Ne Kadar Özel?   
    28 Şubat süreci diyorum başkada bişe demiyorum.
  24. Beğen
    Yuki-chan reacted to AdminSlayer in Holaa!!   
    Buraya gelmekle büyük bir hata yaptın. But this's ur choice. 18 yaşında Melike deyince yakın zamanda bir arkadaşımı anime müptelası yapmıştım, o geldi sandım :(
    Hoşgeldin foruma. Burada belli başlı kurallarımız vardır öncelikle:

- 3-4 yıllık konuları canlandırmak yasaktır ama benim çeteme katılarak adminleri dilediğince çıldırtabilirsin.
    - Adminlerin açtığı önemli konularda trollemek kattiyen uzaklaştırma sebebidir. Direnişe katıl, özgürce trolle.
    -"Konuyu yanlış yerde açtın" temalı bir uyarı ile Ezgi adında bir adminin gazabına uğrayabilirsin, hemen bana gel. Direniş karşı duracaktır.
    -"Bu konu daha önce açılmıştı" temalı bir uyarı ile Emel adında bir admin seni bozguna uğratabilir. Direniş is hiyır.
    -Gece 4'de konu açma, kimse görmüyor. Sonra Konu yukarı çıksın diye bir yorum atıyorsun, flood uyarısı yiyorsun. Bu noktada direnişin bile elinden bir şey gelmiyor.

Ben Samet ORUÇ! Bu mesajı okuduysanız, DİRENİŞTESİNİZ!
  25. Beğen
    Yuki-chan reacted to Mayaki in Holaa!!   
    Kolay gelsn arkdslar :D   Arkdaş tavsiyesi üzerine geldk . Umarım sklmayz.  Ben  Melike. 18 yasndaym. Mukaddese saygılar :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.