Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Yuki-chan reacted to Barış D. Baryshx in Death Note İçin Yeni Proje   
    Yagami Raito ve L yokken bu neyin uğraşı :crying1-onion-head-emoticon:  uyduruk bir ova veya Speacial'dir tahminim :hate-onion-head-emoticon:
  2. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from kenanckmk in Konnichiva Arkadaslar   
    hoşgeldin
    :hi-onion-head-emoticon:
  3. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Felix in Konichiwa Minna :)   
    hoş geldin kemal  ^_^
  4. Beğen
    Yuki-chan reacted to Songena in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Of Meltem of.  :angry: Benim doğum günümde o kadar emek vermiştin birde.  :unsure: Bu seferlik yapabildiğim kadarıyla idare et.  :lol:

:lol:

Sonraki tepkin. :D

Ben pasta yemeye gelirkene... :D

Sonuç.  :mellow:  

Pasta bitince  partiyi bitiren ben.  :ph34r:

Resim çekinirken forumdakiler biraz sıkıştı ama olsun.  :D 
    Pastada kardeş payı yaptım. Çok güzel hediye veriyorum. :D (Sağlığını düşündüğüm için pastayı aldım hem. :rolleyes:  )

5. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from MENDOZA in Merhaba millet   
    hoşgeldin ahmet bende mukaddes :hi-onion-head-emoticon:  bende bi ara satranç kursuna gitmiştim ama hoca umutsuz vaka olduğumu düşünüyodu sanırsam gitmemeye başlayınca bana hiç ses çıkarmadı. :depressed2-onion-head-emoticon:   
  6. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Otaku-Mc in konnichiwaa.!   
    hoşgeldin hakan bende mukaddes ^_^ gecenin bu aktindede kolay kolay benden başka hoşgeldin diyen bulamassın :D
  7. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from KomşununOğlu in Merhabalar.   
    hoşgeldin oğuz foruma  :hi-onion-head-emoticon:
    bu ikinci hoşgeldinim bundada herhangi bi kaynatma girişimim yok  :embarrassed4-onion-head-emotico
  8. Beğen
    Yuki-chan reacted to Amygirl in Meast - Manga Dışı Çalışmalar   
    Buna bayıldım :D

Ama neden hepsi nü bunların   :bsod-onion-head-emoticon:
  9. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from WhovianWho in Dont let communication breakdown :D   
    forumdan lol arkadaşı arıyosan buraya bakabilirsin

;)  
  10. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from WhovianWho in Dont let communication breakdown :D   
    Bu sefer farketmemişim ya özür  :cute2-onion-head-emoticon: 

Bu lafı çok duydum ya gidince çok özlicen buraları diye ama ben özlemem çok kararlıyım kar yağmayan memleketi niye özliym  :hehe-onion-head-emoticon: 

Özür dilerken bile konuyu kaynatıyom ya hihihihi  :admire-onion-head-emoticon: 
  11. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Songena in Sonunda Geldim   
    Tamam hanım ağam çıkıyoz  :beg-onion-head-emoticon: eben zaten ders çalışıyodum evet nerde kalmıştım M. psaos mojor minor ........................ :dead-onion-head-emoticon:
  12. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Mileydi in Sonunda Geldim   
    Tamam hanım ağam çıkıyoz  :beg-onion-head-emoticon: eben zaten ders çalışıyodum evet nerde kalmıştım M. psaos mojor minor ........................ :dead-onion-head-emoticon:
  13. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Te10man1110 in Sonunda Geldim   
    Lanet olsun kendimi övmeyi sevmem ama çok dikkatliyimdir  :cool-onion-head-emoticon: neyse angutluk sayılmaz bende üniversiteye hazırlanırken ara vermiştim animeye  :hehe-onion-head-emoticon:

ay evet gelen çok oluyo bu aralar her geleninde konusunuda kaynatıyom  :admire-onion-head-emoticon:
  14. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Cold Dewil in İtiraf Köşesi   
    ben bizimkileri sana yolliym öğle akşam sürekli pilav çıkıyo utanmasalar kahvaltıyada pilav vercekler valla  :bled2-onion-head-emoticon:
  15. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Songena in "Uta no Prince-sama" Animesinin 3. Sezonu Onaylandı.   
    Allah'ım bunu bana niye yapıyolar  :bsod-onion-head-emoticon:  2. sezon yetmiyomuydu sanki. Ama sanırım 3. sü 2. kadar kötü olmaz çünkü 2. sezondan daha saçma bi sezon yapmaları mümkün değil. :hehe-onion-head-emoticon: yok neymiş tüm insanları etkisi altına alan evrensel büyülü müyülü süper aynı zamanda über müzik  :bleeding-onion-head-emoticon:  isanlar gezegenlerin arasında uçuyo etraflarındada satürnün halkalarına benzer halkamsı şeyler dönüyodu ya  :bled2-onion-head-emoticon:
  16. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Mileydi in Türk Yapımı One Piece Parodisi   
    ayyy ben yanlız bırakmam seni merak etme :cute1-onion-head-emoticon: böyle bi paradodide sevmeyenin yanlız kalması mümkün değil zaten  -_-
  17. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Mileydi in Türk Yapımı One Piece Parodisi   
    1 dk bile tamamlayamadım :falling-asleep-onion-head-emoti
  18. Beğen
    Yuki-chan reacted to torotoro in Zangetsu İle Hırsız Kovaladı   
    Ben olsam kılıcı çalmak için bir daha giderdim :D
  19. Beğen
    Yuki-chan reacted to Cold Dewil in Zangetsu İle Hırsız Kovaladı   
    Bankai açmadığına şükretsin o hırsız bence :D
  20. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from mako chan in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    :wub: sasukenin gerçek hali resmen
  21. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Amygirl in Wasurenagumo   
    Final tepkim:
    :mellow:- :huh:- :(- :angry:

22. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Songena in Merhaba =)   
  23. Beğen
    Yuki-chan reacted to Skadi in Merhaba   
    Ilk Resit Akcay`i ve Trabzon`u duyunca oyle sandim.Belkide yanlis yaptim...
  24. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from free word in Uchiha Kardeşlere Özel Anime   
    Sasukeden nefret edilip İtachinin sevilmesi bana mantıksız geliyo. Sanki Sasukenin bu halde olmasının suçlusu İtachi değilmiş gibi Sasuke kötülenirken İtachi seviliyo. <_< :angry:
  25. Beğen
    Yuki-chan got a reaction from Uğur FuLyaLı in Uchiha Kardeşlere Özel Anime   
    Sasukeden nefret edilip İtachinin sevilmesi bana mantıksız geliyo. Sanki Sasukenin bu halde olmasının suçlusu İtachi değilmiş gibi Sasuke kötülenirken İtachi seviliyo. <_< :angry:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.