Jump to content

kawaii kereste

Üyeler
  • İçerik sayısı

2276
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

18

kawaii kereste kullanıcısının son zaferi 26 Ekim 2020

kawaii kereste en beğenilen içeriğe sahiptir

kawaii kereste hakkında

• Doğum günü 10/06/1993

Kişisel Bilgiler

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

91288 profil görütülenme

kawaii kereste üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: kawaii kereste

1. debriyaj gibi boyun posun devrilsin adı batasıca

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Barış

Barış

şimdi zeynep adminim sen şanslıymışsın artistlik yapmasan diyorum :P eğitimi aldığın araba iyi olupta sınavda sana verilen araba külüstür, deriyajı doğru düzgün kavramayan araba verdiklerinde tabiki dumura uğruyosun ben keresteye hak verdim :D bendede aynı şey oldu eğitimi yolda yağ gibi kayan arabayla yaptım kendi kendine gidiordu nerdeyse araba, sınavda diğer çeşit arabaya denk geldi çeşit B tipi araba vardı kursun, ikisi birbirinden tamamen farklı olduğu için ve o arabada hiç alıştırma yap...

3. kawaii kereste

kawaii kereste

benim tek farkı sanırım kalkış ve rampa desteği yoktu sınav arabasında, diğerinde vardı. ben hep tek arabada çalıştığım için garip geldi.

peder bey de arabayı vermiyor zaten hatta çalıştırmıyor bile çift fren debriyaj olmadığı için, işler yaş :D

4. Barış

Barış

babadan babaya fark var demekki :D ben ne zaman olsa kullanırdım arabayı ehliyet almamı babam daha çok istiyordu üşengeç uzun yolda bize veriyor kendisi arkada takılıyo TRT Türkü :D , kardeşim de baya bi kullandı öğrendi geçende ehliyetini aldı tek seferde

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.