Jump to content

Selam İnsanlık !!!

ScReaM

Önerilen İletiler

sen yaşıyormuydun ya ben :D eepydir yoksun yada ben görmüyom

öle bilgisayar mühendisi olunuyorsa ben bölüm değiştiriyorum :D neyse :D

Değiştir gel yanıma :D  bu arada Diyer Hoşgeldin mesajlarına yarın Hoşbulduk diyecem Yoruldum ve uykuluyum  :falling-asleep-onion-head-emoti ... İyi geceler  :)    :dreaming-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 68
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba arkdaşlar ben yusuf ceylan bu Scream342 Nik'imi her türlü internet protokolünde kullanırım  :cool-onion-head-emoticon:   ßilgisar Mühendisiyim :congrats-onion-head-emoticon:  ( Not : Okuyoz ol

üst üste flood yapmaktan vaz geç artık ayrıca yeni sistem güncellemesi ile bu sorun ortadan kalkacak bu şekilde gereksiz pos kasmaya devam etmemeni rica ediyor sözlü uyarını veriyorum tekrarlanması da

Hoş geldin. :lol:  (Teknoloji özürlüsü olduğu için çok garip bakışlar attı konuda. )

Değiştir gel yanıma :D  bu arada Diyer Hoşgeldin mesajlarına yarın Hoşbulduk diyecem Yoruldum ve uykuluyum  :falling-asleep-onion-head-emoti ... İyi geceler  :)    :dreaming-onion-head-emoticon:

saat daha 10 ne uyuması :) neyse bünye farkı :) iyi geceler :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

a aaa! evet flood olacak bu pardon admin dostlar :D

Projeler, şirket falan derken bayağı bir yoğun oluyoruz. Bir yandan da okulu idare etmeye çalışıyorum. Fırsat buldukça buradayım :)

1-2 sene sonra aynı zorluğu ben çekecem hatta bu yazdan sonra hafiften bended başlıcak 11. sınıfla birlikte :( 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

saat daha 10 ne uyuması :) neyse bünye farkı :) iyi geceler :)

Bizim akrabalar taşınıyodu eşya taşıyı verdikte :D

a aaa! evet flood olacak bu pardon admin dostlar :D

1-2 sene sonra aynı zorluğu ben çekecem hatta bu yazdan sonra hafiften bended başlıcak 11. sınıfla birlikte :(

anca hatırladı. ve geçmiş olsun şimdiden :D ( hala 9. sınıf olma Keyfinde amma onunda 11. sınıfa gideceni aklına getirmiyor )

Diplomamı verseler de işime gücüme baksam :D

aynn okumak zor iş :D daha 4 senem var önümde ünüversteyide verecem dedim amma bakacaz :D

Hoşgeldiin  :hi-onion-head-emoticon:

Hoş bulduk  :hi-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türkanime.tv adminlerine sesleniyorum.....  Şu sitede avatar seçerken  The world ony Knows  Animesinin avatarları yok :depressed1-onion-head-emoticon:  Bu avatarları kullanmak isterdim amma malesef sitede bulamadım bir ilgilenirmisiniz Lütfen  :hell-yes-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Türkanime.tv adminlerine sesleniyorum.....  Şu sitede avatar seçerken  The world ony Knows  Animesinin avatarları yok :depressed1-onion-head-emoticon:  Bu avatarları kullanmak isterdim amma malesef sitede bulamadım bir ilgilenirmisiniz Lütfen  :hell-yes-onion-head-emoticon:

üst üste flood yapmaktan vaz geç artık ayrıca yeni sistem güncellemesi ile bu sorun ortadan kalkacak bu şekilde gereksiz pos kasmaya devam etmemeni rica ediyor sözlü uyarını veriyorum tekrarlanması dahilin de yaptırımlara gidilecektir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.