Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

Snowy bebeyim doğum günün kutlu olsun canısı. :-* Hediye olaraktan; hep benden +rep istediğin için, seni her forumda görüşümde +rep vercem. 8) Aç gibi +rep istiyor ya manyak. :D ;D

Neyse, nice mutlu yıllara inşallah. ::)

BANA DA PASTA AYIRCİKSIN! >:(

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Snowy bebeyim doğum günün kutlu olsun canısı. :-* Hediye olaraktan; hep benden +rep istediğin için, seni her forumda görüşümde +rep vercem. 8) Aç gibi +rep istiyor ya manyak. :D ;D

Neyse, nice mutlu yıllara inşallah. ::)

BANA DA PASTA AYIRCİKSIN! >:(

Resmi ekleyen

Ayırmam mı Betigülüm ;D

Teşekkür ederim Lynx anne ;D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günün kutlu olsun Snowy. ;D

Yine hediye yok lanet olsun. Lütfen affet. :-[  Bir saniye sizin doğum günleri niye hep bizim sınav haftalarına geliyor. :o

Bence forumca bize oyun oynuyorlar :D

Snowy doğum günün kutlu olsun :)

Lynx'in hediyesinden biz de yapsak olur mu çünkü yine sınav haftasındayız.  :-[

Hepinizin ödemelerini topluca yaparız artık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Doğum günü kutlu olsun Taylan!!!!!

hediye ne versem ne versem diye düşündüm yok yine kararsız kaldım ben :D (her zamanki gibi..)

gittim luffy dedim bana yardım eder misin o da dedi ki etmem mi Nurcan'cığım sen iste yeter ki :D sonra da taylanın çok hoşuna gidecek bir süpriz düşündük

sonra hittim boa nın yanına luffy ile.durumu da anlatınca boa da snow ile beraber üç günlük bir gemi seyahatine çıkmayı kabul etti!!!

Resmi ekleyenİYİ EĞLENCELER!!!!!! :D :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyond Birthday

Doğum günün kutlu olsun SnoW_DeaD nice mutlu mesut harika güzel senelere

Buda sana afiyet olsun ;D

Resmi ekleyen

Afiyetle yedim teşekkür ederim ;D ;D ;D

Pyskhe

Nice yıllara Snow.

Teşekkür ederim Ezgi ;D ;D

Haruka ve toprakezgi

Seher ve Ezgi ikinizede teşekkür ederim hediye önemli değil düşünmeniz yeter ;D ;D ;D

uchiha_n

Doğum günü kutlu olsun Taylan!!!!!

hediye ne versem ne versem diye düşündüm yok yine kararsız kaldım ben :D (her zamanki gibi..)

Resmi ekleyenİYİ EĞLENCELER!!!!!! :D :D :D

gittim luffy dedim bana yardım eder misin o da dedi ki etmem mi Nurcan'cığım sen iste yeter ki :D sonra da taylanın çok hoşuna gidecek bir süpriz düşündük

sonra hittim boa nın yanına luffy ile.durumu da anlatınca boa da snow ile beraber üç günlük bir gemi seyahatine çıkmayı kabul etti!!!

Kanki hediyen çok güzel teşekkür ederim ;D ;D ;D

Padvox

Taylan doğum günün kutlu olsun.Nice yıllara :D

Saolasın Çığlık seninde az kaldı  ;D ;D ;D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.