Jump to content

Doğum Günü Kutlama Bölümü

Önerilen İletiler

• 2 hafta sonra...
  • Yanıtlar 2.9k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Eveeeeeeet gelelim bu günün (29 Nisan) anlam ve önemine... Uykusundan dersinden bölüp bu video için göbeğini çatlatan ben ve forum ahalisi gururla sunar :D :D Doğum günün kutlu olsun fiber bro Hokage_

Bir zamanlar anime önerisi için Forum adlı diyara gelen miniik bir kız varmış. (Ufalsın da cebime girsin.) Kız meydanda durup etrafa bakmış. Samimi bir ortam olduğunu hemen fark etmiş ve sokaktan çevi

@Ryosuke Emreciğim buraya 'Ryosuke-kun iyi ki hayal edilip anime evrenine katıldın' yazıyorum ama görürsen bunu konuyu daha önce konuştuğumuzu muhtemelen hatırlarsın. Bu arada asıl sana ayıB... 

Posted Images

Efendim madem kutlama bölümü bugün olan önemli gelişmeler de kutlanmalı. Mesela;

Ha bir de, bunların yanında çok önemli değil ama; -_-

• 1995- Seher Tunçer, Prof. Dr Ezgi Soydemir'in arkadaşı

Seni ilk gördüğüm an kundakta bir bebektin.. Küçücüktün.. Diye başlayan duygu yüklü konuşmalar gibi olmayacak bu çünkü seni ilk gördüğümde eşşek kadar olmuştun.

Evet onun aslında "eşek" olduğunu biliyorum.

Anadolu Lisesi kazanmıştın ve ilk gün benim arkamda Büşra ile oturuyordun. Şimdi düşünüyorum da ne kadar sakin hanım hanımcık oturuyordun. İki yüzlü.. :ph34r: :D Resmen vahşileşiverdin. Daha 1 ay olmadan 12'lerden Batuşa kafa tuttun. Ama şunu da söylemeliyim seksi şempanzem ben seni bu halinle seviyorum çünkü her ihtiyacım olduğunda kanatları eksik bir melek halini alıyorsun. Resmi ekleyenTamam Çağatay'a kafa tutarken daha çok pençelerini savuran bir kaplana benziyordun yalan yok.Resmi ekleyen Ben de sana elimden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyorum ama pek yardıma ihtiyacın yok. Resmi ekleyenŞimdi son sınıfa girdik sınav stresi falan derken yılın nasıl geçtiğini anlayamayacağız. Resmi ekleyen3 ay görüşmeyince neler olduğunu hep birlikte gördük. :lol: Eğer üniversiteden sonra görüşmezsek neler olur bilmiyorum ama vahşileşip seni öldürmeye alt sokağa gelebilirim. Resmi ekleyenNeyse yani işte konu sapmasın baktım kimse yazmamış bu saate kadar başlangıcı yapıyım dedim. Şu arkadaşlarımın arasında en rahat senin yanında oluyorum sanırım. Selo da var tabi. Gerçi her yerde salaklık yapma potansiyeline de sahibim ama yine de seninle ortak çok noktamız var. Kanka şimdi sana bugün mum üfletmediğimizi hatırladım ama gece atmadan önce senin ve benim için dua etmeni istiyorum. Anime izleyen, eli yüzü düzgün, aklı başında ve işte sevdiğimiz özelliklere sahip bir delikanlı ve bundan önce gelen sağlık ve ondan sonra gelen üniversite olmak üzere ilk üçümüzü ikimiz için de dilemelisin. Resmi ekleyen Biliyorsun bugün neden bahsetsek oluyor. Lütfen bunu 12'den önce yap kenks. Evet may lav yazımın sonuna geliyorum çünkü ayrıntıya girmek istemiyorum. Of ya keşke Selin'in mesajını okumasaydım. Ben de ona benzer bir şey yazacaktım. Öfff. Seni öptüm idrar keselım. Nice senelere. :D

Sanki bir şey unuttum bugün.. :huh: Aman neyse. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Vay anasını sayın seyirciler ne günde doğmuşum. B) Sağol may lav. :wub: Onlar da adamı hasta etmesinler düzgün davransınlar o zaman ben ne yapayım gelip üstüme yürüdü geri mi çekilseydim ben de onun üstüne yürüdüm yine olsa yine yürürüm. :ph34r: Tamam ben ederim ama sen de et sağlam olsun. :P ne unuttun ki acabağğ? :angry: Tişörtler en kısa sürede yapılmalı da bunu neden burada söylüyorum bilmiyorum hadi resim bulmaya may diyır. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mal parasını kendim ödeyeceğim neresi hediye onun senden hediye bekleyen yok hıh. <_<

Gelip evinde arama yapsalar bana alınan eşyalarla dolu olduğunu görürler. :D Almış almış sonra da kendine zimmetlemiş. :P

Ayrıca bu durumda yüzsüz sensin neyse alma ben de almam kafam rahat olur bir de ne alacağım diye telaş yapıyorum. :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ezgi harbi süper bir kanaksın lan .. çok güzel yazmışsın üşenmeyip tebrikler sana :wub:

seherciğim doğum günün kutlu olsun!! nice mutlu senelere bol animeli tabii :D

hediyen:

sana pasta yaptım :D

Resmi ekleyen

bir de ikinci hediyem :D

aradım byakuya yı dedim böle böle arkdaşımın doğum günü var seni de seviyor gelir misin diye dedi ki ah nurcancığım sen istersin de gelmem mi :D

Resmi ekleyen

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim Nurcan. :wub: Kanka var ya o kadar uykum vardı ki gözlerimi açık tutamıyordum Byakuyayı gördüm gözlerim hemen açıldı. :D Hee bir de senin için değil benim için gelmesi lazım kanka yani kıskanırım yoksa. :P Bir de söyle ona Gini de getirsin. ^_^ Şey o kafasındaki şapkayı da istiyorum haberi olsun aslında direkt onu istiyorum de ona benim olsun. :ph34r: Ehehe gel yarim ol diye başlayacağım şimdi ama susuyorum daha gelmedi kaçmasın bari gelince bırakmam zaten bağlar yatağımın altına koyarım. :ph34r: Öhöm neyse sakinim. B)

Gini kesin getirsin ikisini de alıkoyacağım. :ph34r: B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.