Jump to content

Forum Quiz Etkinliği [!!! Pazartesi sorusu geldi!!!]

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 115
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Selaaaammm Animelerle ilgili bilgilerimiz taze kalsın ve yeni şeyler öğrenelim diyorsanız bu etkinliğe hepinizi bekliyorum :happy-onion-head-emoticon: Konu adından belli olacağı üzere animel

binbougami ga ichiko sakura death note L

1- Popo .çeneli çocuğu Saitama kurtarıyor ayrıntı derken Saitma nın saçının olması olabilir mi :smile_oleyo:   2- Tiger and Bunny :wub:    Kahraman puanları kime gidiyorrr  :whistling:  :D   Soru gelm

• Forum Admin

Hayırr a b a kalıyorrrr.  :D  :D

Kalanlardan doğru sonuca ulaşan ilk kişi tebrik ediyore  :smile_oleyo: Zaten en süper atanda sendin  :LTkJN9u:

1 A
2 B
3 A

Üstteki yorumlardan çıkarım yapmaya çalıştım ama acayip desteksiz sallamış oldum. :D

A-B-A gibi görünüyor ama Zeynep öyle sormuşsunki test bambaşka bi hal aldı.Herkes yanlış denemelerden doğru cevabı bulmaya çalışıyor.Bu kadar zor sorma ya  :D

Sizleri de doğru bildiniz sayıyorum  :D Orhan bana zor gelmediğinden öyle oldu gibi biraz  :whistling: Neyse bu ilk denemeydi bir daha ki ne daha kolay sorarım  :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Selam!

Geçen haftanın sorularının bir kısmı sorulamadığı için özür olarak bugün iki soru sorulacaktır. Cevaplar ayrı ayrı değerlendirilip puanlanacaktır.

Soru 1: Resim:

5mVOyd.jpg

a. Hangi animeye aittir?

b. Resimde hangi karakterler aşna fişne yapmaktadır? :D

Soru 2: Gintoki'nin tahta kılıcının üstünde ne yazmaktadır? Türkçe'sini soruyoruz tabi ki :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.