Jump to content

Anime ve Manga tüm seriler hakkında her şeyi konuş! (dikkat dikkat AĞIR SPOİLER içerir)

Mileydi

Önerilen İletiler

Birisi bu konunun bu konudan ne gibi farkları olduğunu açıklayabilir mi? Benim göremediğim farklar nedir acaba merak ediyorum?

burası tartışma orası konuşma, yani benim anladığım kadarıyla ötekinde geyik yapılabiliyor fark olarak :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 223
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

http://forum.turkanime.tv/topic/14916-selamlar/?p=296385 Tutar inşallah diye giriştim, başlığı açtım. Girişimci Üye olmak bunu gerektirir B)   Eğer, İlkbahar-Sonbahar gibi mevsimsel sezonların genel

Lafa nereden başlasam da derdimi yazıya döksem diye düşünüyorum, efenim şimdi şöyle oluyor; izlediğiniz, okuduğunuz seri veya serileri sizden başka kimse ilgi göstermemişse, etrafınızda kafanızdan t

Çok var hemde örnek ben  :help-onion-head-emoticon:  Filminde bile o gözüktüğü 2 dakika varya kalbim yerinden çıkacaktı  :bled1-onion-head-emoticon:     Seni şöyle sağ üst köşede bulunan çıkış butonun

Geyik yapılmıyordu açıkçası? Burada herkesin mesajları spoiler kutularından ibaret seri-seri üzerineyken, benim açtığım konuda daha çok anime sezonları hakkında genel yorumlamalar ağırlık basıyordu. 2 konuyu birbirinden ayıran minik bir çizgi var ama birleşmelerinde de mantıksızlık yok elbette.

En azından diğer başlık için yazdığım "açıklama-kurallar" kısmını bu başlığın ilk mesajına 'alıntı' veya minik bir ibareyle spoiler içinde bile olsa ekleseniz daha kullanışlı ve de etik olur düşüncesindeyim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

En azından diğer başlık için yazdığım "açıklama-kurallar" kısmını bu başlığın ilk mesajına 'alıntı' veya minik bir ibareyle spoiler içinde bile olsa ekleseniz daha kullanışlı ve de etik olur düşüncesindeyim.

Aynen iyi olurdu, baktım ilk sayfaya eklenmemiş. Zalımsın admin ;P

Edit = Dediğim gibi aramada çıkmadı bu başlık, hatırlamadım da :(

Düzenlenme: Barış D. Baryshx tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Edit = Dediğim gibi aramada çıkmadı bu başlık, hatırlamadım da :(

Yok ya bozulacak sıkılacak bir şey yok, ben olsam ben de aynı şeyi yapardım. Sen de aradın, ben de aradım bulamadık bizim beceriksizlğimiz :D Muhabbet devam etsin de ben başlığında değilim.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Onu da sen yap dedim konuyu sabitlemeyi biliyon git düzelt  :whistling: Azcık elini taşın altına koy  :smile_oleyo: Bu arada evet yine pc  :angry: Bu sefer de 150 lira sıkışmış içine hepten cebe zarar bu nalet kutu  <_<

Neyse sohbet havası taşıyan mesajlar daha sonra silinecektir üyeler üzerine alınmasın  :ph34r: Uzun zamandır görüşmüyorduk Barış ile  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.