Jump to content

İzlediğiniz En İyi ve En Kötü Anime ve Nedenleri. (Spoiler İçerebilir)

NexSuS

Önerilen İletiler

en iyi anime hakuto no ken'dir. nnnnnnnnnnnnnnnokadarrr ! dalga geçiyorum tabi bakın bu animeye anlarsınız. black lagoon, mirai nikki, death note, bleach, naruto 1, fate serisi, fma serisi bunları severim. niye bilmem bleachten aldığım zevki hiçbir şeyden alamadım. müziklerdendir belki.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 141
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

en sevdiğim Naruto, ama kahramanının sarışın ve mavi gözlü olması canımı sıkıyor, klasik japonya hikayesi anlatılıyor, ama kahraman amerikan özentisi, japonya 2 nci dünya savaşı psikolojisinden bir tü

en iyi anime diye birşey olamaz ama oscar ödüllerinde nasıl bazı şeylerin en iyisi seçiliyor onun gibi birşey olabilir işin bence kısmına gelicek olursam çizim konusunda en iyisi one piece ve bleach

naruto, death note, code geass

• 1 sene sonra...
  • 2 ay sonra...

Soru açık, cevap sizde, nedenleri ile şimdiye kadar izlediğiniz en iyi ve en kötü anime hangisi. 

En iyi anime olarak favorim Bleach'i yazacağım tabii ki de. Sebebine gelirsek; dostluk, dövüşler, içinde barındırdığı çeşitli dünyalar ve türlerle daima gelişen bir anime. Hayaletleri gören herhangi bir anime karakterinden farklı bir çocuk Ichigo Kurosaki. O, aynı zamanda hem insan, hem shinigami, hem hollow, hem... hem... hem... Animede olup da onun dönüşemediği tek varlık zanpaktou olsa gerek. Karakter tasarımları çok orijinal, hepsinin kendi kişiliklerine özgü bir gücü de var. (Hatta bir kaç!) Kimisi o güçle insanı kendinden alıyor... Kimi karizması, kimi azmi, kimi inadı ile öldürüyor insanı... Bir animede olup da bulamayacağız bir şey yok desem yeridir. Çılgın bilim adamlarını ve dövüş manyağı karakterleri de unutmamak lazım... Hatta öyle ki bu yeteneklerini birbirleri ile yarıştırmadan duramıyorlar. Öyle alavere ile yenmek de yok. Cesurca çarpışacaksın! 

Bleach severlerin bir çoğu şu an içinde bulunduğum "ne yazsam da onu daha iyi anlatabilsem" diye çırpındığımı anlayacaktır. :7:

En kötü anime olarak iki taneden birini seçerek Vampire Knight diyeceğim. Ensest ilişkiye yönelen tüm animeleri kaliteli ya da değil buraya sıralayabilirim. Öz kardeşlerin birbirlerine bu şekilde kitelenmesi ciddi ciddi sinirimi bozuyor. Sapıklığa hayır! Zaten Zero olmasa izlenecek anime değil bence.. (Sevgili fanları kusuruma bakabilirsiniz :emoticon-00122-itwasntme:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

"Bakemonogatari Series" En sevdiğim anime serisi ve anime olmasına karşın, tek rakamlı olan bu sayı arta bilir. . .

Bleach, Naruto , One Piece , One Outs Eklenebilir... Konuları gerçekten beni gaza getirip ders veren türden olduğu için... *-*

"Bakemonogatari SeriesYeri bende çok farklıdır. . . *-*

Kötü olarak School Days ' der kaçarım . . .Anlatmaya bile gerek yok. İnsanların piskolojisi bozulur :D *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

15 dakika önce, Amygirl yazdı:

En kötü anime olarak en berbat sonu kast etmemiştim... En iyiyi de gördüm ne yalan söyleyeyim ama hem iyi hem de kötü anime yazılsın istediğimden sadece kötü demedim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin
23 dakika önce, jans09 yazdı:

En kötü anime olarak en berbat sonu kast etmemiştim... En iyiyi de gördüm ne yalan söyleyeyim ama hem iyi hem de kötü anime yazılsın istediğimden sadece kötü demedim. 

Valla iki konu da bu konuyu kapsıyor... Bir çare düşüneceğim

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.