Jump to content

Anime'ye Nasıl Başladınız?

TasteLess

Önerilen İletiler

Bazen filmlerde, dizilerde göremediğim orjinal senaryolar oluyor, onlar ilgimi çekiyor.

Yıllar önce One Piece i star tv de görmüştüm hoşuma gitmişti ama yayından kaldırılmıştı.Ordaki ismi Lastik Çocuk du.Bende google dan Lastik Çocuk u aradım ve türkanimeyi buldum.One Pice de güncele geldikden bir süre sonra diğer animelerede göz atmaya başladım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 129
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yu-gi-oh sağ olsun onunla beraber başladım. Kartlarını sakız ile beraber bakkallardan toplar olduk. Mahallede ağabeyimle beraber yarışlar düzenledik. Pegasus misali, çocukların artık bizden uzak duruş

Okula yeni başladığım yıllardı. Trt'de yayınlanırdı ay savaşçısı. Ve benim o zamanlar en büyük mutluluğum okuldan çıkınca eve ay savaşçısı başlamadan yetişebilmekti. Ufakken mutluluk için sebeplerimiz de böyle ufacık oluyor işte :) Sonra pokemon vardı, ardından digimon. Onları da televizyondan izleyebilmiştim. Miyazaki'nin animeleri vardı unutulmaz. Bir de şeker kız kendi vardı ama o hafta sonları yayınlanırdı. Onu da sadakatle kaçırmadan izlerdim. Hey gidi günler hey :) Hala anime izliyorum ama eskisi gibi fantastik türlerde değil de, daha hayatın içinden kalbe dokunan animeleri tercih ediyorum :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Animeye gerçek anlamda Yugiohla başladım.Diğerlerini(Pokemon,digimon,beyblade) hayal meyal hatırlıyorum izlediğimi.10 yıldan fazla oldu Yugioh izliyorum izlememin asıl sebebini yeni anladım.Hiç bir animede Yugioh kadar iyi düşünülen bir aniem görmedim.Oyunu,kurgusu,karakterleri,müzikleri vs bir çok kendine has özelliği olan bir anime,Bir çok anime ve oyuna da ilham kaynağı. Kısaca animeler ikiye ayrılır.    'Yugioh ve diğerleri'

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...

Sevdiğim için izliyorum :D nasıl başladığıma gelirsek çok küçükken anime olduğunu bilmeden beyblade,pokemon,yugioh vs. izliyodum  diğer çizgifilmlerden cok daha fazla ilgimi çekiyorlardı bu şekilde bilinçsizce başladım sonra sanırsam 1. sınıfın yaz tatilinde anime kavramını öğrenmiştim ve hellsing'e başlamıştım adından diğer animeler geldi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.