Jump to content

Önerilen İletiler

iyi hadi biraz daha buradayım o zaman

itiraf ediyorum lise 2.sınıfta hoca beni tesbihle yakaladı ve tesbihi elimden almaya çalışırken vermedim ve bildiğin güreştik adamla öğretmenler odasına kadar gittik en sonunda sevdiğim bi hoca ayırdı bizi tesbihi verdim ama tenefüste gidip geri aldım B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D

küçükken hep evlenince bebek olur sanıyodum :P

Şimdi popüler başlıklarımız gibi alttakine birşey yaptırmayacağız maalesef. :D Gelip arada itiraf edersiniz falan diye düşündüm. :D Bugün altıma kaçırdım falan gibi. Şaka şaka :P Neyse bence tutmaz bu

itiraf ediyorum lise 2.sınıfta hoca beni tesbihle yakaladı ve tesbihi elimden almaya çalışırken vermedim ve bildiğin güreştik adamla öğretmenler odasına kadar gittik en sonunda sevdiğim bi hoca ayırdı bizi tesbihi verdim ama tenefüste gidip geri aldım B)

Oleey :D

Ben de telefonu geri almıştım zorla :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarıldım resmen ya :D 1) sende tesbihin ne işi var :D 2) Adamla bilek güreşi nedir ya :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu normale dönüyor itiraf etmeye başladık :D

itiraf ediyorum parmaklarım çok güçsüzdür hemen yoruldum yazmaktan :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarıldım resmen ya :D 1) sende tesbihin ne işi var :D 2) Adamla bilek güreşi nedir ya :D

ahaha bilek güreşi değil ya boğuştuk yere falan düştük kalktık yılmadık rocky gibiydim o aralar gençliğin vermiş olduğu güçle beraber B) :lol:

yanlışlıkla oldu olay ya normalde saklarımda şans eseri gördü :lol:

itiraf ediyorum lisede atölyede sürekli uyuklardım hoca azarlardı beni hep :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.