Jump to content

Noir ve Haze [FF] [12. Bölüm]

Paprika

Önerilen İletiler

bekleyelim bakalım -_-

kendimi çok sinir bir insan olarak hissediyorum şuan :mellow: aynısını biri bana yapsa hadi len yok yeni bölüm felan derdim :D

Volloh kordoş ben sana hak veriyorum, ben de olsam ben de "Nerede lan bu bölüm :angry:" derim. Adamın hem fanfictionunu lütfedip okuyoruz, hem göt baş sallıyor, yazmak bilmiyor <_< Onçün boynum kıldan ince, empati yapıyorum :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 286
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

GİRİŞ: 2500 ‘ler de bir yerlerde... Bildiğimiz dünyanın çok ilerisinde bir dünya... İtaatkârın elinden her şeyini alan ve bu durumu itaatkâra istediği her şeyi vermiş gibi gösteren kimliği belirsiz d

Görkem bir erkek,hem de döşü kıllı. :D

Benim de hızlı ilerlemem lazım 3 hafta oldu galiba yeni bölüm koymayalı :D

• Forum Admin

okudum ama sanırım yarım akılla okudum biraz karışmış gibi geldi :mellow: bundan sonra gelecek yeni bölümü okumadan yorum yapmamak daha iyi sanırım -_- bu bölümde olan olaylar diğer bölümde açıklığa kavuşacak gibi geliyor, mesela; azizleri nasıl buldular? oraya nasıl gittiler? neden öldürdüler? vs.v.s gibi birçok soru var aklımda -_- beklemedeyim ayrıca aklım tamamlansın baştan sona bir daha okumayı istiyorum -_- aklına eline sağlık güzelim ;)

yine yeni bölüm için bir ay bekletmezsin umarım :rolleyes:

Lilly oturduğu lüks döşemeli sandalyeden büyük bir hıç ve kızla Hınç ve Hızla demek istedin galiba :ph34r:

Düzenlenme: Zeynep (: tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Lilly oturduğu lüks döşemeli sandalyeden büyük bir hıç ve kızla Hınç ve Hızla demek istedin galiba :ph34r:

Evet öyle demek istedim ama şu saçma bugı düzelteyim derken her şey birbirine girmiş.

Neyse yeni bölüm falan çıkarmıyorum artık tepem attı gidiyorum ben ya çok sinirliyim -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Evet öyle demek istedim ama şu saçma bugı düzelteyim derken her şey birbirine girmiş.

Neyse yeni bölüm falan çıkarmıyorum artık tepem attı gidiyorum ben ya çok sinirliyim -_-

noldu :huh: yeni bölüm yokmu :(

dur durduğun yerde kız <_< noldu debakem -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.