Jump to content

Size Göre En Yakışıklı/Karizmatik Erkek Anime Karakteri

Amygirl

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 160
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bir de böyle bir konu olsun yaw :D şimdi sıralayamadım ama aklıma ilk gelenler bunlar: Babacığımız Namikaze Minato :D Usui Takumi tabi ki de :D Hakuouki'den Saito :D Ve Seba

Ohoo çok var hepsini yazamayacağım malesef :D İlk olarak Pain yani Yahiko :D Sonra valla Kuroko no Basket'deki tüm erkekler diyim :lol: Ama özellikle Kise ve Aomine :D Death Note Matt

,bunlar erkek miy miş ?? :o

Posted Images

Aynen aynen bende çok mutluyum şu an renciler çok fazlalar kendimi çok yalnız hissediyodum  :( Ya ya ama o bölümler daha türkçeye çevrilmediki.....ben ingilizce bilmiyorum ki...E ben ölim o zaman.....

Yalnız hissetmeyin kızlar bencede Kyoko ve Sho daha uyumlu. Bende o klipli bölümü 5 kez izlemişimdir en heyecanlı komik romantik kısımlardan biri. Sho köpekler gibi aşık oluyor Kyoko'ya ama tabi iş işten geçtikten sonra. Ama Kyoko Ren'e aşık oluyor ilerde Sho'ya olan nefretinin özü de aşk bence hala sevmese öfke ve intikam gibi saçmalıklarla uğraşmaz diye düşünüyorum bu yüzden Ren bu kadar kızıyor sebebine. Kyoko ve Sho daha eğlenceli bir çift yaşları daha yakın olduğu için dediğiniz gibi Ren birkaç beden büyük geliyor Kyoko'ya zaten Rencilerin çoğu Kyoko'yu sevmez pek gözlemlediğim. En son mangası baydı gene Fuwa Sho gelse de şenlense ortam gözüyle bakıyorum ben şahsen ne aşırı Renci ne Fuwa'cıyım. Ama uyum konusunda haklısınız.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.