Jump to content

Ruh İkizi

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 90
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

O sen miydin ? :o :D :D :D

herkes çift yaratılmıştır bir bütünün iki parçasıymış kişi görüşür ve şak diye bir birine oturur muş olmaz öyle şey !!! bir ilişki demek zaman demek çaba sarfetmek demek senin ideal eşinmi yok ö

Benim ruh öküzüm var ikizim yok :(

Posted Images

Normalde konu hakkında önceden yazılanları okurum ama ne yalan söyleyeyim şu an inanılmaz üşeniyorum.Gelelim benim fikrime.Bence insanların ruh ikizinin olduğu falan tamamen uydurma.İnsanların fikirleri gün geçtikçe değişiyor ve bu değişimler genellikle çevrede olan olayların etkisiyle oluyor.Bir şey insanı düşünmeye itiyor ve insan kendi mantığına yaraşır şekilde sonuçlar çıkarıp ona göre değişiyor.Gerçekten insanlar çok değişken,her ne kadar kendi içinde katı kuralları olan insanlar olsa da...Hal böyleyken biz daha kendimizi çözemiyoruz,kendimizden emin olamıyoruz;bir başkasının bizim ruh ikizimiz olduğuna nasıl emin olabiliriz ki bence öyle bir şey de yok.Hisler ve hislerin doğurduğu fikirler benzerlik gösterebilir ama bana kalırsa kimse kimseye benzemez,benzememeli de.Tek yapmamız gereken katlanabileceğimiz fikirleri olan birini bulmak diye düşünüyorum,bilmiyorum ki benim yaşımda birinin böyle konuşması ne kadar doğru :ph34r: Söz sizde.. :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ruh eşi,ruh ikiziymiş falan ne zaman duysam sinirim hat safhaya çıkıyor.Ruh ikizine eşine inanmıyorum,belki vardır ancak pek sanmıyorum.Artık bu ilişki meselesi oyuncak haline gelmiş,tanışmak yok,sevmek yok.Kız güzel mi? Gerisi gelir o zaman.Evet insanlarda bir ÖNYARGI var. Sadece dış görünülerine bakıp aşık oldum çok güzelmiş diyorlar.Çirkin ise ne tanıması,hemen geçiyorlar.Ruh eşi veya ikizi (HER NE HALT İSE! ) insanlar için tamamen görünüş haline gelmiş,ana okulundaki aşk oyunlarına dönmüş . İnsanlar artık o ruh şeylerini değil sadece güzeli,yakışıklısını arıyorlar.Tanışmak gibi bir kavram ortada yok malesef. Bir kere görmekle aşık olmak da neymiş? Resmine bakıp buna aşık oldum diyen insanlardan ÖLESİYE tiksiniyorum. Şu ruh şeyisini her neyse bulmak istiyorsanız,önce ön yargılarınızı YIKIN ! Özellikle çoğu sanal sitelerde (evet hangi site siz biliyorsunuz.) aşık olmak kavramı gönül eğlendirmek,matrak olmak, eskitmek vs. olmuş.Aşık olmanın kavramını o kadar ayaklar altına aldılar kiii ! Ki ben küçüğüm,ne anlayacağım ki bu yaşımda.Ancak en azından beynim var ki aşkın bu mal mal şeyler olmadığını anlayabiliyorum.Dediğim gibi gerçek aşık olmak,ruh ikizinizi eşinizi bulmak istiyorsanız ön yargılarınızdan kurtulun.Vede sadece gönül eğlendirmeyin,aşık olduğunuzu sanmayın . (dıt dıt dıt patlama yaptım o.O )
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saçma derken saygısızlık yapmak gibi bi niyetim yoktu ama sen saygısızlık olarak algıladıysan herhez öyle algılayabilir o yüzden yorumumu düzeltcem :D nokta konusuna gelince telefondan yazdığım için ünlü harfleri kullanmak bile zor geliyo o konuda şimdilik bişey yapamicam ama bilgisayara geçince onada dikkat ederim ,:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iki gün girmedim hemen tartışmanın tansiyonu yükselmiş. Kaderle ilgili konu açabilirim, tartışmayı ve fikir yürütmeyi çok severim seviyesinde olduğu müddetçe. Ancak bu tip konularda tartışmaktan çekinen kişi tartışmayı kaybetme konusu olan kişidir. Bazıları ruh ikizi kavramından her şeyi ile aynı olan iki insan düşünmüşler. Ben evleneceğim kızın ortak noktalardan çok farklı noktalara sahip olmasını isterim ki eksiklerimizi tamamlayalım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.