Jump to content

Size göre "En Berbat/Kötü Sonu Olan Anime"

HoodeD

Önerilen İletiler

narutonun sonundaki ters köşe çok saçma olmuştu

sen o kadar bölüm sakuranın peşinden koş sonra git hinataya var bana göre hinata daha güzel orası ayrı :D

akame ga kill neydi öyle zaten izlerken kalbim dayanmadı yemin ederim ah ah

hadi hepsi öldü tatsumi niye öldü be :(

ben mine'yi de sevmiştim onada çok üzüldüm
o kaplan kızda tek başına öldü
lubbock zaten söylemiyim onu
neyse öyle bitiren adamı ben güzelce anıyorum buradan
mangasını okuyun daha güzel

Angel Beats a kötü diyen arkadaşlar olmuş evet çok acıklıydı ama

son bölümün son sahnesini izleyin creditsten sonra başka bi hayatta otonashi kanadeye dokunuyo yani herkes mutlu sona kavuşuyo :D

Guilty Crown ve Accel World'e lanet olsun 10 bölüm danayabildim hayatımda izlediğim en berbat animelerdi sünepe baş karakter sevmiyosanız izlemeyin

Anotherda da üzüldüm ama ya

o kızıl saçlı kız güzeldi be onun öldüğüne çok üzüldüm bi de bu normalmiş gibi geziyolar

Elfen Lied tuhaftı

sonda lucy mi geldi gitti mi noldu bana bilen mesaj atsın :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 269
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

animesi bitip, mangada devam eden serilerin sonu beni genelde memnun etmemiştir -_-

School Days

Deadman Wonderland gibi güzel kurgusu ve değişik çizimleri olan bir animenin devamı olmalı,olmazsa çok ayıp ederler.Hâlâ bekliyorum devamını.

Akame ga Kill,

Animede yaşayan yok hepsini öldürdüler Saya ve leyasu en başta öldüler kız çok güzeldi içim gitti öyle görünce :S tatsumi, mine, lubbock, Leone, Chelsea, Bulat'ın ölmesi hadi normal karşılarım P-up bakımından, Sheele ye ayrı bi içim gitti offf :S Seryu'nun resmini pıçaklıycam sinirim geçene kadar. . .

Sankarea,

o nasıl bi son ya normal bi bölüm gibi bitirmişler hatta bitmedi yani final dediğinde ya kökten biter ya da izleyiciyi merakta bırakan konulara değinilip 2. sezon isteği uyandırılır ama bunda öyle bi istek gelmedi içimden sizde oldu mu???

Ve son olarak Guilty Crown diyorum bunu anlatma gereği duymuyorum baştan sona animedeki olaylar karşısında sövdüm saydım finalde aynı felaket derecede sinir etti beni  :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu konuya yazmamisim hayret. :D

Bana gore Death Note, Mirai Nikki, Angel Beats! gibi animelerin sonu cok guzeldi. :| Nesini begenmediniz anlayamadim hatta. ;-;

En kotu son umm... '-' Sey olabilir, Akame ga Kill'in finali cok ucu acik birakildi. Mangaya devam etmedim bilemiyorum sezon finali gibi de degildi final gibi de degildi. Ne oldu simdi yani falan demistim. D: Bu kadar miydi bu muyduuuu? :'D Hani devami gelecek mi bilmiyorum ama. :DD Sonucta manga devam ediyor illa gelecektir-_-

Tokyo Ghoul ilk ve ikinci sezon finalleri de kotuydu. Hadi ilk sezon eh ama 2.sezon finali neydi oyle? Naptiniz kardes? Bu final icin mi izledim o kadar yani? :| Resmen zamanimi caldigini dusundugum tek anime TG'dir. D:

Bana gore sonu yarim birakilan her animenin sonu berbattir. :|

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...

School Days ve Akame ga Kill benim için en kötü sonla biten animeler listesinde 1. ve 2. sırada yer alıyorlar *-*

Aynı şekilde Death Note da 3. sıraya yerleştirilebilir. Çünkü gerçekten harcananlar listesinde beni sık boğaz etmeyi başardı bu aniemeler...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bana göre en berbat son Nana'dadır. Animenin başlarında o kadar güzeldi ki. Konu filan. Çok bağlanmıştım bir günde bitirmek istedim(tabii ki bitiremedim. ). O sondan sonra saolsun bazı arkadaşlarımızın spoileri sayesinde anlayabildim. O gün spoilerlerin ne kadar faydalı olabileceğini öğrendim vallahi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hangi animenin sonu daha kötüdür tartışılır fakat en berbat son, sonu olmayan animedir. Ne demek bu?

Yarım bırakılmış, açıklanmamış, havada kalmış anime berbattır, boşluk hissiyle kafa kurcalar ,sinir bozar. En hoşlanmadığım şey bu sanırım. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sonu yarım kalmış ya da havada kalmış animeler genelde adaptasyon kurbanı olmuşlardır. Ya VN/LN/Manga çok uzundur ve 2. sezon umuduyla başlayıp umduklarını bulamamışlardır ya da hiç o riski almayıp daha proje aşamasındayken filler son üzerinde karar kılmışlardır. Bence en kötüsü filler sonlar. "Devam edecek" diye bırakılanlarda en azından açık bir kapı oluyor. Filler son olunca re-make gelene kadar devam sezonu diye bir hayal olmuyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Seinen serilerin çoğunun sonu yarım bırakılmış veya filler son ile bitirilmiştir, bu yüzden sonu olmayan sonlarda seinen serilerle yarışamaz diğer türler.:what-crazy-rabbit-emoticon: Bu da seinen sever biri olarak bende, berbat ve kötü bir ruh hali bırakıyor haliyle:kill-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.