Jump to content

Üye Albümü

Dragon

Önerilen İletiler

117 sayfanın hepsine baktıydım şcllddl -itiraf...-.

Hala topalağım ya. :( Hiç de bile benimki döver veuyh veuyh B) :D Teşekkür ederim<3 -buraya fotoğraf attığını unutmuştu...-

ruuzk6.jpg 

Kız ben sana demedim mi benimki döver diye  :whip-onion-head-emoticon:  nerde sende bu dişler he he heeeee??   -sırf şu yorumu yapabilmek için fotoğrafı 2 gün aradı  :depressed2-onion-head-emoticon: -

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kezzap yemiş yüzüne :o :o Bu da benim skype taki en son profil resmim :)

Evet arkadaşlar buraya sitenin üyelerini iyi tanımak adına resimlerinizi koyabilirsiniz bakarsınız yolda giderken birbirimizi tanıyabiliriz  :D

Şu kız haftada bir pc başına geçiyor. İnsaf be. :( Ben isterim de en son bu teklif geldiğinde beni istememiştiniz. :( Alın size konuyu topluyorum. Bu da benim telefonda eğlenirken çektiğim bir fot

Posted Images

Evettt. Bilin bakalım buraya yüzyıllar sonra kim uğradı?? Vueh vueh.

İlk geldiğimde takıldığım konulardan biriydi bu, malum FC konularıdır FF konularıdır derken uzun süre (2 sene olmuş abov.) pek dolaşmadım buralarda.

Aralığa girmişiz, 30 gün sonra da 2016 oluyor. Ben 2013'ün sonlarında gelmiştim buraya, bir de baktım ki aradan iki sene geçmiş.

Sonra didim, madem iki senemi geçirdim buralarda, neden foto atmıyorum ki...

Benden gelebilecek ve birkaç gün sonra sileceğim ilk, tek ve en son foto. Maalesef imzalısını veremiyorum, (heheh) ama Ankara'ya yolunuz düşerse kahve ısmarlayabilirim. ^^

Yaşasın patatesler!

no photo

Oy kotami doldurmusum. Cok sanssizim.

Gamzelerin de varmis. :D Sirin patates. :P Erkeklerin sirin olmakla sorunu var mi bu arada ? -,-" Dusundugumden daha kucuk gorunuyormussun. #-# Silme bence kalsin. :P İmza icin uzuldum.s

Buraya resim atanlarin ozguvenine imreniyorum. :')

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şuraya bir foto atarım hepiniz susarsınız.

Dermişim  :lol: 

Bu Benim antalya'daki minikliğim.

A6njRX.jpg

Bu da şu an ki halim. ( daha yeni çekildi, ıscacık. gg )

( Forumda ki Foto Koloksiyoncuların'dan dolayı kaldırılmıştır :P )

of bide onu ben uykulu uykulu daha yeni saçım başım dağınık çekmişim *-* pff 

Düzenlenme: Strix. tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evettt. Bilin bakalım buraya yüzyıllar sonra kim uğradı?? Vueh vueh.

İlk geldiğimde takıldığım konulardan biriydi bu, malum FC konularıdır FF konularıdır derken uzun süre (2 sene olmuş abov.) pek dolaşmadım buralarda.

Aralığa girmişiz,  30 gün sonra da 2016 oluyor. Ben 2013'ün sonlarında gelmiştim buraya, bir de baktım ki aradan iki sene geçmiş.

Sonra didim, madem iki senemi geçirdim buralarda, neden foto atmıyorum ki...

Benden gelebilecek ve birkaç gün sonra sileceğim ilk, tek ve en son foto. Maalesef imzalısını veremiyorum, (heheh) ama Ankara'ya yolunuz düşerse kahve ısmarlayabilirim. ^^

Yaşasın patatesler!  

Huehhuehhueh (patates ;) )

Az biraz kafamdaki tahmine uyuyor görüntün :) Gözlüklerimiz aynıymış :P

Bu arada alıntı yapınca silinmiyordu değil mi siliniyorsa depocu arkadaşlar el atsın artık :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Az biraz kafamdaki tahmine uyuyor görüntün :) Gözlüklerimiz aynıymış :P

Bu arada alıntı yapınca silinmiyordu değil mi siliniyorsa depocu arkadaşlar el atsın artık :D :D

Muhahah aslında o resmi kaydedecektim de çok mu psikopatça olur diye düşündüm. :D:::D::DD:D:D:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.