Jump to content

Üye Albümü

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kezzap yemiş yüzüne :o :o Bu da benim skype taki en son profil resmim :)

Evet arkadaşlar buraya sitenin üyelerini iyi tanımak adına resimlerinizi koyabilirsiniz bakarsınız yolda giderken birbirimizi tanıyabiliriz  :D

Şu kız haftada bir pc başına geçiyor. İnsaf be. :( Ben isterim de en son bu teklif geldiğinde beni istememiştiniz. :( Alın size konuyu topluyorum. Bu da benim telefonda eğlenirken çektiğim bir fot

Posted Images

Aslında benim de kendi bedenim hakkında söylediğim şeyler kompleks değil çoğu kez... Siz hiç domatese kürdan saplanmış kız gördünüz mü benden başka B) B)

Aslında kız olsun erkek olsun kilo konusunda zayıf olmayı herkes sağlık için istemeli ilk olarak.. Estetik ve beğenilme kaygısı arka planda kalmalı

Tek olmakda iyidiröylede düşün :D

Spoiler'ı cevap olarakda bence o dediklerin arkaplanda kalmamalı... Birisine aşık olsa zayıflar diyen kişiler var sonuçda -_- Eyw. herkes zayıflayacaksa da kendi ve sağlığı için zayıflamalıda teşfik önemli sonuçda :rolleyes:

ahh ahh keşke şişmanlasam azıcık. boyum 1.85 kilom 56. Hayırlısıyla bu yaz şişmanlayacağım. :D

Aşırı zayıf olmakda kötü :( Bilirim görmüşlüğüm var :D Olmadım ama tanıdık 2-3 kişiden bilirim :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmi ekleyen

Gençlik kendimi ifşa ediyorum, evet kiloluyum. Yüzme yarışından sonra foto atıcam demiştm...

Yanımdaki şeytan(Hani filmlerde olur ya iyi ve kötü düşünceler savaşır. :D ) :

O madalyayı gözümünzün içine sokmak için fotorafı atttı peeh. :P
Diğer yanımdaki melek: Tebrikler. Bi dahaki sefere altını alman dileğiyle. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çirkin olduğunu düşündükleri için çoğu kişi cesaret edememiş fotoğrafını atmaya gizemini korumaya..

Fotoğrafını gösteremeyenlere söylüyorum bunu çirkinsiniz.. Her bahsine varım güzel değilsiniz. Hadi biz erkeklerde çok sorun olmaz ama kadın kısmı sorun eder.. Herkeste bi kendini beğendirme kaygısı ya beğenmezlerse bi daha merak ettiriyim havası var..

İnsanlar yazarken ve konuşurken aynı değildir.Burda çok kaliteli yorum yapan biri aslında karşınıza geçse konuşamaz iki kelimeyi bir araya getiremez. Siz ayrısınız içinizdeki kişi ayrı.. O yüzden hiç uğraşmayın fotoğrını gösterenlerin özgüveni kendine tamdır. Kötü de olsa ben böyleyim beni seven böyle sevsin deyip fotoğrafını atan arkadaşlarımıza söylüyorum.Öz güveniniz tam sizin bence dik yürüyorsunuzdur kimseyi umursamıyorsunuzdur. Kendini saklayan insanlardan hep nefret etmişimdir.Sanal ortam burası tabiki avatarımız sevdiğimiz anime karakterlerinde biri olabilir.Ama kendini gösteremeyenler kendini saklayanlar çirkin yada bakımsızdır.. Ben sanal aleme foto mu atarım diyen arkadaşında bence çok yerde fotosu vardır.. Bunlar bana göre doğrudur.. Böyle bu tarz olayları tecrübe etmiş biri olarak düşüncelerim bunlardır.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.