Jump to content

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

OverLord

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim ki Code Geass. Code Geass izledikten sonra garip garip hareketler yapmaya başladım. Arkadaşlarımın söylediğine göre kendi kendime garip şeyler söylüyormuşum. :wub:

benim de Code Geass sanırım. gerçek olmasını istesem de sosyalist ütopyanın ne olursa olsun gerçekleşmeyeceğini, belli bir kesimin(gelişmiş devletler) rahat yaşaması için diğer kesimin(afrika & gü

Her gün buraya bir yerlere yazdığım iki anime var arkadaş : Birisi Claymore Diğeri GTO Karakter olarak da Onizuka Eikichi, Uzumaki Naruto ve Ulquiorra... Naruto resmen evrimleşti biz birlikte büyüd

Posted Images

siteye ilk mesajım hayırlı uğurlu olsun 5 ten geriye doğru gidecem maksat heyecan:D

5-hellsing: özellikle twilight denen saçmalığın olduğu dönemde rastgelmiştim. Kelimenin tam anlamıyla ilaç gibi gelmişti. Her ne kadar daha iyi aksiyon ve dövüşler mevcutsa da Alucardın OVA da luke valentine denen vampirle kapışması benim için efsane kalacaktır

4-avatar: the last airbender-anime değil gerçi:P-: daha anime manga nedir bilmeden önce izlediğim bir yapımdır kendisi. aang in tayfasının sezon 1 de zukodan kaçma çabalarında olan bir çocuktan adam gibi bir avatar olmasını, zukonun şımarık ve acılı prensten olgun bir kral oluşunu, sokkanın hınzırlıkları, toph un sertliğini ve en çokta karakterlerin kendine has komedisini izlemek çok güzeldi.

3-naruto/naruto shippuden: aslında 3 e oynayacak başka yapımlarda sayabilirim-fairy tail, gundam, DBZ, durarara-. Ama şu anda onlara nazaran daha iyi bir konumda olduğu için 3. sırayı naruto alıyor. her ne kadar bitmekte olan bir yapımın uzatma eğiliminde olup efsane uzunluktaki fillerlarıyla saç baş yoldursada. fillerlar atlandığı takdirde jutsudur, antremandır, karakterlerdir oldukça gaza getirici işleniyor. senaryosunun zayıflığı ve tutarsızlığıyla karakterlere gelen tabiri yerindeyse havadan power uplar ı görmezden gelsem genede yok 3. sıradan daha iyi bir yeri haketmiyor. kısaca diğerlerinide yazayım

DBZ(dragonball z): aynı senaryo eksikliğinden ve fillerlardan

fairy tail: aslında zaman atlamasına kadar mangası çok güzel ilerliyordu ama anime hep çok çocukça kaldı.

durarara: çok güzel bir konu ve karakter şemasının yanında sonu hikaye ve karakterlerin yarısı kadar iyi değildi

2-death note: özellikle animeye başlatmak istediğim her arkadaşa ilk izlettiğim animedir kendisi-gerçi daha kimse şöyle oturup başına izlemediği için kimseyi başlatamadım çaktırmayın:D- Light(ışık) ın kira olması gibi kelime oyunlarından tut ryukun görüntüsünün aksine animedeki en sempatik/komik kişi olması ve gene elma bağımlılığının komedisi, L ve kira nın 1 sezon süren beyin savaşlarının/fırtınalarının verdiği çekicilik. Bütün planlarına rağmen kiranın sonuçta bir lise öğrencisi olmasından kaynaklanan hatalarının verdiği gerçekçilik -taa başta o L nin yem attığı idam mahkumu basbayağı tuzaktı işte ne gaza gelip öldürüyon:D- tam anlamıyla mükemmeldi

1-one piece: ve ve ve gözümde-malum zevkler ve renkler tartışılmaz- gelmiş geçmiş en iyi ve en derin kurguya sahip anime/manga. one piece anlatılmaz yaşanır. Asıl övemememin nedeni bilmeyenler için yanlışlıkla spoiler verip oraya kadar ki kurguyu bozma korkusu. sadece robin desem yaklaşık 150lerde başlayan ve 300 lerde biten bir kurgunun içine ederim-gerçi dedim ama çaktırmayın:D- ve bu buzdağının görünen kısmının titanic e çarpan yan tarafı sadece :D

işte benim ilk 5 animem zahmet edip bu kadar yazıyı okuduysanız teşekkür ederim:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.