Jump to content

Kutatgu

Önerilen İletiler

Hoşbulduk. :) 

Chihayafuru da bitti. :(  

OVA da sonunda Arata olmasa ağlardım. :D İnşallah 3. sezon gelir. :)

Chihayafuru'dan daha iyi josei anime gelir mi bilemem. :)
Chihayafuru gibi duyguları duru yansıtan,bu kadar gerçekçi olan animeyle uzun süre karşılaşamam. :| Karuta dışında olan olaylarda karakterlerin tepkilerini hep tahmin etsemde sıkıcı gelmedi. Aksine karakterler daha yakın geldi. İnsan karakterleri çevresindeki tanıdıklarına benzetebiliyor. :)
Hayaller ve hayallere ulaşmayı istemek de çok iyi yansıtılmıştı.
Ayrıca başka hangi animede Karıutayı görebilirim acaba? :D

İzlediğim ilk ve son josei olmaz umarım. Chihayafuru gibi etki bırakmazlar diye izleyememekten korktum şimdi. :D

Paradise Kiss incelemende joseiye Chihayafuru'yla başlamamı tavsiye etmiştin. Paradise Kiss' e başlarım artık.

Chihayafuru'dan sonra nasıl etki yaptığını test ederim. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yukarında tanımlamadan anlaşılacağı gibi Josei bir manga/anime türünden çok bir demografik tanımlamadan ibarettir. Bir manga ya da animenin Josei olup olmadığını etmediğini tespit etmek için yukarıda

Kısa liste eklendi. İzledikçe eklemeye devam edeceğim. Üye ve öneriler harika olurdu. : :)

@Usui-chan: O zaman sloganını çalıyorum. Her iki FC'e ekliyorum. :)

• 2 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

muji selam öneriler için teşekkürler. Kuragahime dışındıkileri pek bilmiyorum ama sınıflandırmalarına bakıp 'Josei' ise listeye ekleriz :) Mangalar konusunda sadece Türkçe'ye çevirilenler varsa onları listeliyoruz. Fakat bu öneri yapamayacağınız anlamına gelmesin. Güzel bir manga yakaladığınızda paylaşmaktan çekinmeyin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhabaa.ben de katılmak isterim.josei sevdiğim bir tür ama chihayafuru izlediğim tek josei türündeki anime.daha çok manga okuyorum. bu yüzden size öneride bulunabilirim ama ben ingilizce okuduğum için okuyup okuyamayacağınızı bilmemem.gene de listeleyeyim.ilk aklıma gelenler bunlar.daha sonra okudukça da eklerim.

webtoonslar :

-Dear,Only You Don't Know.

-Cheese in the Trap

mangalar :

-dame na watashini koishite kudasai

-3 Am dangerous zone

-piece of cake ve teke teke rendezvous - ikisi de george asakuranın çalışması.seveceğinizi düşünüyorum.

-And - okazaki mari'nin çalışması.

-Futago (iketani rikako , bu mangakanın diğer çalışmaları da en az bunun kadar güzeldir.Bitou lollipop ve Sixhalf gibi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.