Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

Durum güncellemeleri bölümüne jans09 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Deprem oldu...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kutatgu

Kutatgu

geçmiş olsun herkes iyi mi?

3. jans09

jans09

Biz hepimiz hissettik. Hatta o kafayla mandalina bile yedim :s

İyiyiz, yok bir yaramazlık neyse ki. Biraz korktuk o kadar :)

4. Kaxell

Kaxell

Ben uyuyodum annem "Ertugrul deprem oldu hissettin mi? " dediğini duyduktan sonra kafamı yataga geri gomdum. :P

2. iyi oldum ben :)

2. Mileydi

Mileydi

gör gör hep gör :D

3. jans09

jans09

:) amin hepimiz inşallah.

4. Kutatgu

Kutatgu

cümleten inşallah.

3. korkuyorum tırsıyorum dehşet içindeyim

4. bastığım her yer rek-lam neler oluyor?!

5. Hmmm Death Note'un J-Draması yapılmış... Bakalım nasıl olmuş :)

6. Onsen! Onsen!

2. Strix.

Strix.

Bizim burda var :D

3. Strix.

Strix.

japonyadayim su an :D ressim yükliyemmi :D

4. jans09

jans09

Barışın da dediği gibi bildiğimiz kaplıca. Ama zaten şekli bizimkine bezemese de onsen kaplıca demek :P Kültürel farklılıklar işte.. Ama keyfi denemeden bilinmez :)

7. Kafamdaki konulardan hangisini açsam bilemedim :bird-onion-head-emoticon:

2. jans09

jans09

Default ve Verna farklı mı birbirinden??? Ben defaultu sevmedim... Kediler de yoksa hiç gitmem :4: Bak bu kedi mutlu.. 

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Farklı, default daha oturaklı ara yüzü var. Her şeyi aynı, sadece ara yüzleri yani temaları farklı

4. jans09

jans09

Tepedeki samanyolu galaksisi olmasına rağmen nerva daha ii. Default boş gibi. Çok tekdüze :bird-onion-head-emoticon: Nervada TAÇE'nin dizaynı ayrı bi hava katıyo.. Kenar koyuluğu ayrı bi hava katıo. Daha hareketli. 

8. Naruto op 1 - Wind ne tatlı şeysin sen öyle dinle dinle bıkmadım hala...

2. jans09

jans09

Düşün işte sözlerini ezberleyecek kadar çok dinledim :P

3. Namida

Namida

:D idolümsün Janset abla, itinayla peşinden geliyorum :D

4. jans09

jans09

sözlerini bile çevirdim kız :P üşenmesem encode edecem de zamanlama ayarlamaya üşeniyorm ((( üşengeçlikten ölecem yakında :(

9. yolculuk başlıyor bekle beni Türkiye :)

2. jans09

jans09

daha da gelemem ama :( bir ay sonra döneceğim gelecek kışa kadar yokum muhtemelen..

3. Amygirl

Amygirl

Neyse kısmet değilmiş aslında ben Mersini hiç sevmem niye gelmeni istediysem :D

4. jans09

jans09

vallahi dayımlar olmasa ben de sevmiyom pek :) ama ikicik dayımla yengeciklerim ve hatta kuzenlerimin bir kısmı oradalar :)

10. neden gece gece bunlar bana denk gelio.... :s :c
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İçim bir tuhaf oldu...

3. jans09

jans09

Japonya'daki terk edilmiş adayı nasıl sonrasında kullanmamışlar şaştım aslında. Sonuçta kömür madeni olmasa da çeşitli işlerle işletilebilecek tekniğe sahipler.

İntegral; yaşımdan utanmam geçen gece korku hikayeleri okudum, tam o esnada lambanın parlaklığı yağmurun etkisinden olsa gerek bir azalıp bir çoğalmaya başladı.. Uyuyana kadar kalp atışlarım duyabildiğim tek şeydi. Lambayı ertesi gün değiştirdim :P

.:asci:. konuşmasa hikayeler fena değil. İlk hikayeyi okumuştum ben ço...

4. jans09

jans09

devam edeyim.... oteldeki kanadalı kadının psikolojik rahatsızlığı olduğu söylendi (ne kadar doğru bilmem tabii-,-)

Tuhaf ki ne tuhaf Barış, hele ki o ormanda yapayalnız kalma hissi düşünemiyorum. Japonların korku hikayelerinde bu kadar ii olma nedeni bu olsa gerek.

Ramazan o kadar çürük çarık bir yer olmasın ama bazen öyle bir başıma kalmış gibi hissetme hissi çökmüyor da değil :P

11. Bu sezon; bilim kurgu, yaşamdan kesitler, shoujo, fatastik, eççiye kaçan josei, aksiyon, romantizim ne arasanız var bende... Çok çeşitlilik iyidir 

2. noirwinglessova

noirwinglessova

Baruto ve Attack on titan 2. sezon açık ara ileride diğerlerinden bildiğim kadarıyla. Umutluyuz bu sezondan bakalım

3. Gallardo

Gallardo

Sen olmasan ne yapardık Jansetto-san:wow1-onion-head-emoticon:emeklerine sağlık.

4. jans09

jans09

TAÇE olarak sizlere layık olmaya çalışıyoruz... Emeklerimiz size.... 

12. Huzur azıcık huzur istiyorum... Misafirler gitsin. İş yerinde (!) çevirdiğim bölümleri encode upload edebileyim. Birikmiş animelerimi izleyim... Yaz bi biteydi iyiydi... O.o

2. jans09

jans09

Adını bilmiyorum :bird-onion-head-emoticon: Sunucuda olanı... :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Neyse yarın kimse kalmıcak. Annem, babam, ben. Bir de aramıza yeni katılan Tırmık. (kedimiz :embarrassed1-onion-head-emoticon:)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

handbrake'di sanırsam, neyse.:panda-52: Etraf kedi tüyü dolacak şimdi:panda-82:

4. jans09

jans09

Olsun olsun pek tatlış o :admire2-onion-head-emoticon:

13. Evet bir let the sunshine klasiği daha... Hayırlı olsun :P

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Spor animesini bitirdin, dün gördüm ana sitede final bölümünü ;) eline gözüne sağlık, ölmez bir eser daha bıraktın bu dünyada :D

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Ölmez bir eser, hiç o gözle bakmamıştım gerçekten çok iyi bir bakış açısıymış :)

4. jans09

jans09

rica ederim ne demek. daha çok umutsuz hastayı ayağa kaldıracağım... "yarım seri kalmayacak" istikrarına sahibim şimdilik...

14. Ah Sakuragi Hanamichi ahhhh ağlattın gece gece...

2. Luluna

Luluna

aaa şu gerçek hayattaki uyduruk olay, ölmüş de müş müş :D neyse açıklayan olmuş. Beyaz Sakal'ın Türkler'in neyinden esinlenilip yapılmış olabileceğini de tam anlamadım, saçma, onu da ilk defa duydum.

3. Perfectum

Perfectum

Sanırım bıyıklar :D

4. Perfectum

Perfectum

Vayt Hanamichi' yi hatırlarda kim duygulanmaz çururu çuu 

15. Tema değişmiş... :(

2. slimjack

slimjack

Bende alıştığım birşeyin değişmesini sevmem ama değiştirirken bize sormuyorlar ki yapacak birşey yok alışcaz :)

Aslında forum ahalisine sorulsada ona göre tema değişse daha iyi olur. Anket filan yapılsa güzel olur bence. Neyse siz adminler toplantısında konuşursunuz artık ;)

3. jans09

jans09

Üyelere sorulsa kaos olur... Yöneticiler daha kullanışlı ve modern olsun istiyorlar muhtemelen... 

4. slimjack

slimjack

Hayır temanın nasıl yapılacağı sorulsun demiyorum. Yani örneğin 2 tane yeni teman var bunu sorarsın hangisi daha güzel diye, en çok sevileni koyarsın öyle olabilir bence. Benim demek istediğim buydu yoksa öbür türlü işin içinden çıkılmaz :D

16. yaaa hayat bi güzel bi güzel sormayın...

2. jans09

jans09

yoook aşk değil.. Türkiye'ye gelene kadar yok aşk meşk!! bendeki daha çok açıklanamayan bir huzur ya :) hoş bu ara o da kalmadı... geçen ay ne mutluymuşum baksana.. peh peh!

3. ohmy34

ohmy34

zaten sadece tahmin dediydim geçen ay havalar daha soğuk şimdi ısındı ya huzur gelmiştir :D

4. jans09

jans09

burası tam ısınmadı malum rusya ama en azından -20 lerden kurtulduk :)

17. Aksırmayı tıksırmayı geçin etrafınızdaki bir kişinin dahi elindeki peçetenin gidiş yolu buruna giden yolun üzerinde ise anında ondan uzaklaşın! A virüsü diye bir şey var!

18. bir varım bir yokum...

2. jans09

jans09

medcezirler yaşıyorum nasıl olmasın?? ;P

3. Cold Dewil

Cold Dewil

Kolay gelsin o zaman :D

4. jans09

jans09

sağol.. ama bugün itibariyle med de kalmadı cezir de :) dönem rahatlama dönemidir!!

2. jans09

jans09

evet kirayı ben de düşündüm... yeni beşliye bakarsak eskisi daha karizmaydı ama Hisagi de iyidir :) Rukiye yorumsuz... P

3. free word

free word

öldüydü o ya ne üzülmüştüm :(

4. jans09

jans09

;( ben de çok üzülmüştüm...

19. Şu son dönemlerde spo içine alınmayarak paylaşılan resim görürsem acımayacağım artık. Yeter ama... Bazen çok abartasınız geliyor!! Tek yapmanız gereken bi tıkla spo açmak eskisi gibi kırk şeyle de uğraşmıyorsunuz -ki o zaman daha bi bilinçliydiniz bu konuda... 

2. jans09

jans09

Onu biliyorum düzeltiyorum ama son bir iki gündür denk geliyorum spo içine almayanlara onlara sinir oluyorum. Yoksa eski konulara yapacak bir şey yok kuzum :)

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

aynen uğraşma sil, imzaya veya iletiye her neyse işte, "kurallara aykırı olduğu için silinmiştir" diye yazsanda olabilü

20. Ne Garo'ymuş arkadaş ya! olay oldu anime.. :?

2. jans09

jans09

:D mkv sayısı çoğalmış animenin bir günde... sakın bana o bendim deme!!.. korkarım vallahi!

3. LeornKayn

LeornKayn

Nihahahaha haha ha h....

4. jans09

jans09

tamam korktum :S

21. Kar yağıyor :D

2. Strix.

Strix.

*-* buraya gelin salı gününden beri kar yağıyor trafik tıkandı :D

3. ohmy34

ohmy34

2 sn ellerini cebinden çıkar bak ne oluyor

4. jans09

jans09

Kalmadı kar falan durdu hemen :(

22. madalya verilesi insanlar encoder ve uploader arkadaşlar!!!! ne zor şeymiş be o!

2. jans09

jans09

aslında benim hedefim dil geliştirmekti. başlayınca da bırakamadım...

3. MSempai

MSempai

basit yaaa :D

4. jans09

jans09

çook :) ne demezsin bir de özkana sor basit miymiş değil mi... anlatana hatta ben anlayana kadar neler çekti :P ama kavrayınca yüklemeyi beklemesi zor gelio...

23. YURİOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO izlemeyen bizden değildir! Kızlar coşun... koşun... 

Spoiler

26 mayısta gözlerimiz bayram edecek... Şuan Zeyneple benim dellendiğimiz kadar dellenin hahahahahaa 

Spoiler

Zeynepin selamı var... burun kanamasından ölmezsek görüşürüz :P

2. Mileydi

Mileydi

Zevk :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: Biz sizin ecchi sevginize karışmıyoruz siz de bize karışmayın lütfen :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:  Ayrıca yuri değil YAOİ :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

3. slimjack

slimjack

O yasak kelimeyi kullanmaaa :help-onion-head-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Fragmanın grafikleri serinin tümünden iyi valla 

24. 404 not found gibi canımı aldın be!!! uğraşmıyorum işte yatacam.. bu arada çözümü olan var mı?! :)

2. jans09

jans09

teşekkür ederim canım çok sağol :D eline sağlıkkkkk :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ay ne demek, görevim. :D

4. jans09

jans09

sorun çözüldü :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.