Jump to content

AlucardHell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AlucardHell reacted to Barış D. Baryshx in High School DxD’ye Yeni OVA Geliyor   
    Tahminim ilk 5 veya 10 anime arasına girer turkanime sıralamasında, bu yeni sezonu. Hoş bir durum değil ama Birçok harika seriyi geçecek, arz talep meselesi :P
  2. Beğen
    AlucardHell got a reaction from frondal in AnimeTurkindir.com Sitemiz Açılmıştır - Anime Download Portalı   
    Hayırlı olsun arşivciler için 10 numara site olmuş
  3. Beğen
    AlucardHell reacted to ereyiz in Magi Sinbad'ın Macerası 4. Bölüm İçin Fragman Yayınlandı   
    Serinin devamı derken Magi'nin kendisinden bahsediyorsanız o konuda bir haber çıkmadı.
  4. Beğen
    AlucardHell got a reaction from zaman in One Piece'de "Osmanlı Esintileri" (Arapça)   
    vay be gururlandım bireden 
  5. Beğen
    AlucardHell got a reaction from DreeDxD in Aku no Hana - İnceleme   
    Başlamıştım ama çizimleri gözümü bozdu diyebilirim o yüzden bırakmıştım :)
  6. Beğen
    AlucardHell got a reaction from TheDirectEco in Japon Manga Okurlar Çocuklara İsim Olarak Koyabilecekleri Karakterleri Seçti   
    Sawako koymak tehlikeli malum sadako diye dalga geçerler :D
  7. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Yusuf in Dünya'nın En İlginç 10 Yasağı   
    Maymunlardan ne istemiş insafsızlar :D
  8. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Raven-kun' in Çizimlerimin Birkaçı ...Türk Anime Special (Güncellendi - 10.05.2015)   
    Çizimler muhteşem iyi bir kalem seti falan alırsan tam profosyonel olursun
  9. Beğen
    AlucardHell got a reaction from TLRadect in Merhaba arkadaşlar   
    Hoş geldin :)
  10. Beğen
    AlucardHell got a reaction from AdminSlayer in Kardan Neler Yaptınız?   
    arkadaşa head attım kaç kere o bana yeter :D
  11. Beğen
    AlucardHell reacted to AdminSlayer in Kardan Neler Yaptınız?   
    Yine konu dışı, yine ben. Gençler malum yurdun dört bir yanına kar yağmakta. Normal bir insan için bu bir eziyet olabilir ama bizim için bir eğlence kaynağı. Kardan neler yaptınız bakalım?

Bu benden

Fotoğrafta belli olmuyor ama kuyruğu 1 metre daha ilerliyor ve havaya yükseliyor. Şu halinden daha ihtişamlıdır. Kendisi dişi bir kar ejderidir. Erkek ejderlere duyrulur

Ps: 4 saat sürdü ve ayak parmaklarım hala isyan ediyor :D
  12. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Neko-chan dragneel in Anime'li telefon kılıfları   
    aynısını benim arkadaşım da s3 mini için yaptı çok da güzel duruyor normal kılıflardan hiçbir farkı yok gibi
  13. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Burakesan in Anime'li telefon kılıfları   
    keşke kendimiz yapmak yerine direk telefoncularda bulabilsek ama olmadığı için en mantıklı yöntem bu 
  14. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Bilocan Göklerde in İlk İmza Çalışmalarım | B.Göklerde   
    Death Note Hellsing muhteşem olmuş en sevdiğim animelerden ikisi de
  15. Beğen
    AlucardHell reacted to slimjack in 14 Şubat!!   
    Güzel bir paylaşım bak bu da teşekkürler :)
  16. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Burakesan in Anime'li telefon kılıfları   
    aynısını benim arkadaşım da s3 mini için yaptı çok da güzel duruyor normal kılıflardan hiçbir farkı yok gibi
  17. Beğen
    AlucardHell got a reaction from kata silvia in akame ga kill ve diğer çizimlerim (güncellendi 09.02.1014)   
    çizimler çok iyi naruto jiraiya özellikle
  18. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Mechiro in Dijital Ve Kağıt üzerine Çalışmalarım ...(Güncellendi-02.02.2015) Kurome   
    Flash ve Arrow muhteşem olmuş
  19. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Boku wa Docta in Yeni katıldım   
    Hoş geldin Ömer :)
  20. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Kutatgu in Aku no Hana - İnceleme   
    Başlamıştım ama çizimleri gözümü bozdu diyebilirim o yüzden bırakmıştım :)
  21. Beğen
    AlucardHell got a reaction from kurumi chizuru in tanısalıım   
    Hoş geldin :)
  22. Beğen
    AlucardHell got a reaction from historianWeeb in Ghost in The Shell Dreamworks tarafından çekilecek!   
    Scarlett oynuyorsa izleriz :D
  23. Beğen
    AlucardHell reacted to NaruHodo in Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015   
    teşekkürler Gondroch ve ahmetalp*61 ;)

yarından itibaren 2 şer 2 şer yeni çizimleri konuya eklemeye çalışırım :)
  24. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Vologirl in Hetalia Karakter Anketi (Genel)   
    izlemedim ama yorumlara baktım güzel yorumlar var listeme aldım oyum da izlememiş de olsam Türkiye'ye tabi ki :)
  25. Beğen
    AlucardHell got a reaction from ShiroYuu in Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Ocak 2015   
    Yeni filler cehennemimiz hayırlı uğurlu olsun şu naruto üzerinden yaptıkları primler yetmedi hazır manga bitmişken animeyi de bitirmeleri lazımdı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.