Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

777
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum güncellemeleri bölümüne Barış kullanıcısının eklediği dosyalar

1. overlord lightnovel'ında ilerledim, adam gerçekçiliği basmış, tecavüz mü ararsın, öldüresiye dövülmüş kadın fantezileri mi ararsın kıyma halinee getirilmiş insanlar mı ararsın... felaket artırdı adam iğrençlik seviyesini, iğrençli film diyor ya bizim salaklar aynı onun gibi.

2. AHAHAHAHAHAHAHA tokyo ghoul'un finalini izledikten sonraki halim. kahkahalarla gülüyorum bittiğinden beri. ben byle izleyiciyi trolleyen anime görmedim arkadaş.

1. historianWeeb

historianWeeb

yahu biz 3 sezon yapacazda şunu bi süre bekleyin dediler resmen :D

2. Kadir-

Kadir-

Beklentim vardı bide. Finali izledikten sonra oturduğum yere çakıldım hala düşünüyorum.

3. Rıse

Rıse

Tam bir fiyasko..

3. Bi istanbul cuma gecesi klasiği ben yine denizliye dönüyorum ve yine ayni duyuru fsm koprusundeki yogunluktan dolayi bi saat rotar. Gece 11 de ne yogunlugu arkadas ya

1. Barış

Barış

22 de kalkacak araba yeni geldi ben daha ne diyim ya saat 23:17

2. Barış

Barış

23 deki benim otobus simdi 00.30 da geldi kendi halim daha betermisde haberim yokmus. Servis surekli yolcu getiriyo otobus gelmio adim atacak yer yiktu garajda omrumde boyle sey gormedim.

3. Fornax

Fornax

Otogara gece 12 de gidip bilet bulamamıstım ben.Sana bakinca halime sukretsem mi acaba bilemedim sdjfkhsdf

4. myanimelistte gördüğüm en genç seiyuu. http://myanimelist.net/people/17091/Ibuki_Kido geçen konuşmuştuk muhabbeti geçmişti en genç 95'li vardı galiba bu daha genç :D

1. historianWeeb

historianWeeb

Yaşına göre baya iyi galiba hep duyduğum veya izlediğim animelrde rol almış :P

2. Barış

Barış

tensai desu ne :D lisede ne popülerdir bu :D 2012 de başlayan animede çalışmış yani 15 yaşında falan keşfedilmiş. yazın bu kızı bi kenara fena patlicak 2-3 yıl sonra.

3. historianWeeb

historianWeeb

aynen öyle olur :D

5. polonyanın altında altın, değerli taş ve silahlarla dolu kayıp nazi treni tespit edilmiş , hürriyetin dediğine göre 300 ton altın varmış. off ne keşif be, bulan adam zengin oldu verseler 30 ton altın eder

1. historianWeeb

historianWeeb

en son karşııılğı yerini söyleyeceğini söyelimştiler ama polonyada bi şatonun oralarda olduğu tespit edilmiş tabi yanlış bilmiyorsam onlarla dolu olduğu söyleniyorfakat bohta çıkabilir :D belkide nazilerin gizli silahı malum ruslar berline dayandığında tonlarca kağıtdı belgeyi imha ettiler :D

Bakalım oradaki değermli eşyaları kimler alıcak Almanlar ister diye düşünüyorum :D

2. Barış

Barış

polonyalılarda hareket çeker :D verileceğini sanmıyoum, belgelerin çok iyi korunduğunuda sanmıyorum suyun çamurun içinde değerli taşla altınlar sağlam duruyordurda silahlar ve belgeler bence gidiktir.

3. historianWeeb
  6. overlord LN çevirisini yapan arkadaş artık çevirmeyeceğini duyurmuş. duyuruyu yaptığı gün 25 ağustos uluslararası yas ilan edilsin heryıl

1. Leffwn

Leffwn

Türkçe mi İngilizce mi? Ona göre safımızı alalım. :D

2. Barış

Barış

ingilizce çeviren. adam hem hızlı hem güzel çeviriyordu ya. takip ettiğim LN lerin tamamının çevirisi ya durdu ya bitti yada çevirmeyi komple bıraktılar. 

3. Leffwn

Leffwn

Yazık olmuş ama nasılsa İngilizce için başka çevirmen çıkar. Ha aynı kalite ya da üstü yakalanır mı bilemem. 

7. shokugeki no soma mangası gözümde bleach'in önüne an itibariyle geçmiştir. :D 400-500 ü bulsun bu soma çok iyi. sadece bi yemek serisi değil insanı anarşist yaptırır :D

1. jans09

jans09

Çok ecchiymiş yaaa.. yoksa mengasını da animesini de merak etmiyor değilim :s

2. Barış

Barış

ecchi yok ya :D janset abla senin o seviye ecchiden uzak durman saçma bence okumak istiyorsan hiç durma. yemeği tattıklarındaki orgazm anı en ecchi yer yani, dandik ecchilerdeki o saçma külot sahnelerinden falan hiç yok.

3. jans09

jans09

Valla anime hoşuma giderse ecchi vız gelip tırıs gider :P Bir deneyim... Döneceğim sana :P

8. Allah'ım bu minkler nasıl bir ırktır. şaşırtmaya devam ediyorlar hala.

Spoiler

bunlarla yanlış günde kapışırsa shanks bile zorlanır gibime geliyor :D

1. Gallardo

Gallardo

Ben de uzun zaman sonra mangaya yeniden başladım 794'deydim şimdi 800'deyim normalde spoiler heyecanı azaltır ama ben heyecanlanıyorum eheh :D

2. Barış

Barış

bunun spoiler olabileceğini düşünmemiştim. bi daha okuyunca olabilir harbi sileyim ben bunu

3. Gallardo

Gallardo

Benim için sorun değil ileriki bölümlerden ufak tefek spoiler yemişliğim var minkleri biliyorum en azından :)

9. fairy tailin sonunda ne olduğunu özetleyecek birine ihtiyacım var. acnologia ve zerefe noldu fairy tail'e ne oldu. aşk meşk ilişkileri ne durumda, en son okuduğum yer muhtemelen natsu'nun geçmişi ile ilgiliydi. finali ve finaldeki durumu öğrensem yeter.

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Zeref serideki en güçlü karakter seviyesine ulaşıp Natsu'yu öldürdü ardından Ancselam'ın yeryüzündeki gölgesi Lucy E. N. D'nin kitabını kullanarak Natsu'yu hayata geri getirdi ve Natsu dirilerek Zeref'e tek attı Zeref lanetinin kendisini öldürmesi sonucu gg sonra Acnologia Zeref'i geçti ve vücudu ikiye bölündü ejderha acılarını bir mekana toplayıp dalga geçerken öteki bedenine bir şeyler oldu sonra Hiro Mashima(!) Acnologia'ya da tek attı Aşk maşk da yok seri yan seriden devam ediyor

2. Barış

Barış

şaka yapıyosun. ikisinede tek mi attı? blech'in kaderini paylaştı herhalde fairy tail'de. gereksiz gereksiz uzatırsan en sonunda seriyi bitirirler, az sayıda bi bölümde konuyu toplamaya çalışırsın. blech'den ders çıkarması lazımdı biraz.

3. SiyahDranza

SiyahDranza

Zeref'in peri kalbini alıp Natsu'yu öldürmesiyle seri  tam zirveye çıkıyordu. Herkes Zeref vs E. N. D vs Acnologia gibi üçlü dövüş finali bekliyordu yani bundan sonrasında daha düşük bir final olamazdı ama mangaka kolay tahmin edilebilir bir final yapmayı reddetti ve her zamanki gibi okurları ters köşe etti. 

10. oho ho ho ho ho ho. ojuo sama gülüşü

1. Barış

Barış

ayrıca en gıcık gülüş demek yeridir :@

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Ben her duyduģumda gülmekten kendimi alamiyom ama bence çok komik :D

3. Barış

Barış

bu tip esprileri benim bünya kaldırmıyo ya aksine daha sinir oluyorum,

11. Hava bütün ağaçlara fake attı arkadaş. bu senede unutun kirazı eriği. çok pahalı olcak

1. Yuki-chan

Yuki-chan

soğuktan donmadan yazı görelimde sonra düşünürüz valla kirazı eriği -.- hem çileğe bir şey olmadığı sürece sorun yok :D

2. Barış

Barış

çilekci misin :D benm favorilerim arasındadır ama en iyisi değil. muz ve taze çağla benim favorilerimdir ikisi birinciliği paylaşıyor.

3. Yuki-chan

Yuki-chan

çilek şeftali muz :) çağla yemişliğim yok. ne biliym bizim orda kayısının olmasını bekleriz biz :D

12. animeye başlayasım var. ama senaryosu iyi olsun istiyorum. farklı bi hayata bakış açısı farklı bi hayat tarzı psikolojisi istiyorum. aynı psyco pass gibi. fate serisi nasıldır bu konuda?

1. Strix.

Strix.

Romantizim izle bende başta romantizim izlemiyordum amma romantizim banbaşka bi dünya aga -_-

2. Strix.

Strix.

heee sonanada -_-

13. jk rowling 4 yeni büyücü okulu eklemiş HP dünyasına biri kuzey amerikada biri brezilyada, diğeri afrikada en sonuncusuda japonyada, okulun ismi ne olsa beğenirsiniz mahoutokoro, mahou herkesin bildiği gibi büyü demek zaten, tokoroda yer, gitmiş japonca büyü yeri diye isim vermiş okula ya :D

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Hikayelerini mi yazacakmis? :O

2. Witch

Witch

Bir kitap geliyodu da bu muydu şinci-,-

3. Barış

Barış

yok ya sadece ek bilgi ekliyor hp dünyasına, gündemde kalmak için çabalar diye görüyorum ben. brezilyadak okulun ismide büyücü mekanı mı öyle bişey, hiç yaratıcı değil yani öylesine yapılmış yapmış gibi. fantastik canavarlar ve nerede bulunurlar kitabını yazıyordu en son bilmiyorum son güncelleme nedir.

14. code geass r3 leloush'un dönüşü trailerı yayınlanmış? :aaah-plz:

1. Barış
    2. Barış

Barış

oha ben bunu nasıl atladım ya eskiymiş bu baya

3. Leffwn

Leffwn

Bugün seriye tekrar başlamıştım hatta 5. bölümdeyim. Omen tanrem. Ne güzel haber oldu ha.

15. abi hiç bir Allah'ın kulunun rüyasında atom bombası patlar mı ya :D mantar bulutunu gördüm o radyasyondan kaçış hikayesi var ya holywood filmlerinde yoktur :D

1. Stairway To Heaven

Stairway To Heaven

Bir yere not alsaydın, toparlayıp satardın senaryoyu :D

2. jans09

jans09

Wolverine filmini izle... ilk sahneler benziyor senin rüyana :)

3. Barış

Barış

aynen ordan araklamış olabilirim rüyada ama o filmde sadece patlama sahnesi vardı kaçış bana ait :D

16. son iki gün. çok az kaldı. valar morghulis

1. historianWeeb

historianWeeb

iyi hatırlattın abi :D

2. Rıse

Rıse

Sonunda tüm zamanlarının en iyi Valar Morghulis..

17. haftaya plastik memories'i izlediğimde kesin ağlıcam ben artık kesinleşti. ilk defa bu kadar dram yüklü anime izliyorum.

1. houston

houston

Aldım listeye, ramazan animeleri dhdjdg

2. Lynx

Lynx

Ben de aldım onu listeye ilk bölümünü beğenmiştim. *.*

3. houston

houston

Hmm ozman önceliğinide yükseltelim

1. animestoxic

animestoxic

sandalyeden düştüm dassdfasdf :D bana yapılsa bu şaka altıma ş*çarım herhalde :D

2. ayanatsume

ayanatsume

Süpermiş :D

3. LeornKayn

LeornKayn

bunu gifini görmüştüm fena idi...

18. eski durum mesajlarımı göremiyorum :S istediğim anime önerilerine bakacaktım gelen yorumlara falan. off ya yeni tasarım kurbanı oldum

1. HolySpirit

HolySpirit

Spoiler

YkrkYE.png
      8ZDZVW.png

2. HolySpirit

HolySpirit

iyi seyirler ^^

19. çalışma hayatına bi girdim tam girdim.. hem çalışıp hem master yapıyorum bi taraftanda avrupa birliği projesini üstlenicem. gençler beni zor bulursunuz artık burda :(

1. Kaxell

Kaxell

pek zannetmiyorum benimde sürüsüyle işim var ama hala burdayım :D

2. Barış

Barış

çok hızlı girdim sektöre ya :D boyumdan büyük bi projenin altına giriyorum var ya, prestiji çok yüksek bi arge projesi, bi alırsak akıcam arge alanında :D kekzılın dediği gibi arada girerim de nadir olur artık. anca manga tartışmaya haftalık one piece bleach yorumlarını atar giderim.

20. vantilatör açık fayda etmiyor bu ne biçim bişey oluuuum

1. houston

houston

Çok denişik 40fln oluyo acaba 45-50 olacak mı.. Çare sarıgül

2. HolySpirit

HolySpirit

ben çok açmışım :( sırtım felan ağrıyor yaa

3. HolySpirit
  21. Wano arc'ı aşırı derecede depresif bulan bir ben miyim. Bu oda'da nasıl bir yetenek var da her seferinde insanı yumruk yemişe çeviren hikayeleri yaratabiliyor. smile meyvesi...vay arkadaş ya.

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bence çok dandik ve sıkıcı ilerliyor şimdiye kadar 

2. Barış

Barış

built up yeni bitti, artık aksiyona geçiyor yavaş yavaş. anormal büyük arc olduğu için giriş biraz uzadı gibime geldi benimde.

3. lntegral

lntegral

Sanırım en uzun hikaye wano olacak tarzı bişey demiş Oda

Ayrıca en iyi arcın da bu olacağını söylemişti

İlk perdeden bişey beklemiyoruz ama asıl olayların olacağı 2.perdedeyiz şuan ve sönük gidiyor umarım düzelir

Zaten düzelmese bile okuyacağımız için sadece umuyoruz şuan...

22. japondan dahiyane çözüm. sokakta yavaş yürüyenlerle başa çıkma yöntemi :D

1. Cold Dewil

Cold Dewil

Asdfdsa :D Yarıldım :D Adam çok zeki. Bunu kalkıp Kadıköyde denemek gerek :D

2. Milli Midilli

Milli Midilli

Aynen bunu bi deneyeceğim :D Çok akıllıca :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.