Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının son zaferi 25 Ağustos 2020

Lycaenidae en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

6207 profil görütülenme

Lycaenidae üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Lycaenidae

1. İlk bölümü bitirdim sonunda ama gece bitirdim :scared-onion-head-emoticon:

Sona kadar pek bir şey olmadı ama sonda ki kızın sahnesi bi ürküttü beni, şimdi uyu uyuyabilirsen. Alacağın olsun sis :D

Spoiler

Sardı gibi de yani izleyeceğim, bataklığa doğru çekiliyorum :D

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. pegasusejder

pegasusejder

Spoiler

Adam kız kardeşinin ses kaydını almış bir şekilde ve o kaydı her açtığında (çığlık sesinde) çığlık atarak kız kardeşi beliriyor kayıt bitince geri kayboluyor. Adam da artık bu duruma alışıyor gibi oluyor ve deneyler yapıyor, neye göre seçiyor bilmiyorum ama insanları getiriyor kaydı açıyor sonrasında da bir şey görüp görmediklerini soruyor. Adamdan başka hiç kimse (ben hariç) kız kardeşini görmüyor. En son (aslında ben dizideki kocası ölen kadın gelecek böyle “hani ne oldu hayaletler görmüyordun” diyecek diye bekliyorum) bir tane kız ile karşılaşıyor test bitince bunlar konuşuyorlar falan sonra evleniyorlar ve kadın hamile kalıyor. Bu evlilik olaylarının başlarında bir kedi beliriyor sipsiyah ve gözleri soluk gri (kız kardeşinin gözü gibi), yani bir nevi kardeşinin laneti gibi bir şey anladım. Bu evlendiği kız hamile kalınca kediden bir ses geliyor o çocuğu öldüreceğim diye. Kız hamileyken kedi sürekli karnına falan zarar veriyor kızın ama kız haylaz bir kedi gibi düşünüp sevmeye çalışıyor. Adam arada biraz kediye sert davranıyor kıza zarar verdiği için. Bu kadar…

Gördüğüm rüya :uhuhuh-onion-head-emoticon:

3. Lycaenidae

Lycaenidae

Rüyanı not alıyorum canım, beğendim. XD Diziden sağlam etkilenmişsin bu arada jflsjfs.

4. pegasusejder

pegasusejder

Sana yalan mı söylediğimi sanıyorsun :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.