Jump to content

Lycaenidae

Üyeler
  • İçerik sayısı

314
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Lycaenidae kullanıcısının son zaferi 25 Ağustos 2020

Lycaenidae en beğenilen içeriğe sahiptir

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

6280 profil görütülenme

Lycaenidae üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Lycaenidae

1. @PerfectumBuralardayım, sadece sık girmiyorum, müsait olursam aklıma da gelirse kısa bir giriş yapıyorum. :onion_gomen_by_7anime7drawer7:Ne var, ne yok? Nasılsın konuşmayalı? ^^ :onion_emo_2_by_theg_force:

1. Perfectum

Perfectum

Forum gerileme dönemini yaşıyor:sad__sad__onion_by_elcerbero:@Pseudohomophylus u görünce sizleri de bi merak etmiştim. Stresliyim. Sınavlara giriyorum :oniontortureplz:, aydınlatma projeleri yapıyorum. Güneş enerji destekli bir powerbank tasarladım laptop ve mobil telefonlar şarj edebilecek düzeyde. Biraz yaktı başımı. Bakalım Jüriye sunacağım umarım geçer :crying3-onion-head-emoticon: . Onun dışında bol bol resim yapıyorum ve geziyorum. En son arkeoloji okuyan bir arkadaşımla Aizonai'ye gittik. Kazı yapıyorlardı. Toz kir içinde çalışıyor herkes :D Hava da çok soğuk :eating-me-onion-head-emoticon: Offff bitiremeyip yarım bıraktığım biiir sürü şey var. Ara dönemde ilk işim Vinland Sagayı bitirmek olacak :D Stresli de olsam iyiyim ya azıcık stres yaşamın tadı tuzu. Sen neler yapıyorsun asıl. Taa Litvanya'lara gitmişsin :0

2. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Sınavlarda başarılar Perfekto-kun:bike-onion-head-emoticon: 

Mitolojiyi sever miydin vayy bilmiyordum 👀

@Lycaenidae aşk kadınım gelmiş, hoş gelmiş:loveloveplz:

3. Lycaenidae

Lycaenidae

@Perfectum Eh pandemi bitince sanırım çoğunluk elini eteğini çekti galiba forum vb yerlerden. Ama insan bir tık üzülüyor bu duruma. :) Ne sınavlarına giriyorsun ve projenden ne haber? Neler oldu yokluğumda böyle??? :oniontortureplz::onion_gomen_by_7anime7drawer7: Vay be powerbank demek, ben de dünkü izlediğim bir videodan sonra kendi el yapımı vpn'e mi yapsam mı acaba diye kendimce aksiyona girdim. Anlık merakıma yeni düştüm ahaha. Ya cidden mi? Resim mi yapıyorsun çok kıskandım seni şu an. Peki nereleri gezdin? Hepsinden tadımlık fotoğraf isterim:loveloveplz:Antik kentleri çok severim, daha 15 dakika önce Burdur yakınında olan antik kente mi gitsem diye düşündüm. :) Vinland Saga'nın animesi de maşallah kütür kütür. Ben de kendimi bu aralar sinema-dizi-manga içlemesinde gidiyorum. Özellikle sinemaya gönül verdim desem yeridi. Yöntmenleri araştırıp, film çekim yöntemlerini araştırıyorum, senaryo yazım şekillerine bakıyorum. Bir sette neler olur olmaz, bağımsız filmler falan. Harika keyif aldığım bir alana dönüştü bu alan. :) Şu aralar kitap okumalarımı da arttırdım biraz, iyi geldi. Mangalar da fena değil, yine gizem ağrılıklı okumaya özen gösteriyorum.  Evet ya Litvanya'ya gittim, oradan da döndüm, bir erasmus macerası yaşadık biz de. :DD Ömrümde daima deneyimlemek ve yapmak istediğim bir şeydi. İnsan hedeflediği bir şeylerden birini yapınca moral ve motivasyonu da artıyor hallice.  Ben de sen gibi yarım bıraktıklarımın devamını getirmekle uğraşıyorum, hangimizin yarım bıraktığı şeyleri yok ki. :DDDD

4. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.