Jump to content

ARE-YOU-SURE

Üyeler
  • İçerik sayısı

416
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Durum yanıtları bölümüne ARE-YOU-SURE kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Abi yeni animeye başlamak istemiyorum bitince acayip üzülüyorum:(

2. Yok yok, lens büyük nimetmiş. Ne taşımışım kaç sene ben?

3. Mevlananın göndergesel işlevleri

4. Sonunda Üni ye gidebildim. Ama sormak isteğim bir şeyi demeyi unuttum lan. :(

5. SONUNDA 100 iletiyi tamamladım. <.>

6. Hayat ne kadar zorsa bir o kadar yorucu :D

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Şimdi olaya felsefi pencereden bakarsak zor olduğu için yorucu. Eğer kolay olsa zaten yorucu olması saçma. Bu yüzden ikisi beraber bir arada oluyor. Yani hem yorucu hem de zor oluyor ki hayat olsun. Yani eğer kolay ve yorucu olsaydı zor ve yorucu olmamasında olduğu gibi saçma bir şey olurdu ve bu cümle yanlış olurdu. Ama dediğin gibi zor ve yorucu olduğundan bu cümle doğru oluyor. Ama eğer sen deseydin ki hayat kolay ve hiç yorucu değil iki sıfat da birbiriyle çelişmeyeceği için bu cümlede ma...

2. (See 10 other replies to this status update)

7. Her şeyden vazgeçilir ama cicibebe bisküvisinden vazgeçilmez...

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

@Evangeline★Hedelrick sıcak soğuk fark etmez, hiçbir türlü vaz geçilmez. Cicibebe dendiği yerde söylenecek söz bitmiştir.

2. (See 9 other replies to this status update)

8. Şuan forumda kendimi eski çağlarda kalmış bir vampir gibi hissediyorum. Herkes değişmiş lan tanıdıklarımda admin zaten :D

9. 2 Saatimi verdiğim yarım kalmış animeler konusu düzenleme çalışması yanlışlıkla sekmeyi kapamakla gitmiş bulunmakta :D

10. 2 Saatimi verdiğim yarım kalmış animeler konusu düzenleme çalışması yanlışlıkla sekmeyi kapamakla gitmiş bulunmakta :D

11. o kadar tanııdık var iki el parmağı kadar insan kutlamdılar doğum günümü satıcılar soracağımm bunun hesabını :P bir daha nah iddaa ısmarlarım kent kart basarım onlara !

12. http://i.hizliresim.com/VpNdOj.gif hangi animeden olduğunu bilen varmı minna ? :)
  13. 2 saatlik PS deneyimimden sonra Paint terk diploması almaya karar verdim. Gözünü yiyim Paint!

14. Çok mutluyum en sonunda anime izleyen biriyle yüz yüze oturup muhabbet ettim hatta kendisi benim rol arkadaşı ya iyi ki telefon wallpapernı bleach yapmışım :)

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

telefonun her yeri naruto ama ben de birini bulamadım, yani tanımadığım biriyle tanışmadım, havamı da atayım ama sınıfta 3 tane animeci var(ben hariç) ben dahil 6 kişi, şartlar öyle ama :(

2. (See 13 other replies to this status update)

15. "anime mi ! o da ne?" diyenlere öğretmek istiyorum; bu sadece bir "çizgi film" değil !!!!!!

16. İnsanlar 10 dakikada duş alıyor ya. Ben o sürede daha suyun sıcaklığını ayarlayamıyorum :D

17. Sevgili Hokage_Eren ve diğer uploader gardaşlarım.. Yaza hazırlık yapıyorum.. Böyle izlemediğim için yuhlandığım animelere başlayacam. İlki Guilty Crown ancak sitedeki hiçbir alternatif video izleme seçeneği çalışmiii.. Lütfen yardım edin :(

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

k project indi ama izlemedim onda da spoiler yemedim :D ama biraz yavaş gibi geldi anime bana

1. bölümü izledim de 2. bölüm için beni çeken bir şey olmadı ne yazık ki

2. (See 21 other replies to this status update)

18. Sevgili Hokage_Eren ve diğer uploader gardaşlarım.. Yaza hazırlık yapıyorum.. Böyle izlemediğim için yuhlandığım animelere başlayacam. İlki Guilty Crown ancak sitedeki hiçbir alternatif video izleme seçeneği çalışmiii.. Lütfen yardım edin :(

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

Ben yemedim henüz hızlıca başlayayım en iyisi sitede de yazmışlar spoiler yemeseydim iyiydi diye

acele edeyim en iyisi :D

19. Sevgili Hokage_Eren ve diğer uploader gardaşlarım.. Yaza hazırlık yapıyorum.. Böyle izlemediğim için yuhlandığım animelere başlayacam. İlki Guilty Crown ancak sitedeki hiçbir alternatif video izleme seçeneği çalışmiii.. Lütfen yardım edin :(

1. ARE-YOU-SURE

ARE-YOU-SURE

ilk fırsatta animeou fansub tarafından hazırlanmış guilty cron a alternatif eklerim benimde listemdeydi ama bakmamıştım hiç nasıl diye

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.