Jump to content

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üyeler
  • İçerik sayısı

1235
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to Kusotaku in Tate no Yuusha no Nariagari (2019)   
    Altıncı bölüm eklenmiştir. İyi seyirler.
  2. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ got a reaction from SmeeGO in Tanışma Kaynaşma   
    Hoş Geldin.
  3. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to SmeeGO in Tanışma Kaynaşma   
    Tanışma Kaynaşma
    Merhaba arkadaşlar Ben Oğuz Denizli de mühendislik okuyorum 20 yaşındayım ilk anime serüvenime bundan 4 yıl önce bir akşam vakti kanalları gezerken animez adlı kanalda Naruto ile karşılaşmam sonucu oldu. 4 yıldırda kesintizi bir çok anime izler oldum. Aranızda bulunup bu efsanevi dünyanı keşfettiğim için şanslı olduğumu düşünüyorum. Tekrar hepinize selamlar birlikte nice efsanevi animeler izlemek dileğiyle :)
    PS: Hayırlı Ramazanlar
  4. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to T4icho in [Web Novel] Çevirisi Sitesi - Novelgunleri   
    [Web Novel] Çevirisi Sitesi - Novelgunleri
    Bazılarınız beni turkanimedeki Major çevirilerinden tanıyor. Kısa bir süreliğine de olsa yaklaşık 70-80 bölümlük bir anime çevirmişliğim mevcut. Şu anda ise, 2016'nın Aralık ayından beri açmış olduğum novelgunleri.com adresinde çeviri yapmaktayım. VRMMORPG konulu Zhan Long, fantastik ve aksiyon ağırlıklı Desolate Era ve bunun gibi bir çok seriyi çeviriyoruz. Yaklaşık 1000-1500 bölümlük toplam çevirimizde, 3-4 milyon kelimelik roman sizi bekliyor. Uzun soluklu bu yolculukta, günlük 9-10 bölüm çeviri yapmaktayız. Bize katılmak ve Çin Web Romanları'nın sonsuz dünyasına adım atmak istiyorsanız, hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Keyifli okumalar ve iyi akşamlar efendim...
  5. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to Sinsine in ( 25 / 25 ) All Out!!   
    Anime Adı : All Out!!
    Anime Türü : Okul, Seinen, Spor
    Bölüm Sayısı : 25 / 25
    Yapım Yılı : 2016
    Çevirmen : xpector
    Düzenleme : canseckiner
    Özet: Rugby'de yıldız forvet veya 4. vurucu yoktur, o zaman takımın yıldızı kimdir? Hikaye Kenji Gion'un bulunduğu Kanagawa Lisesi'nin açılış töreninde küçük ama cesur ve geleceği parlak üyelerinin bulunduğu rugby kulübünde başlar. Sınıf arkadaşı Iwashimizu ile birlikte karışık bir geçmişi olan ve takım üyelerine her zaman değer veren yardımcı kaptan Hachiouji'ye katılır. Son olarak inanılmaz derecede güçlü ama kozlarını hep saklayan kaptan Sekizan bulunmaktadır. Kişilik ve fiziksel performans bakımından birçok farklılığın bulunduğu takım en iyisi olabilmek için çalışmayı ve birlikte büyümeyi öğrenmelidir.

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

6. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to sShoguNn in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Spor türünü az severim, sayılı anime izlemişimdir o konuda.
    Yani onu izlemedim
    Bende spordan devam ediyim, alttaki One Outs izledi mi?
  7. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to SakuragiRokurouta in Anime Sever Yetişkin Kitle   
    Herkese merhabalar
    Ben Bahar. 25 yaşındayım ve anime bağımlısyım diyebilirim. Daha önce haber editörlüğü yaptım ve anime ile ilgilenmek benim için mutluluk sebebi :) 
    Maalesef ki etrafımda anime seven kimse yok :( Gruplarda veya sosyal medyada tanıştığım kişilerde genelde benden çok küçük.Yanlış anlamayın küçükleri küçümsemek değil amacım ama siz de bilirsiniz uyumsuzluklar. Bu nedenle benim yaşlarımda anime sever arkadaşlar arıyorum. Animeyi çok uzun süredir izlememe rağmen hiç foruma katılmamıştım. Umarım aradığım arkadaşlıkları bulurum. Herkese iyi akşamlar :) 
  8. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ got a reaction from Sakuragi in ( 51 / 51 ) Diamond no Ace: Second Season   
    Biz sanırsam farklı animeleri izledik aynı animeyi izlemiş olma imkanımız yok
  9. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ got a reaction from .:Kanema:. in Ünlü Olmayan Güzel ve Ünlü Olan Berbat Animeler   
    ünlü olup kötü olan bana göre. Death Note ve FMA
    ünlü olmayan ama güzel olan . Chrome Shelled Regios
  10. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to Rofh in ( 51 / 51 ) Diamond no Ace: Second Season   
    Eyvallah :D görmemiştim.
  11. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ got a reaction from Rofh in ( 51 / 51 ) Diamond no Ace: Second Season   
    Tahminimce çarşamba . Çarşambaları yükleyecem denmişti pazartesi ve salının pek mümkün olacagını düşünmüyorumda dedi ayrıca . :Asd:A
  12. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ got a reaction from jans09 in [Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...   
    Evet bütün çevirmenleri spor animelerine teşvik etmeye çalışıyorum . 
  13. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to jans09 in [Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...   
    Tartışma konusuna kadar var forumda. Algıda seçicilik işte. İnsan ilgi duymadığı şeyi görmüyor. Izlenesi animeler var ama Boku Dake ga İnai Machi benim psikolojimi toplayıp izleyebileceklerimden sanırım. Benim türüm daha spor ve aksiyon
  14. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to xpector in ( 51 / 51 ) Diamond no Ace: Second Season   
    Yakında eklenecek.Gecikme için özür dileriz.
  15. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to KuramaUN in ( 51 / 51 ) Diamond no Ace: Second Season   
    45. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  16. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to jans09 in AniFilm (Siz de Katılın) 37 film oldu...   
    Anime izliyor olmamız hepimizin ortak noktası. En çok izlediğimiz anime türü açık ara farkla TV serileri, işte bu TV serileninin devam-son-fill niteliğinde bir çok filmi var ve bu filmler karakterlerini daha önce TV serisi olarak izlediğimiz animelerden dolayı daha bi' tanıdık geldiğinden midir bilinmez pek bir revaçtadırlar. Mesela benim Bleach'in tüm filmlerini izlemem gibi... Tabii konumuz bu değil.
    Peki konumuz ne? Benim tabirimle; Anifilm... Peki AniFilm ne? Bir çoğunuzun Miyazakiiiii dediğini duyar gibiyim. Evet işte tam da o filmleri kast ediyorum... İstediğim şey hep beraber bu filmleri birbirimize kazandırmak.
    Bu katkımızın ne yararı mı olacak?
    -- Anime filmlerini merak edip izlesem mi acaba diye düşünen kitleye çok büyük bir yardımı olacak. Filmin türünü, konusunu ve en önemlisi izleme linkini elinin altında bulacak. 
    --Ayrıca uzun uzun seri izleyip haftalık takip edecek kadar vakti olmayan sınavzedeler için boş vaktinde animelerden uzak kalmamak için harika bir yöntem... 
    Tabii bunun için de belli başlı şartlarım var;
    ŞARTLAR!!!!!
    TANITIM İÇİN  
    "Lüften bu düzene uygun hazırlayınız"
    MAL ve IMDB puanları için
    ***MAL: MyAnimeList puanı
    ***IMDB puanları bazen olmayabiliyor. O kısmı boş bırakabilirsiniz.

FİLM LİSTESİ
    Film Tanıtımları
    İlk 15 Film
    16 - 30 arası

31 - sonrası
    31 Kaze Tachinu (Rüzgar Yükseliyor)
    Tanıtım Papillon 
    Türk Anime TV İzlime Linki

32 Koto no Ha no Niwa (Kelimelerin Bahçesi) Tanıtım Papillon  Türk Anime İzleme Linki  

33 Hal (Haru)
    Tanıtım Papillon 
    Türk Anime TV İzleme Linki

34 Giovanni no Shima (Giovanni'nin Adası)
    Tanıtım BlackRed
    Turkanime İzleme Linki

35 Highlander : The Search for Vengeance Tanıtım BlackRed Turkanime İzleme Linki  

36 Hoshi O Kodomo ou
    Tanıtım BlackRed
    Turkanime İzleme Linki  

37. Bungaku Shoujo
    TürkanimeTVİzlemeLinki
         Yapım yılı: 2010
         Yönetmen: Tada Shunsuke
         Hikaye yazarı: Mizuki Nomura
         Tür: Dram, Gizem, Romantizm, Okul
         Konu: Bir gün, okul çıkışı lise birinci sınıf öğrencisi olan İnoue Konoha, bahöedeki manolya ağacının altında oturmuş kitap okuyan bir kız görür. Kız birden okuduğu kitabın köşesinden bir parça çıkarıp yer. Kendisini "Edebiyat Kız" olarak tanıtan senpaisi ile yazılar yazmaya tekrar başlar. Orta okuldan kalma acı dolu hatıraların gerçek hayatta tekrar yüzüne çarpması Konoha'yı çok zorlu ve dram dolu bir keşfe çıkarır. 
    Balıca Seiyuular: Kana Hanazawa, Chiwa Saito, Aya Hirano, Daisuke Ono, Nana Mizuki
         Film Müziği: Masumi İto
         MAL: 7.69
         İMDB: 6.9
         İzleyici Notu: Şimdi ne var? dedirten türde ilerler ya konu öyle bir film. Adından da anlaşılacağı gibi edebi eserlerden alıntılar var ama o kadar yerinde olabilirdi. Çok etkilendim. Sonu da çok iyiydi. İMDBye bakında serinin iki filminin daha olduğunu gördüm. Umarım izleyebilirim.

38 Toaru Hikuushi e no Tsuioku ( The Princess and the Pilot - Prenses ve Pilot )
    TürkAnimeTV İzleme Linki
    Tanıtım: @DenizUk
    Yapım Yılı: 2011
    Yönetmen: Jun Shishido
    Hikaye Yazarları: Koroku Inumura, Satoko Okudera
    Tür: Romantizm, Macera, Askeri
    Konu: Soylu Del Moral ailesinin güzel kızı Fana, levamme ülkesinin veliaht prensi olan Prens Carlo'dan evlilik teklifi alır, ancak ülkeleri, Amatsuvian ile savaş içinde olduğundan yaklaşık bir yıl sonra savaş bitiminde evlenmek üzere sözleşirler. Velhasıl savaş bitmez ve prensin gelini olacak Fana'ya düşman saldırı düzenler. Bunun üzerine Fana'yı en kısa sürede prensin yanına ulaştırmak için bir plan yaparlar.
    Levamme'de en düşük sınıf olan bestado sınıfından biri olan Charles en iyi savaş pilotlarından biridir ve paralı asker olarak çalışmaktadır. Fana'yı prensin yanına götürme görevini de bu yüzden Charles alır. Charles ve Fana için bu uçuş yolculuğu hem geleceklerine hem de geçmişlerine dokunacak bir bağ oluşturur.
    Başlıca Seiyuular: Kamiki Ryunosuke, Morohoshi Sumire, Ono Daisuke, Terasoma Masaki
    Film Müziği: Shiro Hamaguchi
    MAL: 7,7
    İMDB: 7,1
    izleyici Notu: İzleyeli uzun zaman oldu ama izlemeyenler için aklıma gelmişken yazayım dedim. Çok güzel bir movie, ben çok beğendim. Romantizm, macera ve özgürlüğü güzel bir şekilde anlatmış. İzleyin bence :)
  17. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to Mileydi in ( 51 / 51 ) Diamond no Ace: Second Season   
    O arada pek bir şey olmuyor, Burası ağır spoiler içerir ona göre uyarayım :whistling: 

öyle işte bir şey kaçmıyor yani ama mangaya çok yakın ilerliyor belki ara verebilirler lakin neredeyse birebir konuyu işlediklerini düşünürsek devam etmesi daha büyük ihtimal  ^_^ Yapımda yayında emeği geçenlere de sonsuz teşekkürler  :rolleyes:
  18. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ got a reaction from Nerissa in ( 51 / 51 ) Diamond no Ace: Second Season   
    Çeviri için teşekkürler. :D Şimdi bu maç bitince ulusalları göstereceklermi yoksa ulusallara gidemeyip animeye finalmi yaptıracaklar . 
  19. Beğen
    Çevirisi yapıldı yakın zamanda eklenecek.
  20. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to jans09 in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Nice yıllara £ɱŔ£Қה¥Ŕ
  21. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to Anonymmy in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum gününüz kutlu olsun efem nice bol bol animeli mangalı seneler dilerim. :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo  :happy-birthday-crazy-rabbit-emo
  22. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to Toprakezgi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Dogum gunun kutlu olsun Emre. :D İkizininki de kutlu olsun oyleyse. :D
  23. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to Amygirl in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Bak inanırım ha :D
  24. Beğen
    £ɱŔ£Қה¥Ŕ reacted to jans09 in ( 26 / 26 ) Aquarion Logos   
    O animecik unutulmadı da altyazı sıkıntısı çekiyor  :(
  25. Beğen
    Yok ben dün çevirisini yaptım da yetkili arkadaşımızın hasta olması sebebiyle encode ve upload yapılmadı yakın zamanda eklenecek ama.Gecikme için özür dileriz...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.