Jump to content

YuSei

Üyeler
  • İçerik sayısı

246
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    YuSei got a reaction from talha9696789 in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   
    Zaraki Kenpachi tabi ki o gülerken bir kere bile gülmeden duramıyorum Bleach izleme sebebim.
  2. Beğen
    YuSei got a reaction from RinOsawa(Asu) in Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)   
    Grisaia No Kajitsu animesi çok etkileyiciydi.Karakterlerin yaşadığı travmalar fenaydı izlerken etkilenmemmek mümkün değil
  3. Beğen
    YuSei got a reaction from Kai in Herkes ilk başta nefret ettiği sonradan sevdiği bir karakteri sebebiyle yazsın (Spoiler içerebilir)   
    Bleach izlerken Zaraki'ye başlarda alışamamıştım ama adam şimdi bleach izleme sebebim oldu.Dövüşürken gülmesi beni istemsiz şekilde güldürüyo :D
  4. Beğen
    YuSei got a reaction from Kai in En Beğendiğiniz Oyun ...   
    Tabi ki de Yu-Gi-Oh strateji oyununda ondan kralı yok :head2:  :head2:  :head2:
  5. Beğen
    YuSei reacted to Sabah Sisi in Bul Getir!   
    All hail Atem! :P

Bende sarı gözlü karakter istiyorum.
  6. Beğen
    YuSei got a reaction from Ani.Maxiventus in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Narutoya başladım. :D
  7. Beğen
    YuSei got a reaction from Tronuen in Nickinizin anlamı?   
    Benimki Yugioh 5Ds'nin asi ve karizmatik olan ana karakteri Yusei Fudo :D
  8. Beğen
    YuSei got a reaction from slimjack in En sevdiğiniz anime müzikleri   
    Mahmut Tuncer şu müziği dinlese yarına kalmaz otaku olur :D Herkes mendilini alsın hey hey hey hey hey :D  :D  :D

9. Beğen
    YuSei reacted to HolySpirit in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    woww :D iyi seyirlerr uzun sürcek az

Gate- 4. bölüm
    Log horizon 2  17-25
  10. Beğen
    YuSei reacted to LucisTenebris in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    iyidir izle [emoji1]Şu an Gansta izliyom
  11. Beğen
    YuSei got a reaction from LucisTenebris in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Narutoya başladım. :D
  12. Beğen
    YuSei got a reaction from OrangeBox in En nefret ettiğiniz anime karakteri.   
    Nefret biraz ağır kaçar fakat ama faydasız bir karakter olarak Attack On Titan' dan Eren Jeager derim.Mangasını güncel takip etsemde Bu Eren hem animede hem mangada 2 kere işe yaradığını gördüm o da zorla.Ana karakter olarak fazla yararsız görünüyo şimdilik.
  13. Beğen
    YuSei got a reaction from historianWeeb in Bu Animeyi İzledin mi?   
    Seninki de benim söylediğimden aşağı değil yani :(

Alttaki Byosooku 5 Centimeter izlememiştir.
  14. Beğen
    YuSei got a reaction from Vologirl in Comic Con Panelinde Yeni Yu-Gi-Oh! Filminden Detaylar   
    Düşman Yusei'ye benziyo fena şekilde  :D   2016'yı bekle şimdi işin yoksa.
  15. Beğen
    YuSei got a reaction from senizyarar in Şaka Değil Gerçek! Death Note Taşıyan Öğrencinin Başı Büyük Belada !   
    Şaka gibi resmen :D :D en azından bol bol anime izleyecek vakti olur. :D
  16. Beğen
    YuSei got a reaction from itadakimass in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   
    Herkes benzer isimler yazmış ama bir ismi herkes unutmuş.Kardeşi için neler yaptığını izlediniz ama psikopatlığı yakıştıramıyosunuz dimi ama psikopatın  kralı o.İsmi kız gibi olsa da psikopatlığın kitabını yazan adam  :D ismini yazamama gerek yok bilen çok iyi bilir.Spoyu açınca anlayacaksınız :D

17. Beğen
    YuSei got a reaction from animeci28 in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   
    Herkes benzer isimler yazmış ama bir ismi herkes unutmuş.Kardeşi için neler yaptığını izlediniz ama psikopatlığı yakıştıramıyosunuz dimi ama psikopatın  kralı o.İsmi kız gibi olsa da psikopatlığın kitabını yazan adam  :D ismini yazamama gerek yok bilen çok iyi bilir.Spoyu açınca anlayacaksınız :D

18. Beğen
    YuSei got a reaction from Koringen in En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri   

19. Beğen
    YuSei got a reaction from MiranamiTsuki in Üsteki Üyenin Avatarını ve İmzasını Puanla   
    İmza   9
    İmzanın üstündeki sözü de beğendim.
  20. Beğen
    YuSei got a reaction from Nyoteida in En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler   
    Kaichou Wa Maid Sama finali manga da yapsa da animede izlemek istiyor insan.
  21. Beğen
    YuSei got a reaction from Koringen in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Code Geass efsane olabilecek bir seri kesinlikle.
  22. Beğen
    YuSei got a reaction from Title in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Sakurasou no pet konojo 
  23. Beğen
    YuSei got a reaction from LucisTenebris in Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?   
    Golden Time bitti neye uğradığımı şaşırdım resmen.SAO'daki Kirito'nun ikizini gördüm animede izleyeceklere tavsiye ederim Romantik-Komedi-Dram-Psikoloji-Okul birazda korku türü var izleyeceklere tavsiye ederim.Rias Gremory kadar olmasada güzel bir kız karakteri var animenin tereddüt etmeyin izleyin.
  24. Beğen
    YuSei got a reaction from Teo-kun in En Çok Yapılmak İstenen Bitirici Anime Teknikleri   
    Kimi kandırıyosunuz arkadaş  1. Sırada   High School DXD  Issei' nin   ' Dress Break' hareketi olucak
  25. Beğen
    YuSei reacted to Kusokurae in En Çok Yapılmak İstenen Bitirici Anime Teknikleri   
    Yusei helal olsun kardeşim bende aynı yorumu yaptım :D beni anlayan bi sizsinizzz :D !!! Memeler hayatın kendisinden daha ağırdır !!!! :D *issei mode on*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.