Jump to content

pegasusejder

Üyeler
  • İçerik sayısı

531
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

139

Durum yanıtları bölümüne pegasusejder kullanıcısının eklediği dosyalar

1. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

2. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

3. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

4. Bir gün şu seyyar satıcılar yüzünden kafayı yiyeceğim az kaldı. :bled2-onion-head-emoticon::suicideoniplz:

Adamlar geliyor tam benim camın önünde durup bağırıyor deli gibi. 

Adam domatesin kilosu 2.5 lira diye 1000 kere bağırmış, hala teyzenin biri çıkıp kilosu ne kadar diye soruyor. Bir ikinci güzel soruda "Malların güzel mi?/ taze mi? / çürük var mı?" gibi sorular. Gerçekten neden sorulduğunu anlamadığım sorular :nonono-onion-head-emoticon:

5. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

6. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

7. Bir gün şu seyyar satıcılar yüzünden kafayı yiyeceğim az kaldı. :bled2-onion-head-emoticon::suicideoniplz:

Adamlar geliyor tam benim camın önünde durup bağırıyor deli gibi. 

Adam domatesin kilosu 2.5 lira diye 1000 kere bağırmış, hala teyzenin biri çıkıp kilosu ne kadar diye soruyor. Bir ikinci güzel soruda "Malların güzel mi?/ taze mi? / çürük var mı?" gibi sorular. Gerçekten neden sorulduğunu anlamadığım sorular :nonono-onion-head-emoticon:

8. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

9. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

10. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

11. forum oyunları oynayayım uzun süredir oynamıyordum diye düşünürken sonra imza yapayım da katılayım diye düşünürken  150 ileti gerekliymiş  ne zamandan beri  :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:bu kadar uzak mı kalmışım bu konulara.......:scary-onion-head-emoticon:

12.  1, 2 hafta önce tamam kesin anime ruhu kalmadı bende bitti, büyüdüğümden kesin diye üzülürken Bleach izlemeye başladım  nasıl daha önce izlemediysem saçmalık diyorum ve hala bu mükemmel dünyadan silinmedim, mutluyum  

13. @nagito_komaeda @heymely @DieNase @pseudohomophylus@Barbarosa @Zorojuro  ve unuttuğum kişiler T^T

Önceki durum silindiğinden hangi animeyi izleyeceğimizi göremeyenler olmuş. Bu sebeple etkinliği salı günü saat 23:00'a erteliyoruz. Herkesin bilgisine

14. En sevdiğim animenin 2.sezonu 21 saat sonra başlıyor!!!

15. Arkadaşlar bu hafta vinlan saga izlenecek haftaya pazartesi gününe kadar izleyelim sonrada incelemesini yazarız.:bye1-onion-head-emoticon:

16. İmza istiyorumm! :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: 99 iletide kaldım, bilinmeyen anime bölümünde konu açılmıyor ki yardımcı olayım :boohoo-crazy-rabbit-emoticon: Kendimi tek teselli ediş şeklim "Ya imzan olsa ne olur ki, zaten hangi GIF'i koyacağını bile bilmiyorsun." diye sayıklanmak. :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

17. Artık romantizm+drama animeleri hariç anime sarmıyor isekai izleyen ne bileyim :ahaaah-onion-head-emoticon:

18. :embarrassed4-onion-head-emoticon::muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:Forumu bu kadar özleyeceğimi hiç düşünmemiştim. Sabahtan beri  f5  spamlıyorum. Sonunda düzeldi, kavuştuk, sizlerle bu forumda vakit geçirebildiğim için çok mutluyum :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero::embarrassed4-onion-head-emoticon:

19. Level atlamak adına ileti atan bir kitle olduğunu düşünüyorum, böyle giderse ya o üyelerin level atlamalarını kaldırır yada forumda tüm level sisteminin kaldırılması için pankart açarım. Daha kolayı var aslında unutmuşum ileti sayılarını sıfırlarım :evil-smile-onion-head-emoticon:

20. İnsanlar yorucu...

21. İnsanlar yorucu...

22. İnsanlar yorucu...

23. Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse.

Biz muhabbet köşesinde sohbet ederken ortaya şöyle bir fikir attım açıklıyorum hemen ;

Şimdi benim ve arkadaşlarımın izlemediği bir sürü anime var ve şans vermediğimiz bir sürü tür var (yaoi , psikolojii vb.).

Bizde düşündük taşındık herkes bir anime önersin bunların arasından birini bir şekilde seçip hep beraber izliyelim. Şimdi bu etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar bu durumun altına "katılıyorum" yazıp istediği bir animeyi önericek bizde bu animeler arasından her hafta 1 ini seçip izliyicez . Ardından forumumuzun "Anime Genel Başlığı" altındaki "Anime Tanıtım Ve İncelemeleri" (Bu değişebilir daha tam olarak belli değil) bölümüne herkes anime hakkındaki düşüncelerini yazacak.Böylece animeyi daha izlememiş arkadaşların da anime hakkında az buçuk bir fikri olur.Ayrıca anime izlemeye ayırdığımız sürenin çoğunu anime aramaya harcamamış oluruz.

Ve forumda biraz daha canlanır diye umuyoruz. 

@Amygirl @Vega @Barış D. Baryshx Adminlerim daha size danışmadık olurmu olmazmı diye eğer onay verirseniz hemen anime aramaya başlıyıcaz ekipçe.:admire2-onion-head-emoticon:

Bu arada Muhabbet Mekanındayız çoğunlukla bir şey sormak ya da muhabbete katılamak isterseniz çekinmeden gelebilirsiniz.

Özellikle belirteyim herkes katılabilir az katılım olsa bile bunu muhtemelen yinede yaparız.

-Bu arada bazı arkadaşların kafası karışmış herkes farklı animemi izliyicek diye hayır hepimiz aynı animeyi izliyicez.

-Önereceğiniz animenin bir haftada günde 3-4 bölüm izliyerek bitirilebilecek bir anime olmasına dikkat edin lütfen.

-Kaç sezon olduğu önmemli değil ilk sezonu bitirdikten sonra beğenenler devam sezonunu vs. kendi başlarına izliyebilir veya çoğunlukta isterse sonraki hafta devam sezonunu izliyebiliriz.

-Çıkan animeyi çoğunluk izlemiş ve tekrar izlemek istemiyorsa değiştirilecektir.(Lütfen bunu troll amaçlı kullanmayın)

-Önerilen animeler aşırı ecchi içermemelidir DxD gibi

-Bu arada bu akşam 23.00 gibi muhabbet mekanında toplanıp hangi animeyi izliyeceğimizi kararlaştırıcaz.

-Bu yüzden  animeyi o saatten önce yorum kısmına bırakın lütfen :bye1-onion-head-emoticon: 

-Biraz karışık yazdığımı biliyorum herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.:good-job-onion-head-emoticon:

Anime kararlaştırıldı arkadaşlar JoJo izliyicez haftaya pazartesiye kadar süremiz var.Ona kadar diğer detaylarda kesinleşir zaten.:bye1-onion-head-emoticon:

https://www.turkanime.net/anime/jojo-no-kimyou-na-bouken-tv

24. Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse.

Biz muhabbet köşesinde sohbet ederken ortaya şöyle bir fikir attım açıklıyorum hemen ;

Şimdi benim ve arkadaşlarımın izlemediği bir sürü anime var ve şans vermediğimiz bir sürü tür var (yaoi , psikolojii vb.).

Bizde düşündük taşındık herkes bir anime önersin bunların arasından birini bir şekilde seçip hep beraber izliyelim. Şimdi bu etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlar bu durumun altına "katılıyorum" yazıp istediği bir animeyi önericek bizde bu animeler arasından her hafta 1 ini seçip izliyicez . Ardından forumumuzun "Anime Genel Başlığı" altındaki "Anime Tanıtım Ve İncelemeleri" (Bu değişebilir daha tam olarak belli değil) bölümüne herkes anime hakkındaki düşüncelerini yazacak.Böylece animeyi daha izlememiş arkadaşların da anime hakkında az buçuk bir fikri olur.Ayrıca anime izlemeye ayırdığımız sürenin çoğunu anime aramaya harcamamış oluruz.

@Amygirl @Vega @Barış D. Baryshx Adminlerim daha size danışmadık olurmu olmazmı diye eğer onay verirseniz hemen anime aramaya başlıyıcaz ekipçe.:admire2-onion-head-emoticon:

Bu arada Muhabbet Mekanındayız çoğunlukla bir şey sormak ya da muhabbete katılamak isterseniz çekinmeden gelebilirsiniz.

Özellikle belirteyim herkes katılabilir az katılım olsa bile bunu muhtemelen yinede yaparız.

-Bu arada bazı arkadaşların kafası karışmış herkes farklı animemi izliyicek diye hayır hepimiz aynı animeyi izliyicez.

-Önereceğiniz animenin bir haftada günde 3-4 bölüm izliyerek bitirilebilecek bir anime olmasına dikkat edin lütfen.

-Kaç sezon olduğu önmemli değil ilk sezonu bitirdikten sonra beğenenler devam sezonunu vs. kendi başlarına izliyebilir veya çoğunlukta isterse sonraki hafta devam sezonunu izliyebiliriz.

-Çıkan animeyi çoğunluk izlemiş ve tekrar izlemek istemiyorsa değiştirilecektir.(Lütfen bunu troll amaçlı kullanmayın)

-Bu arada bu akşam 23.00 gibi muhabbet mekanında toplanıp hangi animeyi izliyeceğimizi kararlaştırıcaz.

-Bu yüzden  animeyi o saatten önce yorum kısmına bırakın lütfen :bye1-onion-head-emoticon: 

-Biraz karışık yazdığımı biliyorum herhangi bir sorunuz olursa çekinmeden sorabilirsiniz.:good-job-onion-head-emoticon:

Anime kararlaştırıldı arkadaşlar JoJo izliyicez haftaya pazartesiye kadar süremiz var.Ona kadar diğer detaylarda kesinleşir zaten.:bye1-onion-head-emoticon:

25. Selam Türkanime Forum ailesi mi desem ne desem neyse.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.