Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vega

Forum Admin
  • Content Count

4,229
  • Last visited

• Days Won

69

Vega last won the day on May 6

Vega had the most liked content!

About Vega

• Rank
    */?%/#!'£\}={½$]

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

50,858 profile views
  1. Ve daha nice aynı konular, Forumu araştırınız. Kilit.
  2. Orada burada yeni konu açan üyeler az forumu araştırın, konuları ve kuralları okuyun. Aynı veya benzer konularımız mevcut.

3. Chrome flash desteğini bir süre sonra keseceğinden chattango kısmı kapatılıp yerine discorda geçildi.
  4. Vega

Fate

Mal da Status: Not yet aired Aired: Not available henüz yayınlanmadı diyor diğer kaynakları bilmiyorum. Dediğiniz gibi de olsa piyasaya düşmesi en az 6 ay ı bulur. Sinema filmleri gibi düşünün nasıl salonlarda yayın zamanı ile tv de ki yayın zamanı arasında fark var aynı mantık.
  5. Vega

Fate

Bahsettiğiniz bu seri ise https://myanimelist.net/anime/33050/Fate_stay_night_Movie__Heavens_Feel_-_III_Spring_Song henüz çıkmamış.
  6. Vega

Merhaba :)

Hoş geldin Mes Keyifli forumlar, yorumlar, paylaşımlar, falan filan
  7. Keiji Fujiwara vefat etmiş :sad__sad__onion_by_elcerbero:

1. Vigilante

Vigilante

Fullmetal Alchemis'ten Maes Hughes aklıma geldi gözyaşım ikiye katlandı:crying1-onion-head-emoticon:

2. Amygirl

Amygirl

Abla kahroldum myanimelistte haberi görünce T-T Kısssooo R.I.P

Nannnn az önce bütün seiyuu bilgim alt üst oldu :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Hiroaki Hirata ile Fujiwara Keij'yi karıştırdım :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:

3. Gallardo

Gallardo

Uğruna anime izlediğim biri değildi ama kendine özgü iddialı bir seslendirmesi vardı. Hiç beklemiyordum.

8. Hoş geldin, Onur. Keyifli forumlar, yorumlar, paylaşımlar, falan filan
  9. Bitirdim geldim ID- Invaded  şiddetle önerilir :admire2-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  2 more
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bilmiyorum sarmamıştı veya sıkmıştı, hep aynı şeyin olması. Suç işleniyor adam giriyor arıyor, yine kızının üzerinden...devamında da aynı örgü devam ediyorsa çekilmez

3. Vega

Vega

Oooo çok farklı çok izlemeye devam etmek lazım, bir şans daha ver bence :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Varımmmm diyorum:fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z:izliyem:onion_emo_2_by_theg_force:

10. @Gallardo Özkanımmm bromm hepidibörtteytuyuuuuuu Nice sağlıklı, neşeli, huzurlu, paralı, aşklı meşkli nice yıllara Buradan kutalayamadığım, unuttuğum doğum günleri geçmiş diğer forumdaşlarında yeni yaşları sağlıklı, neşeli, huzurlu, paralı, aşklı meşkli olur inşallah
  • Create New...