Jump to content

Vega

Forum Admin
  • Content Count

4,270
  • Last visited

• Days Won

70

Vega last won the day on July 19

Vega had the most liked content!

About Vega

• Rank
    */?%/#!'£\}={½$]

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

54,698 profile views
  1. Burası adı üstünde tanışma alanı, tanışmanın bir adabı vardır. Bilmiyorsanız araştırıp öğreniniz. Tanışma konusunun içeriği ve atılan iletiler ile ilgili kurallarımızı okuyunuz. Konunuzu uygun bir şekilde düzeltmeniz rica olunur. Belli bir süre düzeltilmediği takdirde uyarınız yapılacak ve konunuz silinecektir. Konu altına konu dışı ileti atan üyerlerde aynı şekilde uyarılacaktır. Alakasız iletiler tarafımca silinmiştir.
  2. Şöyle final vermiş, adam akıllı kurgu ve konusu olan, aksiyonu bol, romantizm mümkünse olmayan, hafif uzun soluklu  webtoon aranıyor...

1. Show previous comments  3 more
    2. Vega

Vega

Ayyy düzün bir aksiyon mangası-webtoonu-manhuası-mahwası bulmak çok mu zor :drama-crazy-rabbit-emoticon: Bir adet var ama daha çok yeni başlamış hiç içimden okumak gelmiyor devam serisi :bike-onion-head-emoticon:

3. Amygirl

Amygirl

Tamamlanmış bulmak zor 

Yaoi devamke :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

4. Perfectum

Perfectum

Feng Shen Ji okudunuz mu, okumuşunuzdur diye düşünüyorum. Mesela Dorohedoro var, aksiyon komedi shounen seinen arası bir manga onu da okuyabilirsiniz. @Vega

3. Kuralları ve duyuruları okuyunuz kilit.
  4. OSt lerine bakınız. Kilit.
  5. Merhaba🤗 sonuçlar açıklanmış bende merakla bekliyordum, katilan, katılmak isteyip katılamayan herkese teşekkürler😊 dereceye giren arkadaşlari da ayrıca tebrik ederim. Emeklerinize sağlık😉
  6. Bende geldim Monster Mushishi 3-gatsu no Lion Rainbow: Nisha Rokubou no Shichinin Kiseijuu: Sei no Kakuritsu Phantom: Requiem for the Phantom Hanada Shounen-shi Jormungand Gungrave Saraiya Goyou Hoozuki no Reitetsu Sidonia no Kishi Aoi Bungaku Series ACCA: 13-ku Kansatsu-ka Yomigaeru Sora: Rescue Wings Listemi bıraktım gidiyorum
  7. YOO Minnaaaaa! Yarışma başvurularımız bittiğine göre sıra geldi oylamaya, bundan sonra iş değerli jürimize kalıyor. Kolay gelsin onlara... Yarışmaya katılan FF leri okumak için aşağıda linkli listeyi paylaşıyorum. Katılan arkadaşlara emekleri ve katılımları için çok teşekkür ederiz. Kaleminize sağlık. Katılmak isteyen ama bir sebepten dolayı katılamayan arkadaşlarda üzülmesin elbet bir gün yine yaparız ama ne zaman bilinmez... Fan Fiction yarışmasına katılan hikayeler; 6 Saniye Aşk Uğruna Bahardan Sonra Bilinmeyenin Hikayesi Butterfly Corona'ya Saldırı Erratic Simian İsimsiz JJ: Ushinawareta Karanlığın Elçileri Lanetli Sur Mr. ans Mrs. Walker Multi-Player Ruh Bağı Scout Bar Sessiz Çığlık Soul of The Little Flower Stardust Sunset Süper Deney YN: Yeni Dünya *Okumak için fare ile üstüne tıklamanız yeterlidir, sizi konuya götürecektir. Keyifli okumalar, yorumlarınızı bırakmayı unutmayınız.
  8. 2018 konusu, konu sahibi buralarda yok animeler ile ilgili bir içerik barındırmıyor neden hort bu konu?? Kilit.
  9. Oldukça durağan ilerleyen, yer yer dramı ile hüzünlendiren, komedi unsuru neredeyse hiç yok denecek kadar az, açılış şarkısına aşık olduğum, çok azcık ama azıcık sıkıcı bulduğum seridir. Kesinlikle izlenmelidir. Edit: Durağan dediğime bakma konu işlenişi açısında oldukça akıcıdır. Sadece öyle vurdu, kırdı, dağıttı olayı yoktur.
  10. Yeni keşfim :loveloveplz:
    Ama okumak için biraz biriksin 

Omniscient Reader's Viewpoint

Noveli bitmiş incilişçe bilen forumdaşlar okusun ama :dandyonionplz:

1. esmaderdi

esmaderdi

Ben 308. bölüme kadar okudum. Tek kelimeyle mükemmel bir seri. Bunun gibi bir seri önermemi istersen Earth is Online'ı tavsiye ederim.

11. Türk Anime Forum Seinen 5 ini seçiyor... Lütfen buraya ve buraya bakınız. Bekleriz.

12. Beklediğim serilerden biri, bizim ekibin alması ayrı bir güzellik oldu. Emekleriniz için şimdiden teşekkürler. PV sini de bırakayım ön bilgilendirme olur.
  13. Son bölüm gelsin diye TA nın sayfasını yenileyip dururken buradan bitti haberini almak çok mutlu etti, emeklerinize sağlık tamda 2.sezon 10. bölümde hızır gibi yetiştiniz.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.