Jump to content

Vega

Forum Admin
 • Content Count

  4,287
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  71

Vega last won the day on March 6

Vega had the most liked content!

About Vega

 • Rank
  */?%/#!'£\}={½$]

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Belirtilmedi
 • Konum :
  Bıkkınlığın dibinde..

İletişim Yöntemi

 • Skype
  zynp.demir

Recent Profile Visitors

58,287 profile views
 1. Haber niteliği taşıyan konular buraya aktarılmıştır. Ayrı konu açmamanız rica olunur.
 2. Koyun can derdinde, kasap et derdinde. Kilit.
 3. Bakınız, Google amca Kilit.
 4. İnci tanesi, bitanesi hepyybörtdeytuyuuuuuu
 5. Bugün uyarı alan zilyontane kişi için 18.03.2022 tarihine kadar yasaklama uygulanmıştır.
  Bundan sonra her uyarıya 1 hafta uzaklaştırma 3 uyarıya ban üyelerin bilgisine.
  Foruma kayıt olurken forum kurallarını okudum kabul ettim kısmını onaylıyorsunuz aslında uyarı bile vermeden banlamak lazım.

  1. Show previous comments  2 more
  2. kinist

   kinist

   öylemi uyarıcakmış herkes dersine çalışmamış galiba çoluk çocuğa yetki vremiyin bari bedava sanıp ban dağıtıyorlar siz üstünüze alınmayın zira ben böyle konuşmak için aylardır bekledim lakin anime kısmında yetkili bulmak ve cvp almak için belliki boşa uğraştım bende şimdi bana haksızılık yapan arkadaşın yetksinin düşürülmesini istiyorum ruh sağlıhı yerindemi bir göz atın vs özelden de konuşubilirim  ama belliki ben birilerinin gözüne çalmadan bu  sorunu muhatap bulamayacağım silinen yorumalrıma bir göz atın sizde küfür yok hakaret yok tartışma yok karşılıklı uzun uzun atışma yok.  direk ban var süresiz hemde bende bu sorunlu yöneticiden şikayetçiyim yıllardır üyesiyim bu sitenin izlediğim anime sayısı bir çok moderatörden fazladır ki hepsini listelemişimdir kontrol edilebilir yani herkes kadar biz izleyicilerde emek veriyoruz emege saygı icin lütfen bölümlere yorum yapın diyenler uyarmadan ban veriyor lütfen emege sayğı diyorum bizde emek ve zam harcdık yetkimiz yok diye böyle yapılıyorsa bende yetki talep ediyorum emeğim boşa gitmesin madem neyse mantıklı düşünebilem becerisine sahip biri bir göz atsın  

   image.png

   hgtdf.PNG

  3. kinist

   kinist

   gerçekten komedi bu adam yada madam kimse sorunlu  çıldırtı beni 

    

   hiç para kazanamıyorlar sıktı biraz demişim yorumu silmiş gelde argo kullanma resmen davet ediyor sen iyimisin ne içtin kafanmı bozuk canını sıkan olduda hıncını burdaki insanlardan çıkarmak istedin ve benmi sana denk geldin 

  4. Pseudohomophylus

   Pseudohomophylus

   @Vega eline sağlık^^ ---2022 O.o toplam 53 hafta yani 

   Geçmiş olsun diyeyim bari bundan sonra paylaşımda bulunmadan önce düşünürler mi ı-ıh sanmam yine aynı hataları tekrarlamaya devam ederler. Kolay gelsin :dunno-crazy-rabbit-emoticon: 

   @kinist geçmiş olsun, her oyunun bir kuralı olduğunu biliyorsundur. Kuralına göre oynamadığın her oyunda da doğal olarak ceza verilir. Bana niye ceza verdiler demek yerine ben bu cezayı neden aldım diye düşünmeye başlarsan belki zilyontane insandan bir farkın olmadığını anlarsın.  İyi forumlar:sigh-crazy-rabbit-emoticon:

 6. Merhaba arkadaşlar Anime önerisi istiycektim
  Konusuna yazan herkes uyarı alıp 18.03.2022 tarihine kadar banlı olup, konulara cevap yazamazlar.
   

 7. @Flonex Kuralları okumadan forumda ileti atmaya devam hemde 3 uyarıya rağmen.
 8. Vega

  sa

  Kuralları okuyunuz. Kilit ve uyarılarınız verildi.
 9. Kilit. Şuan musait değilim ama müsait olduğum an kurallara uygun olmayan konu içine ileti atmaktan hepinize uyarı vereceğim ve süreli ban atacağım bilginize.
 10. merhaba uyarıyı gönderip yorumu silmemi önermişsin yorumumu nasıl silebilirim?

 11. Hafifçıplaklık olan bir Romantik Komedi Animesi Önerirmisiniz?
  kurallara aykırı değilmiş gibi ileti girdiğiniz için aldınız arkadaşlar uyarıları. 10 kişi civarı olduğunuzdan özel mesaj için profile girince bunu okuyup beni yormadan çıkış yapınız, teşekkürler.
  Eola-sama copy paste tenkyüüü :big-eye-onion-head-emoticon:

  1. Show previous comments  1 more
  2. Vega

   Vega

   Çünkü güdümlü füze gibiler, akıllarında sadece o şey var, başka bir şeylere bakmadan, uyarıları,  ikaz ışıklarını görmeden hemen gidip aklında olanı yapması lazım. İşi çok acil ve hayat memat meselesi konusu açıp cevabı hemen almalı. Zaten diğer konular bir işe yaramaz onun aklındaki soruların cevabını veremez araştırıp neden vakit kaybetsin dimi :bird-onion-head-emoticon: Birde bunların Türkçe yazmayı beceremeyen türleri var, onlarda ayrı bir araştırma konusu :schoolplz:

  3. pegasusejder

   pegasusejder

   Benim birde anlamadığım, orada konunun yanlış açıldığını ve yorum atmanın da yanlış olduğunu belirtmeme rağmen ısrarla ileti atmaya çalışanlar. Yani ne bileyim hadi kuralları okumayı es geçtin ve yanlış açılmış konuya yorum yaptın ama konunun içinde uyarı yapılmasına rağmen ileti atmaya devam edenleri hiç anlamıyorum. :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

  4. Eolo-sama

   Eolo-sama

   Ahahahshdh rica ederim abla

 12. Konu tarafımca kilitlenmiş olup cevap yazan üyelere uyarı verilmiştir. Forum kurallarını okuyunuz ve uyunuz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.