Jump to content

Pseudohomophylus

Üyeler
  • İçerik sayısı

646
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

59

İletiler bölümüne Pseudohomophylus kullanıcısının eklediği dosyalar

1. :hi-onion-head-emoticon:

Selamlar 

01.05.2022 - 14:24, Ruzgarre yazdı:

ahahah ben herkesten eskiyim be sadece forumu yeni keşfettim. alksmdmklasdk

He he en eski en kodaman sensin

tamam-inandim.gif
    01.05.2022 - 15:04, Kemankech yazdı:

Sen bayağı ben giderim kalanlara selam olsun kafasına girmişsin. De bakim ne planlıyorsun. Baklava yaptın da onu mu deneyeceksin?

Gittim, geldim ve bil bakalım n'olacak keman efendi... Evet doğru yeniden gideceğim 

Ama -ölmediğim sürece- senin üzerine yemin ederim ki yeniden geleceğim:D

Ah- aklıma gelmişken bu sana armağanım olsun. Maskeli prensimden bir kuple sanat *sözleri üzerine alınma ama* :embarrassed2-onion-head-emoticon:

Bu arada bana baklava yaptırabilecek bir güç henüz var olmadı:D Yaparsan yeriz elbet

01.05.2022 - 17:18, Muratika yazdı:

SAYIN DOKTOR HANIM LÜTFEN @explorer ŞAHSINA ULAŞABİLİYORSANIZ FORUMA EN KISA ZAMANDA GİRMESİNİ TALEP EDİNİZ. AKSİ TAKDİRDE AKIL SAĞLIMI YİTİRECEĞİM, TEŞEKKÜRLER.

şifresini unuttum

Ne bağırıyorsun be! Az yavaş hele... Ben de seni gördüğüme sevindim anladım yani(!)

Söyledim. Oldu mu şimdi hı

Genkide naniyoridesu~

Forum kuralları no:7  

7) Tamamen büyük harflerden oluşan mesajlar atmak yasaktır, bu net ortamında bağırmak anlamına gelir. Tamamen büyük harf ile yazılan tüm iletiler, durum yazıları vs. uyarı verilmeden silinecektir.

01.05.2022 - 17:37, Muratika yazdı:

@Pseudohomophylus bana ulaşabileceğiniz yerler:

Tel no: 053694210230

Instagram: Mrnotexist9923

IP: 145.239.133.204

Adres: Kayapa, Kayapa Sanayi Blv., 16315 Nilüfer/Bursa

TC: 10093242312

Seri No: A12Z34567

İban: TR40 0006 4000 0013 4980 37478 61

Facebook: Murat Rüzgar 

Snapchar: MuratRüzgaaaar2

Youtube: Gezgin

Vk: MuratRüzgarVKicin

Trendyol: MuratRüzgra

Sahibinden: MuratDEEEvrim

Twitch: MuratRuzgarMuratRuzgar

Youtube (Yedek Hesap): Murat Rüzgar

CS GO: MuratDevgar12

Steam: Murat Rüzgar

Apple: TrueDeadxd

Clash Royale: Diriliş

IMDb: MuratRuzgarIMDbicin

Gmail: MuratRü[email protected]

Outlook: [email protected]

Goodreads: MuratRüzgarisfree

Twitter: Mumarsruzgar12.

Pinterest: Asilzade

Bunlara ulaşamıyorsan Forumdan yaz lütfen

Bu kadar çok sns hesabı mı varmış o.O

Sen bu değilsin yine bir pislik var bu işin içinde içimdeki ses böyle çığlıklar atıyor:)

Discord hesabını unutmamış olman ne güzel:full-onion-head-emoticon:

03.05.2022 - 14:12, Ruzgarre yazdı:

Şu an @Pseudohomophylus önermişti bir tane onu okumaya çalışıyorum. Okumayı becerebilirsem senin tavsiyene de bakayım. 

Hangisine başladın Batu? Bitmiştir herhalde neredeyse 2 hafta olacak...

Nasılsınız iyi misiniz sayın sevgili dutluklular

Beni sormasanız da iyiyim:D Hehe

@Kemankechcano iletinin estetiği bozulduğu için şarkıyı sona atıyorum

57333dfc642487dd9752d40d631fee82.jpg
  2. Hayırlı geceler :thank_you__onion_by_elcerbero:

16 saat önce, Aechee yazdı:

Yeni görüyorum :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:Biraz geç ama sanada :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Ben de yeni görüyorum:D Nema Problema:relax2-onion-head-emoticon:

14 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Yeni gençlik eskileri solladı geçti be .p :relax2-onion-head-emoticon:

Hele daha dur bir dur 1,5 ay olmuş, biraz buranın tozunu yut da öyle de sollamış diye Rüzgar efendi:cool-onion-head-emoticon:

7 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Bilmukabele, samimiyetini çok rahat sıcak kelimelerinde hissettiğim Ablacım ^^

Rabbim nasip eder inşallah ~ Mevlam tekrar Ramazanı Şerife kavuşmayı hepimize nasip eylesin ^^

:embarrassed4-onion-head-emoticon:utandım:embarrassed4-onion-head-emoticon:

Böyle güzel düşüncelerin için ben teşekkür ederim Mücahidem 

amin amin 

7 saat önce, uwu123 yazdı:

Selam buralarda yeniyim 

Merhabalar hoş geldin, buralarda yeni olan arkadaş

Umarım daimi bir forum üyeliğin olur

Ne güzel herkesin keyifleri yerinde gibi gibi

10 kere revize ede ede anca yazabilmiş olduğum iletim için kendimi kutluyorum ~banzaii~

@XRuzgarRe sen şu resmi bilerek mi paylaştın bilmeden mi?

1DD49997-D161-4446-AA4F-95FB0AEBF8CC.jpeg

Bu "Save Me" adlı bir webtoon-BTS adlı pop müzik grubu ve *I'm Fine-Save me* isimli şarkılarla bağlantılı bir resim ne kadar bilinçli paylaştığını merak ediyorum açıkçası... Karakterin sırtındaki yazıyı 180" ters çevirip okuduğunda "Save me" oluyor

@Kemankech Sana da selam olsun

Hepinize hayırlı sahurlar veee ola ki görüşemezsek diye herkese iyi bayramlar

Emekçi kardeşlerim ile birlikte şahsımın 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Günü de kutlu olsun:happy-onion-head-emoticon:

3. 4 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Maşallah çok güzelmiş. Darısı benim başıma :D

Hoş Buldumm ^^ Özlettin kendini (:

Teşekkürler ^^

Rabbim daim eylesin ~

Ben de iyiyim inşallah bugün biraz üşüttüm ühü ondan yatak döşek oldum ama iyiyim toparlanıyorum (:

Maşallah sevindim bayaaa iyiymişsin darısı bizlerin başına :D

Sen de güzellik

Forumdaşlığın daimi olur inşallah

:thank_you__onion_by_elcerbero:

Geçmiş olsun

23 dakika önce, BURUN yazdı:

Fazla zor olmuştu ama asdasdasdads

Fark ettim zaten o kalbimden vurdu beni asdasdasdasd

Lİnk at oyunun oynayalım hemen :admire-onion-head-emoticon:

hehehehehehehe bizsiz olmaz.

Şifreyide unutmuşum bu  arada acı çektim 20 dk.

Naber vefasız:) Geceler benden bile güzel olsun:relax2-onion-head-emoticon:

@Aecheeve @Ruzgarre sizlere de merhabalar taze kanlar :hi-onion-head-emoticon:

Hayırlı geceler:D

4. :hi-onion-head-emoticon:

18.04.2022 - 17:21, Kemankech yazdı:

Tekrar gördüğünde yine sahur olacak herhalde o yüzden sana da hayırlı sahurlar :)

Aynı saatte yatmak zor be. Her şeyim düzensiz olunca tek bir şeyi oturtmak zor oluyor.

Kimsenin akan suda boğulmaması dileğiyle:oniontortureplz:

İçeriği Gizle

Wuhuu:ballerina-crazy-rabbit-emoticon: Bol bol kullanayım da komutu unutmayayım :D

DI- DIIIT yanlış tahmin:full-onion-head-emoticon:

Zor ama imkansız değil, yürü be aslanım yaparsın sen

Amin:)

images?q=tbn:ANd9GcSsV9XERkAgo3APYNiTJJP 

Meali: tekrar mikkemmelleştirir.

22 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Bir süredir girememiştim. Şöyle ucundan gireyeyim ben de muhabbete (:

Hayırlı Akşamlarr ~ Geçmiş Kadir Geceniz Mübarek Olsun Efenim ^^

Cümleten Nasılsınız?

@Pseudohomophylus Bir süredir sanki sen de yoksun abla? @Kemankech Kemaneş Abi, @pegasusejderPegasus Abi Nasılsınız? (:

Sen de hoş geldin

İyi akşamlar ve geçmiş kandilin mübarek olsun:D

İyiyiiim hem de çok kelimelere nasıl dökülür bilmiyorum ama fevkaladenin fevkinde olmama ramak kaladayım:relax2-onion-head-emoticon:

Sen nasılsın umarım iyisindir her şey yolundadır.

@Muratika :ahaaah-onion-head-emoticon:Naber Ke- ah dur afedersin sen sevmiyordun böyle seslenilmesini

Naber *merhaba ben sekiz yaşındayım* diyen ama Türkçeyi inanılmaz derecede iyi kullanan arkadaş

Görüşmeyeli uzun zaman oldu, iyi olduğunu bilmek de güzel:) 

Sormamda bir sakınca yoksa şeye @Mutaika şuna n'oldu?

@LycaenidaeSeni de buralarda görmek güzel Ferris-can:)

Nasılsınız umarım herkes iyidir neyse ben gece yarısından sonra gelmek üzere kaçar 

Adieu~:happiness-crazy-rabbit-emoticon:

5. 7 saat önce, Aechee yazdı:

Arkadaşlar bir tane anime vardı. Ana karakter 13-14 yaşlarında erkek. Saçı siyahtı ve gözleri kırmızıydı sanırım. Köyde çalışıyordu çiftçi gibi bir şeydi. Hatta yaşıtları ona canavar, hastalıklı diyip dalga geçiyordu. Sonra bir adam geliyordu olayı unuttum ama biri ondan kurtulun gibi bir şey diyordu ve çocuğu silahla vuruyordu. Çocuk ölümsüzdü o sırada baygındı ve adam öldürdüm diyip yanına alıyordu, evine götürüyordu (yurtdışıydı sanırım) orada onun gibi yeteneklere sahip kişiler vardı.

Animenin adını bilen varsa yazabilir mi? Teşekkürler şimdiden.

Kemono Jihen

6. Merhaba herkese hayırlı sahurlar

15.04.2022 - 23:34, Kemankech yazdı:

Bir haftadır her yerde uyur geziyorum. Bi yol uyku düzenimi tekrar tedavüle sokmam lazım.

Bazılarından emin değilim diyiyorsun yani. Önemli değil, bizde yararsız şey olmaz :relax1-onion-head-emoticon:

İçeriği Görüntüle

Böyle mi?

Tamam böyleymiş :D

Fiks aynı saatlerde yatmayı dene bir de sabah güneşinin vücut saatini düzenleyici etkisi var 

Belli bir düzen oturtman dileğimle.

^^

Sınavları da çok şeetme su akar yolunu bulur bir şekilde:cheer2-onion-head-emoticon:

Tebrikler :onion_yep_by_7anime7drawer7:

4 saat önce, Aechee yazdı:

bu arada alakasız olacak fakat @Pseudohomophylusefm nickinizin anlamını sorabilir miyim? Çok hoş :onion_gomen_by_7anime7drawer7:

Benim elf kırması gözlerim benimle oyun oynuyor. Nickimi beğenenler bir zamanlar samanlıkta iğne misaliydi. Şimdi her yeni gelen taze kan beğenisini ifade ediyor. Teşekkür ederim:thank_you__onion_by_elcerbero:

Ayrıntılı bilgi için seni şöyle alayım Tashigi-çizer arkadaş

1 saat önce, Mücahidem Şehide-i Cahide yazdı:

Buraya bayadır uğramıyor muşum yaa yeni fark ettim.

Sevindim dinlenebilmene (:  Darısı benim başıma diyeyim. Ben sanki gittikçe daha çok yoruluyorum yaa. Dinlenmek istiyorumama olmuyor gibigibi.

Vayy ne heyecanı? Hayırdır Abla?

Hmm ne izledim ki... Şu an "Quanzhi Fashi" nin 4. Sezonundayım. Ondan önce "Ookami to Koushinryou" izledim. Ama 2. Sezonu varmış bilmiyordum. Ona geçeceğim şu an izlediğim bitince. Ookami den önce de "Horimiyaé nın animesini izledim. Mangasını çok önceden okumuştum da animesi çıktıktan sonra nasip olmamıştı. Hmm ondan önceki ise... Unuttum :D  ha hah hahh Vivy izledim. "Vivy: Fluorite Eye's Song" of of çok güzeldi yaa! Vanitas'ın 2. Sezonu ile Koroshi Ai yi de bitirdim. Ah manga ile aynı idi :D "Yuukoku no Moriarty" de nefes kesiciydi. Geçtiğimiz haftadan beri 1 - 2 hafta içinde bunlar bitti galiba (:

Anime izlerken en azından gerçeklikle bağım kopuyor ve o süreçte dinleniyorum Elhamdülillah. Kafamı anca böyle dağıtıyorum. Ama izleme hızım azaldı ya başlara kıyasla :D

Sen nasılsın? Neler yapıyorsun?

Yeniden hoş geldin o zaman

Üniversiteden en yakın arkadaşım bir sonraki ay evleniyor. Ben ondan daha çok heyecan yapıyorum ama:embarrassed4-onion-head-emoticon: 

Hem gelin hem de damat ile aynı sınıftaydık. İki tarafın birden yakını olduğum ilk düğün olacak^^ Umarım gidebilirim :happy-onion-head-emoticon:

Horimiya'nın mangası çok güzeldi. Ben Dengeki Daisy'nin de animesinin çıkmasını uzunca bir süredir bekledim.Olmadı tabi. Onun dışındaki tüm shoujoları elden çıkardılar. Sıra ona ne zaman gelir merak ediyorum.  Vivy gerçekten o kadar güzel miydi? Adından çok söz edildiğini hatırlamıyorum.

Senin yavaşlamış halin bile benden daha iyiymiş izleme konusunda:D

Bugün Kanojo mo Kanojo diye harem bi anime izledim. Neymiş efendim ön yargılarını bir kenara koyup şans ver... verdik de ne oldu??? Giden 2-3 saatime üzülmekle geçti günüm. Aggh- cidden bazen kendimi alıp böyle pencereden falan sarkıtıp kendime getiresim geliyor. Şimdi yukarıda Allah var kötü bir anime değildi. Ama beynimi koltukaltıma alarak izlediğim yok artık dedirte dedirte ilerleyen bir animeydi. Komedisi güzeldi, esas kızımızın tepkileri için izlenir. İyi bir durum komedisi örneği de konusu ilginç...ilginç ötesi.  

İyiyim, çok şükür. Ev- İş-Ev, Ev- İş-Ev ve Ev-İş-Kurs- Ev döngüsünden çıkamadım. 

Tam olarak 1500tiel  bayıldım, 2 hafta sonra ailemle görüşebilmek için i-na-nıl-maz fi-yat-lar  

Araba almak şart oldu tabii böyle bir şey mümkünse:booger-crazy-rabbit-emoticon:

5 saat önce, Beytize yazdı:

hellü gençlik nabersiniz 

İyidir, senden naber?

7. 1 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Homhom ? asdjasdjksdajk

Upps! Se grafik tablet ile çiizm yapabiliyor musun acaba?????? :relax2-onion-head-emoticon:

Beğenmiyorsan Pseudo de, Pseudohomophylus biraz uzun her yiğido okuyup yazamıyor

Bu arada bunu ben seçmedim lakap anamız böyle buyurdu:embarrassed3-onion-head-emoticon:

Çizim tabletimi yeni aldım henüz dijital çizimlere başlamadım. Karakalem serbest stayla takılıyorum.

Sen çiziyor musun peki? 

8. 10 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Evet o da doğru :sad__sad__onion_by_elcerbero:

Biz seninle tanışmamıştık değil mi?

Tanışmaktan kastına göre cevap değişir:ahaaah-onion-head-emoticon:

Ben Homhom, 25 yaşımdayım  seninle benzer tek yanım sanırım izlediğim anime miktarı olabilir.

Resim çizip çeşit çeşit boyamalar yapan çeşitli dillere merakı bitmediği halde öğrendiği kadarıyla çevresini aydınlatan

çok da ufak olmayan mini bir insanım.

Memnun oldum:)

9. 2 saat önce, Kemankech yazdı:

Tüm dersler sabahın 9'unda olunca ister istemez düzen tutturmak zorunda kalıyorum.

Yanlışlıkla tüm listeyi mi paylaşmışım ya ahaha. Tabii al, hamuduyla götür. Listede saçma bir şey yoktur umarım :D

Günaydınlar :D

Spoiler içerik kısmı yapamıyorum ben ya. Neden?

Şartlar gevşemene izin vermiyor diyorsun yani:full-onion-head-emoticon:

Yok yahu hepsi şarkıydı:)

...

yani galiba

[.spoiler.]   İÇERİK-BAĞLANTI VS   [/.spoiler.]   -----> Noktaları kaldırıp bu kodu girince oluyor.

11 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Tabii, bu bildirim gelme olayı olsa güzel olurmuş Türk Anime sitesine (Anime izlerken gözükmüyor)

Mükemmel olarak yeni uyandım :magic-right-crazy-rabbit-emoticon: İyi gibiyim şimdi bakalım hayat içimize etmeden az da olsa mutluyuz :D

Bence çok rahatsız edici olurdu. Düşünsene tam animenin en heyecanlı yerinde zırt pırt bildirim geliyor.

İnsan merak eder keser yarıda animeyi. Sonrada konudan kopar.  

10. 6 saat önce, Ruzgarre yazdı:

Evet evet, güzel uğraş bulduğum yer. :smoking2-onion-head-emoticon:

Senin adına sevindim:)

Buralarda daimi olursun umarım

3 saat önce, Kemankech yazdı:

Acımadım uyudum. Sonra uyku düzenim mındar oldu ama :D

Geceniz mübarek olsun efe'm.

Sabaha kalkamam herhalde. Sabahı şerifiniz de mübarek olsun efe'm :)

Senin yine iyiymiş "düzen"in falan var

Düzensizliği düzen olarak kabullenmiş benden farklı yani

Liste güzelmiş çarptım haberin olsun:embarrassed2-onion-head-emoticon:

İyi geceler ve günaydın dutluk:D

11. :hi-onion-head-emoticon:

34 dakika önce, Ruzgarre yazdı:

Selam gençlik nabersiniz

İyidir yuvarlanıp gidiyorum ben, senden naber? 

11.04.2022 - 01:38, Freesia yazdı:

İyi gidiyor benim de çok şükür

Okul ev arası mekik dokuyorum :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Kolay gelsin Allah bozmasın:cheer2-onion-head-emoticon: 

10.04.2022 - 13:07, Kemankech yazdı:

Ve aleyküm selam efe'm. Şükür atlattım. Şu iki gündür 12'şerden 24 saat uyumuşum. Allah affetsin ölümden kaçarken küçük ölüme yakalandım galiba :D Yapacak bir şey bulamadığımdan da olabilir :whaaat3-onion-head-emoticon:

Var olan uyku borcunu kapatmışsın çok güzel:moving-crazy-rabbit-emoticon:

Herkese hayırlı akşamlar

:relax2-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.