Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Toprakezgi kullanıcısının son zaferi 20 Aralık 2023

Toprakezgi en beğenilen içeriğe sahiptir

Toprakezgi hakkında

• Doğum günü 12/23/1994

Profil Bilgileri

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

336699 profil görütülenme

Toprakezgi üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Toprakezgi

1. Paten sürüyorum yehuu. Aranızda bilen varsa bana taktik verebilir mi? Sürmeyi kaptım sayılır ama duramıyorum. Sorpfpvpv 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

Trafik canavarı :D

3. Kaxell

Kaxell

sürüyorum dediğine göre tekerlekli paten :D. Ayaklarını çok açma, en fazla omzunun hizzasında kalsın, dizlerini biraz kır ama poponu çok dışarıya çıkarma. 

İlk kez hareket ederken ayakların V şeklinde olsun. İlerlerken de önce sağı, sonra solu çaprazına doğru hareket ettir, geri çek. 

Fren yapmak için sağlaksan sağ ayağını, solaksan sol ayağını yan yatırıp sürümeye başla. inline patende başka türlü durmaya çalışırsan düşmen garanti olur. 

Bi de çakıllı yolda, tümseklerde, ya da tozun içinde sürme. Hem paten kötü olur hemde tekerlere taş girerse ayvayı yersin. :P

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ya ertuğrul sen çok tecrübeli duruyosun. Sana hemen merak ettiklerimi sorayım. Şimdi ben normalde 38,5-39 numara giyiyorum. Patende de 39 aldım. İlk sürüşümden sonra ayaklarım şişti. Sorpfpv İkinci sürmemde cuk oturdu mesela biraz sıktı. Onun dışında benim bi alt bacağım çok kalın olduğu için patenin bilek kısmında boşluk kalmadı. Bu benim sürüşümü çok etkiler mi? Boşluk kalması mı lazım? Ben rollerblade almıştım dechatlondan hiş araştırmadan. Bir de oxxollo muydu öyle bi marka daha vardı. Onun 41 numarası anca oldu ayağıma, bilek kısmında da boşluk kaldı. Ben şimdi rollerblade'in 40 numarasını yaklaşık 1 ay beklesem mi yoksa bu diğer markanın 41'ini mi alsam ya da hepsini sallayıp şuankini kullanmaya devam mı etsem? :D Biliyorum çok uzattım ama şimdi bir ay bekleme korkusuyla patenin firenini bile kullanmıyorum. Çat çut düşüyorum. :D Şimdiden gözüne sağlık. Sofpgpvpv

5. Sonraki yorumları göster  %s tane daha
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.