Jump to content

Toprakezgi

Emektar
  • İçerik sayısı

8820
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

33

Durum güncellemeleri bölümüne Toprakezgi kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Oğlum forumda bir çeşit gruplaşma seziyorum. Böyle kendi aralarında iletilerini falan beğeniyorlar. Çok hoş lan. Yirim sizi.

2. Buraya bütün anime izleyen arkadaşlarımı çağırıp forumu ele geçiricem. Az kaldı, çok az. :D

3. Ben yine oturup kendime isim düşüneyim bari. :/

4. Skype çok sessiz. Hiiç mesaj atanım yok. :( Resmen unutuldum. :'(

5. http://hizliresim.com/k1Obnm Sol alttaki çocuğu evlatlık edinmek istiyorum. Bilgilerine ulaşabilen varsa ne kadar mutlu olurum hoff
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ahmet beni niye hep yanlış anlıyorsun. :(

3. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Rahmetli Necmettin Erbakan gibi bakmış

6. Aranızda "İkinci Yarısı" ya da "Ne Yapabilirim?" kitaplarından birini okuyan var mı? İkisinden birini okumam lazım, hangisini okusam bilemedim. :D

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Oo bunu öğrendiğim iyi oldu. Bi çalışmaya başlasam soru da soracağım ama işte... Neyse Barış'ın kafasını bu kadar şişirdiğim yeter artık sanırım. :D Durumdan kaçıyorum. :D

3. sadece okan

sadece okan

hehe bende gidip kitap okuyayım bari :D evde orta oda boştu dün temizleyip çalışma odası yaptık. inş çalışırız jkqhenwewq

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Oo ne güzel. İnşallah çalışırsınız. :D 

7. Gece gece Beran'a yazdığım imza uyarısıyla eğlendim. Neredeyse bütün sıkıntımı oraya yazacaktım, son anda vazgeçtim. Çok dertliyim a dostlar. :(

2. Cувєя efsanedir. :)

Cувєя efsanedir. :)

Durumlar zaten sohbet etmek için vardır yeğeeeennn :D

3. MastaAssu
    4. Toprakezgi

Toprakezgi

Tesekkur ederim uyardigin icin. Gerci ben yine ayri yazarim. Soru isaretiyle bir sorunum var, dibinde oldugunda beni sinir ediyor sanal ortamda. İlginc. O.o

Scream sen ne diyon yavrum ? Konu mu bu sohbete kacmasin diyorsun ? Sjekdkd Sen iste hepimizi banlayayim. :P

8. Bayagidir acaba biri benim hesabima mi giriyor diye dusunup duruyorum, bugun de kendiliginden cikis yapmaya basladi. Problem forumda mi acaba? Size de oluyor mu bu?

2. Amygirl

Amygirl

Aynen forumda adminden daha yetkili insanlar var akskdkdd şimdi bir de sanal ortamda admin yetkisinden çok bir siteye girdiğinizde sizin ne yaptığınızı izleyen buglar çok onlar daha problem o yüzden sanal ortamda konuşurken özel genel dikkatli olmak lazım :)

9. Turk kahvesi ictikten sonra uyumayi, sonra 7de kalkip adalara gitmeyi ummak. Yav he he aisidici Saat 2 olmus. :(

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Aa bak o sıralar ben aktif değildim işte. :D Üniversite ile meşguldüm. :D Erdem gitti, hayırlısı artık... :D

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Ya bence o kendi aktifliğinden bıkıp gitti. Ben forumu bıraktığımda bile arada girerken bakıyodum Erdem yine o anlarda genelde aktif oluyodu. Ya ben uyuyayım en iyisi masam dayımın tam karşısında karşısında uyursam pek mutlu olacağını sanmıyorum. Ama sana meraktan birkaç şey sormak istiyorum. İstersen özelden sormuşum gibi kabul edip öyle de cevaplayabilirsin veya cevaplamayadabilirsin tabi. Mesela bölümün, kaçıncı sınıf olduğun gibi. Aslında belki merak etmezdim o kadar da üniyi yazıp da pro...

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Filde bölüm yazmayınca insan merak ediyo :D

10. Profilinize yanlislikla giriyorum. Bas parnagimla bir takim sorunlar yasiyoruz bu siralar.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Top sebde Ercan. Bu aksama atmis olursan sevinirim. Aylardir oyaliyorsun benim gibi bir kizi. :D

3. Amygirl

Amygirl

facene bak beybi :)

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Bakdım ama birşey yok asdfdsaasdfsa :D

11. Daha fazla parcalanacak bir sey kalmadi. Zaten ben de yeterince sivadim.

2. Kai
    3. mustafalrsm

mustafalrsm

Ezgi de olmasa bişey anlamicam ha :D Saol ya

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ne demek yahu. Bu günler için varım. :D

12. Ay çok hoşuma gitti lan. Bir de Tatar türküsü. Özüme dönüş. :D http://www.youtube.com/watch?v=dI3v_d9tLqg

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Memnun oldum Sema. :D Sema adında bir arkadaşım var indan ürpermiyor değil ama en son bıraktığımda anime izlemiyordu o. :D

3. Soranohikari

Soranohikari

Ben de memnun oldum ^^ Ben anime izlemeyi kolay kolay bırakmam sanıyorum :D

13. "Hakkımda" sayfamı düzelttim gençler. Merak eden varsa bu kız kimdir neyin nesidir diye buyursun. Gerçi ben biraz mal yazdım. Hakkımda pek bir şey yok. açskdjbaskjd Bir de renkler olmadı. Neyse zamanla.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Keyfin bilir. Bana hepsi uyar. :D

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Hahaha. :D Tamam benim için hava hoş. Diğer yorum yapanlar seni taşlamasınlar da sonra. :D

4. KuramaUN

KuramaUN

ooo fiber çevirmen lafını gördüm alırım bi dal

14. Gel bebek bak diye uyandirildim geri uyuyamiyorum buradan. Yeni baba olmus abime selamlarimi iletiyorum. -_-

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Ercan guzel konustu. Takdir ettim.

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Arkadaşım yahudi kamal ile türkçe kemal'in ne ilgisi var. Kemal'in anlamı gayet güzel...bilgi ve erdem bakımından olgunluk, yetkinlik, erginlik, eksiksizlik demek anlamı. Yoksa Atatürk'e laf sokacam diye mi uğraşıyorsun

4. Sciathán

Sciathán

Benim sözlerimde Atatürk geçmedi kendisiyle ilgili bir şeyde söylemedim sanırım siz kendiniz olayı abartıyorsunuz

15. Eski başlıkları hortlatanlara uyarı vereceğim. Tabi başlıktaki sorun kapanmışsa ve insanlar sadece post kasmak için cevap yazıyorsa. Bilginiz olsun diye söylüyorum gençler.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Emin ol bir yerden sonra insanların iletilerini silmek bile sıkıntı oluyor. Kasıtlı yapılıyorsa hem sallanmıyormuşsun gibi geliyor hem de kendini amele gibi hissediyorsun. :D

3. Sparco34

Sparco34

ahaha yok yok kendini bence rahibe terasa olarak gör bence milletin hatalarını siliyorsun .) iyi yönden bak yoksa cildine zarar bu hayat : ))

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Uyarı vermek daha eğlenceli dersem çok mu sadist olurum asdasdasd. Yok ya zaten hata silerim hatasız kul olmaz ama sabır taşı çatlar :D

16. Burs başvurusu için başvuracağım kuruluşa yaklaşık 300 kelimeyle kendimi anlatmam gerekiyor. Anime izlediğimden falan bahsedeyim, adminim ulan ben diyeyim diyorum. Bakalım. Eğer yapabilirsem belki profilimdeki hakkımda kısmına da copy-paste yaparım.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Gerçi öyleyim. Neyse. alshvdkjsd

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Hep aynı yöne mi bakıyorsun sen ? Elbet arkana denk gelmediğim bir an olur. Ne kadar sabit bir insanmışsın Şahin Göz.

4. Toprakezgi

Toprakezgi

360 derecenin bir yerindeyim iste. Birkac derece de alan kapliyoruk cussem sagolsun. Tam arkanda olmadigim surece gorus alanin genisse gorebilirsin. Gerci gordun de. Sadece donus uzun surmus. Neyse.

17. Galatasaray yine şaşırtmadı sağolsun. ??

2. Singularity

Singularity

Sende kamille ozaman ahahaha

3. sadece okan

sadece okan

burcu esmersoyun gerçek adı bile kalime .s güzel bnce :p

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Benim diğer adım da o kadar olmasa da eski bi isim zaten ?

18. 20 kiloya yakın fazlam var. Öleyim ben o zaman, oldu.

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Aman cahil diyene bak zekiyim diye dolaniyon etrafta tek yapabildiģn laf sokmak -,-

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Millet salak olunca sen daha az salaksn diye kendine zeki diyemezsin. :P

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Erdeme itafen :D

19. Konustugum insanlarin hesaplarini sildirmeleri cok koyuyor. Bu kacinci...

2. Toprakezgi

Toprakezgi

İyi bi seyler? :D

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Ben de bilmiyorum işte. Arada foruma giresim geliyo falan :D

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Bana da oldu o bu yaz. :D

20. Bir kulunu çok sevdim. O beni hiç sevmiyoğğğrrr. :(

2. Yuki-chan

Yuki-chan

Senden eminimde ezgiden emin değılim. Ezgi???

3. Yuki-chan

Yuki-chan

Bence sen burdasn diye.

4. Yuki-chan

Yuki-chan

Bencede en iyisini yapiyo.

21. Bana izlemelik fantastik film onersenize. İzlemelik olursa cidden sevinirim.

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Özgür Ruh'u izlememiş olabilirim. İsmini hatırlamıyorum. Ya Kutup Ekspresi'ni izlediniz mi? Ben çok severdim küçükken. :D Yazarken aklıma geldi. :D

3. LeornKayn

LeornKayn

Bak onu unutmuşum izlemiştim :D ama göremedim animasyon sitelerinde iyi hatırlattın çok güzeldi oda...

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Ay dimi ya çok izleyesim geldi he. :D Neyse ben Özgür Ruh'u listeye aldım iki filmim var ondan sonra da özgür ruh. :D

22. Kanatlarım bazardan allah korusun nazardan. :D

2. gereksiz

gereksiz

ezgi onu bendaha

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Ben öncekileri okuyamıyorum napam. :D

Yollarda değil gözlerinde kayboldum.

4. Cold Dewil

Cold Dewil

Beni bir tek sen anladın,sen de yanlış anladın orijinal hemşerim...

23. Halil abi R'leri söyleyemiyor mu ya :D Ay çok şekermiş. :D

2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Akilsiz hakaret ediyon yani kanka sonucta edion hakaret gjgjh

3. BlacKofFiRe

BlacKofFiRe

eren gene hokagelik yapıyosun bakıyorum :DD

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Peki neden hortlattın bunu? Çocuğun bana kanka dediği dönemi görmek garip geldi. Sprpgpvşv

24. Iade-i ziyaret

2. Sciathán

Sciathán

Tamam kendime kadar keseyim

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Senin payini yerim. Misafire ikram edilir once. Hic gorgu yok bu yeni nesilde. Hic.

4. Sciathán

Sciathán

Senin isteyip istemediğini sormamıştım istiyorsun sanırım sana da keseyim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.